Tavs viedoklis par Atverskapi.lv - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Tavs viedoklis par Atverskapi.lv

Sveiki!
Ņemot vērā dažādos portāla uzlabojumus un atjauninājumus, vēlamies noskaidrot Jūsu viedokli divos jautājumos.

1. Vai portāla darbība ir uzlabojusies? 
2. Kā veicas ar pārdošanu/pirkšanu? Vai ir pieaugums, kritums vai varbūt nekas nav mainījies?

Būsim ļoti pateicīgi par katru viedokli.

34 Ответы

Исправлено 19.01.2017 16:55

Vispirms jau paldies par izveidoto diskusiju tieši par šādiem jautājumiem.

1.atbilde. Iespējams mazliet ātrāk apstrādā jauno informāciju. Vēlētos, lai liekot sludinājumu no telefona varētu arī pievienot bildes. Bildes sanāk pievienot tikai, tad ja otru reiz veic labojumus. Man tas ļoti nepatīk,jo aizņem daudz laika. Vēl man neizdodas ievietot bildes pie diskusijām, būtu patiesi priecīga, ja jūs izveidotu šādu diskusiju ar pamācību kā to darīt.

2.atbilde. Nezinu vai ir korekti salīdzināt. Stāv vieni un tie paši sludinājumi Atverskapi.lv (sludinājumu skaits 100 gab.) un Andelemandele.lv (50 sludinājumi), neskatoties uz to, ka AndeleMandele.lv sludinājumu ievietošana ir par maksu, tomēr pārdot ir iespējams nedēļā no 2-4 lielām, bet atver skapi, tikai vienu lietu mēnesī. 

Ļoti augstu novērtēju Jūsu iesaistīšanos šajā darba procesā :)

Veiksmīgi!

Исправлено 19.01.2017 16:58

1. Ar atjauninājumiem ir tā - ka man  personīgi kaut kas gļuko. Kad ievadu lietotājvārdu un paroli- nevaru nospiest ielogoties- neaktīva tā poga. Tad parasti pārstartēju lapu un tad esmu "iekšā".

Tāpat man ir ar ienākošām vēstulēm- uzspiežu uz tikko ienākušās vēstules un  nevar man vaļā. Pārstatēju lapu- viss notiek.

Par uzlabojumiem- super, padlies Jums.

2. Viss pa vecam!  Ļoooti daudz sludinājumu, tāpēc šeit grūtāk pārdot. Vēlētos atlasi labāku- vairāk iespējas!

Liels paldies par sadarbību ar Omnivu- un atlaidi AS lietotājām!

Nevaru izlabot sludinājuma virsrakstu. Nospiežu Saglabāt, vienalga viss pa vecam!

1.jā, viennozīmīgi ir vieglāk atrast meklēto. :) esmu apmierināta ar jauninājumiem . Bet man nepatīk, ka mani konstanti met laukā no profila un nemitīgi jāvada atkal un atkal no jauna savs e-pasts un parole.

2. Grūti salīdzināt, tas drīzāk atkarīgs no katra izliktajiem sludinājumiem (bilžu kvalitātes, aktualitātēm, preces apraksta) un sezonas. 

1. Jā, noteikti portāla darbība ir uzlabojusies. Viss notiek daudz ātrāk, ērtāk un sakarīgāk. 

2. Apmēram tāpat kā iepriekš.

Man tomēr ļoti, ļoti trūkst iespējas atķeksēt vairākus izmērus, krāsas, cenas meklētājā. 

Par pārējo esmu ļoti priecīga, un šķiet, ka arī pārdošana iet ātrāk, taču piekrītu, ka salīdzinot ar andeli, tad ne tik strauji šeit viss notiek. 

Ļoti labi,man prieks par uzlabojumiem! Par tirgošanos nesūdzos,katru mēnesi vairāk vai mazāk izdodas pārdot,jo manā skapī ir ļoti zemas cenas,kas neietekmē kvalitāti.Arī cenšos drēbītes izmazgāt,izgludināt,vienmēr piedomāju,vai pati tādu vēlētos saņemt un vēl-katru mēnesi izceļu sludinājumus.Ievietot forumā maksas tēmu gan manuprāt nav lielas jēgas...tāds mans viedoklis.Smaidīgs

1. Jā, uzlabojusies. Vieglāk atrast meklēto. 

2. To nevar objektīvi izvērtēt, jo tagad pēc lielās Ziemaasvētku iepirkšanās, kad nauda patērēta, janvāris ir diezgan kluss periods

1. Viss apmierina, bet nav iespējams pievienot bildes foruma temas .

Butu labi ja atjaunotie sludinājumi automātiski paceltos un būtu redzami ka pirmie pie meklēšanas.

2. Pārdošana viss ka parasti

PS. Atverskapi viennozīmīgi ir labāk nekā Andele Mandele ,kur pilnībā uzspļauj uz lietotāju vēlmēm

1.protams, nav tā, ka nekas nebūtu uzlabojies, taču vēl daudz ko, manuprāt, varētu uzlabot, lai būtu pavisam labi un ērti darboties ar šo portālu.

2.nu ja godīgi,nevar salīdzināt ar andelimandeli, jo tur ir maksas sludinājumi, tāpēc netiek likti 1000 sludinājumi, kā šeit dažam labam ar visādiem, atvainojos- ''sūdiem''. 

atverskapi tirgošanās nav nekāda dižā, jo bieži tikai uzbāžas par cenu samazināšanu, samainīšanos vai vispār tikai liek un liek sludinājumus tik daudz, ka negribās pat tik daudz meklēt viena cilvēka profilā.

atverskapi, ja uzlabos ''ieķeksēšanas'' iespējas meklējot konkrētajā sadaļā attiecīgās preces, tad viss būs krietni labāk, vismaz es tā domāju.

-bet, uzlabojumi pagaidām arī noderīgi, tā tik turpināt :)

1 - 10 с 34