Tavs viedoklis par Atverskapi.lv - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Tavs viedoklis par Atverskapi.lv

Sveiki!
Ņemot vērā dažādos portāla uzlabojumus un atjauninājumus, vēlamies noskaidrot Jūsu viedokli divos jautājumos.

1. Vai portāla darbība ir uzlabojusies? 
2. Kā veicas ar pārdošanu/pirkšanu? Vai ir pieaugums, kritums vai varbūt nekas nav mainījies?

Būsim ļoti pateicīgi par katru viedokli.

34 Ответы

1. Patīk, ka ar portālu kaut kas notiek un ir uzlabojumi. Protams, ir vēl šis tas, ko vajadzētu. Tās pašas ''pērles'', manuprāt bija veiksmīga sadaļa. Kad pievienojos portālam, bija iespēja nopirkt ''apstiprinātā lietotāja'' statusu, kas deva iespēju, ka tieši no Tavām lietiņām tiek atlasīta kāda pērle, kas tiek atspoguļota tajā sadaļā laiku pa laikam. Nezinu, ko šis statuss dod šobrīd? 

2. Manuprāt, nevar tā objektīvi spriest, daudz kas ir atkarīgs no apstākļiem, lietotāju vēlmēm, sezonas. Priecājos, ja izdodas kaut ko pārdot, neskumstu, ja pajautā atlaidi. Pati esmu atradusi lietotājas, kas pārdod ļoti labas lietas šeit, un diezgan regulāri kaut ko iegādājos.

Lasu, ka daudz meitenes atverskapi salīdzina ar andelimandeli, nedomāju, ka abi šie tirgošanās portāli ir jāsalīdzina. Protams, šeit tiek likti traki daudz dažādi sludinājumi, bet es, piemēram, labāk izceļu kādu preci šeit, nekā maksāju andelemandele par katru sludinājumu, kam termiņš ir ļoti īss.

Sveiki, Tom!:)

1. Par uzlabojumiem priecājos teju katru dienu! Tos nevar nepamanīt - daudzreiz ērtāk un ātrāk - paldies! :)

2. Domāju, ka pārdošanu šeit vairāk ietekmē sezonas un sieviešu garastāvokļi:))) 

Ps: man ļoti patiktos, ja jūsu komanda nedaudz uzprišinātu mājas lapas dizainu. Viss tāds vienmuļš un vienkāršs, un varbūt arī šis ir faktors, kāpēc daudzi "pārmetušies" uz andelimandeli. Tur kkāda glamūrīgāka noskaņa. Bet tas tā:)))

Piekrītu tajā,ka šeit tomēr komunicē,reāģē un sniedz palīdzību,atšķirībā no slavenā ANDELEMANDELE,tur viss vienalga,galvenais iekasēt arvien vairāk un vairāk par sludinājumiem.

Labāk pērk tur,bet arī šeit nav slikti,vismaz pēdējā laikā.

SmaidīgsKatru dienu ir redzami uzlabojumi. Paldies!

Iesējams, ka ārpus tēmas, bet, manuprāt, vislielākais uzlabojums šeit būtu sludinājumu atlase, piemērojot tos noteiktiem kritērijiem, lai atverskapi.lv būtu konkurētspējīgs ar visiem zināmo andelimandeli.lv.

Šodien, ieejot portālā, nācās domās izmantot ne tik estētiskus vārdus, jo ieraudzīju kleitu par 5 eur, ko biju pirms laika atdevusi par velti, jo tā bija defektaina.

Lietotājas šeit vēlas pelnīt uz defektainu, 20 gadus vecu preču rēķina. Tādēļ pēdējā mēneša laikā esmu pārdevusi vien 1-2 preces, jo, pārdodot jaunu lietu par 2 eur, nav pieprasījuma tieši šādu lietotāju dēļ.

Protams, paldies lietotājām, kuras ir godprātīgas, ciena pircējus un novērtē atverskapi.lv pastāvēšanu kā tādu.

1. Uzlabojumi ir, tas priecē, patīk, ka ir mekletājs katrā skapī. Paldies par ieinteresēto attieksmi.

Vēl gribētos, lai varu ielikt bildes no personīgā arhīva forumā (galu galā savas personīgās lietas tirgoju), nevis no interneta.

Vēl gribētos, lai linki kļūst aktīvi paši un nav jāķēpājas.

2. +/- tā pat ir.

1. Uzlabojumi patīk un noteikti patīk administrācijas attieksme. Ļoti gaidu uzlabojumus sludinājuma nosaukumā - lai varētu rakstīt vairākus lielos burtus un speciālās zīmes, kā, piemēram, "&", lai varētu korekti rakstīt zīmolus.

2. Ar pārdošanu citā visiem zinamā portālā iet daudz labāk nekā šeit, diemžēl. Gribētos, lai arī atverskapī sludinājumi būtu pārskatāmi - bildes būtu lielākas, man liekas tas ļoti ietekmē pārdošanu.

1. Uzlabojumi ir, bet tos vajag vēl & vēl.

2. Ir kritums, vai respektīvi, nekas nav mainījies.

> colose

1. Ar atjauninājumiem ir tā - ka man  personīgi kaut kas gļuko. Kad ievadu lietotājvārdu un paroli- nevaru nospiest ielogoties- neaktīva tā poga. Tad parasti pārstartēju lapu un tad esmu "iekšā".

Tāpat man ir ar ienākošām vēstulēm- uzspiežu uz tikko ienākušās vēstules un  nevar man vaļā. Pārstatēju lapu- viss notiek.

Par uzlabojumiem- super, padlies Jums.

2. Viss pa vecam!  Ļoooti daudz sludinājumu, tāpēc šeit grūtāk pārdot. Vēlētos atlasi labāku- vairāk iespējas!

Liels paldies par sadarbību ar Omnivu- un atlaidi AS lietotājām!

Labots: šodien, 16:58

Pilnīgi piekrītu 1.punktā minētajam! Es biju domājusi, ka tikai man šī problēma, bet izrādās, ka citiem lietotājiem arī tā mēdz būt!

2. Esmu šeit dažus gadus un varu teikt, ka nu jau kādu pus gadu cilvēku apgrozījums AS ir krietni krities! Līdz ar to pārdošana vairs neiet tik raiti kā tas bija AS darbības sākumā! Cik skatos AS lietotāji ir sākuši pāriet uz citām tirdzniecības vietām! Ļoti ceru, ka atgriezīsies "vecie laiki skapī"!

Исправлено 20.01.2017 15:49

Liels paldies par ieteikumiem un komentāriem! Tie mums palīdz saprast, kas strādā, kas jāuzlabo un kas jāmaina.

Lai būtu pārskatāmāk, uz katru atbildi atsevišķi neatbildēšu, bet visu uzskaitīšu šeit:

Mobilā versija - diemžēl ar pašreizējo portāla versiju, mēs lietošanu no telefona ērtāku padarīt nevarēsim. Tas arī attiecās uz bilžu augšupielādi. Taču labās ziņas ir tādas, ka jaunā versija ir izstrādes stadijā.

Bildes Forumā - izskatās, ka šis vienmēr ir bijis sāpīgs jautajums un skatīsimies, ko varam darīt, lai šo procesu kaut vai mazliet uzlabotu.

Problēma ar ielogošanos - sazināšos ar Jums
Problēma ar sludinājuma virsraksta labošanu - sazināšos ar Jums
Met ārā no portāla - sazināšos ar Jums (informācijai, pēc uzstādījumiem nepieciešams ielogoties vienu reizi dienā)

Sludinājumu filtrs ar iespēju atzīmēt vairākus kritērijus - šī ir lieta, kuru noteikti esam ieplānojuši, bet līdzīgi kā ar mobilo versiju, mūs uz doto momentu ierobežo pašreizējā portāla versija.

Pērles - jā, šī sadaļa pašlaik ir vairāk vai mazak neaktīva, bet tuvākajā laikā izskatīsim iespēju to atjaunot.

Automātiski aktīvi linki - izskatīsim.
Speciālas zīmes sludinājumu nosaukumos - izskatīsim.

Ja kaut ko esmu palaidis garām, tad droši rakstiet!

11 - 20 с 34