Tavs viedoklis par Atverskapi.lv - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Tavs viedoklis par Atverskapi.lv

Sveiki!
Ņemot vērā dažādos portāla uzlabojumus un atjauninājumus, vēlamies noskaidrot Jūsu viedokli divos jautājumos.

1. Vai portāla darbība ir uzlabojusies? 
2. Kā veicas ar pārdošanu/pirkšanu? Vai ir pieaugums, kritums vai varbūt nekas nav mainījies?

Būsim ļoti pateicīgi par katru viedokli.

34 Ответы

Man nesagādā nekādas problēmas ievietot bildes forumā,kā arī nekādu citu problēmu nav,viss ir ok!

Man problēmu nav, bet varbūt noderēs tehniskā informācija:

vienmēr ielogojos divas reizes - pirmajā reizē pretī ir baltais logs un uzraksts "{"type":"success","message":"","location":"http:\/\/atverskapi.delfi.lv\/lv\/"}", uzspiežot uz saita linka vēlreiz, uzreiz saits vaļā un esmu jau ielogojusies iekšā.

Nekāda problēma otro reizi nospiest linku nav, bet no tehniskā viedokļa kaut kas nav pareizi saprogrammēts. Pārlūks ir Mozilla.

> Margueritte

vienmēr ielogojos divas reizes - pirmajā reizē pretī ir baltais logs un uzraksts "{"type":"success","message":"","location":"http:\/\/atverskapi.delfi.lv\/lv\/"}", uzspiežot uz saita linka vēlreiz, uzreiz saits vaļā un esmu jau ielogojusies iekšā.

Nekāda problēma otro reizi nospiest linku nav, bet no tehniskā viedokļa kaut kas nav pareizi saprogrammēts. Pārlūks ir Mozilla.

Paldies par informāciju, skatīsimies, kas varētu būt pie vainas!

Man līdzīgi kā Santai.

Ir konkrētas lietas, kas nestrādā no telefona, piem., kopēšana forumā utml., bet caurmērā mani apmierina arī Web versija no telefona. Daudz labāk, kā visiem zināmā maksas portālā mobilā.

Mani šobrīd met ārā precīzi 2:02 naktī. Tikai 2x ir traucējis atbildot uz vēstulēm un labojot sludinājumu, bet forši sakonfigurēts, ka uzspiežot "back" teksts nekur nepazūd - noteikti nevajadzētu pazaudēt šo fīča jaunajā versijā.

Par aktivitāti runājot, manuprāt, tā pazuda kādu gadu, ja ne pat vairāk atpakaļ. Kopš tā laika saglabājas +/- vienāda, bet ņemot vērā pārējo portālu mīnusus, esmu diezgan pārliecināta, ka ar jauno versiju un nedaudz reklāmas, atkal būs topā, jo ir bez maksas!! Līdz ar to var nopirkt arī mazas /lētas lietas, izmēģināt pārdošanu un dažādas cenas bez ieguldījuma. Un piedevām vēl izmērus/kategorijas šķirot. Joprojām vēl bez maksas.. :D

Caur mobīlo nevar atvert vestules!

Bieži skaties caur mob un nerada skapja saturu. Ieej caur pc un tur viss ir

> Margueritte

Izmantoju Firefox gan uz datora gan telefona. Uz datora šādu paziņojumu esmu redzējusi pāris reizes, bet uz telefona katru reizi, kad ielogojos. Sākumā domāju, ka telefonam grūti pavilkt, bet nesen nopirku jaunu un jaudīgu un joprojām redzu to pašu. Arī netraucē atvērt linku pa jaunam un esmu iekšā

1. Uzlabojumi ir un tie darbojas labi! 

Man prasītos, lai kreisajā pusē esošā reklāma tiktu noņemta un pārnesta uz augšējo sadaļu (lai tur ir 2 reklāmas vietas), bet uz tās rēķina tiktu paplašināta lapa, kas dotu iespēju sludinājuma bildes attēlot lielāks. Tas veicinātu to, ka sludinājums ir pievilcīgāk apskatāms. Var būt arī alternatīva - 4 sludinājumi rindā esošo 5 vietā!

Prasītos modernāks izskats saitam:)

Исправлено 20.01.2017 20:21

> ladylatvia

> colose

1. Ar atjauninājumiem ir tā - ka man  personīgi kaut kas gļuko. Kad ievadu lietotājvārdu un paroli- nevaru nospiest ielogoties- neaktīva tā poga. Tad parasti pārstartēju lapu un tad esmu "iekšā".

Tāpat man ir ar ienākošām vēstulēm- uzspiežu uz tikko ienākušās vēstules un  nevar man vaļā. Pārstatēju lapu- viss notiek.

Par uzlabojumiem- super, padlies Jums.

2. Viss pa vecam!  Ļoooti daudz sludinājumu, tāpēc šeit grūtāk pārdot. Vēlētos atlasi labāku- vairāk iespējas!

Liels paldies par sadarbību ar Omnivu- un atlaidi AS lietotājām!

Labots: šodien, 16:58

Pilnīgi piekrītu 1.punktā minētajam! Es biju domājusi, ka tikai man šī problēma, bet izrādās, ka citiem lietotājiem arī tā mēdz būt!

2. Esmu šeit dažus gadus un varu teikt, ka nu jau kādu pus gadu cilvēku apgrozījums AS ir krietni krities! Līdz ar to pārdošana vairs neiet tik raiti kā tas bija AS darbības sākumā! Cik skatos AS lietotāji ir sākuši pāriet uz citām tirdzniecības vietām! Ļoti ceru, ka atgriezīsies "vecie laiki skapī"!

piekriitu par 2.punktu! arii esmu sheit vairaakus gadus(ir otrs profiils),tachu ljoti juutu paniikumu sheit,pirkshanas/paardoshanas jomaa,domaaju,ka liela dalja labaak tirgojas citur,nesleepshu arii es,andelemandele.lv notirgoju aatraak,nekaa sheit,kur preces staav meeneshiem....

p.s facebook atverskapi lapa manupraat ir galiigs piii...... kaada jeega likt bildi+ linku ar to pashu bildi uz portaalu,ja nav aciimredzami taa labaakaa reklaama,jaadomaa -kā piesaistiit lielaaku uzmaniibu/veelmi iegriezties tieshi atverskapi.lv,kameer veel te kaads censhaas eksisteet.

2. Ir jūtams reāls kritums, man pārsvara visi darījumi pedēja laikā iet tikai caur Andeli vai FB. Šeit jutāms klusums, arī forumā aktivitāti uzrāda tikai "vecas" lietotājas...

21 - 30 с 34