sociālie tīkli - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

sociālie tīkli

Kuriem sociālajiem tīkliem dodiet priekšroku - draugiem.lv, facebook.com, twitter.com vai kādam citam? Kāpēc? Kursos biežāk uzturaties?

Es visbiežāk lietoju tieši Twitter.com, lai sekotu visādiem interesantiem cilvēkiem un uzzinātu dažādus jaunumus, par ko neraksta ziņu portālos. Esmu arī FB un draugiem.lv, bet tos lietoju retāk Vēsais

14 Ответы

Esmu tikai Facebook.com. Bija doma piereģistrēties twiterī, bet mani paziņas ko tadu neizmanto- kurš lai man tur sekotu Smejošs 

Pēdēja laika esmu iecienījusi instagramu- patīk ielūkoties citu ikdiena.

Es arī lietoju gan dr.lv gan fb.com gan arī twitteri. :) bet man patīk tumblr, ļoti daudz skaistas bildes var redzēt un smelties modes idejas :) 

Исправлено 06.11.2013 10:25

Vairāk twitter.com un draugiem.lv, FB īsti neizprotu Smejošs

esmu draugos un fb, īsti gan ko darīt man tur nav, draugi kūtri,bildes neliek :D spēles nespēlēju :D   parsvara lietoju twiteri un istagramu :)

Neiznu par tiem draugiem.. Neesmu tur bijis pāris gadus.. Ko reāli tur darīt? Pa retam ieskrienu FB, lai apskatītu, vai ir kāda vēstule. Tas arī viss.

Vispār neesmu dedzīga sociālo tīklu apmeklētāja. Draugos esmu no pusaudžu gadiem, bet drīzāk pieraduma pēc nedzēšos ārā. Biežāk apmeklēju FB, jo tur ir vienkopus visi mani draugi/paziņas, arī internacionālie. Twiteris un istagrams vispār neaizrauj. :)

dr.lv instagram, facebook

Draugos sēžu pārsvarā :)

Tviteris patīk tieši ar to, ka tur var lasīt svešus cilvēkus, kuri tieši mani interesē, ne tikai kaut kādus darba kolēģus un bijušos kursabiedrus. Draugos tikai apskatos vēstules un ja kādas bildes ir paziņām. Fb krīt uz nerviem ar visām nebeidzamām bildītēm un laikiem.

FB, manā gadījumā vide, kur mani atrod klienti. Vēl Spokos patīk sēdēt :D

1 - 10 с 14