Tallink! Kada pieredze? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Tallink! Kada pieredze?

Ka tur ar cenam, biletem, ka jus braucat, pastastiet! :)

14 Ответы

Sveika.

Uz mūsu algām tur ir salīdzinoši dārgi. Labāk ņem savu ūdeni un ēdienu līdzi, jo uz prāmja tiešām ir dārgi. Tur reāli tikai kādu suvenīru un saldumu nopirkt, lai baigi netērētos. Kopumā ceļojums ir baigi superīgais, īpaši jau pasākumi uz prāmja.Tik dodies pa visām iespējamām izklaides vietām. :)

Es gan braucu vasarā, bet tāpat viļņi sašūpina, tāpēc, ja vestibulārais nav īpaši labs, tad tomēr labāk paņemt kādu medikamentu līdzi. 

Pa Stokholmu mēs pārvietojāmies kājām, līdz ar to baigi daudz objektus apskatīt neizdevās, bet līdz centram un atpakaļ var paspēt. 

Ja ir tieksme un prasme aizmaldīties, tad karte vai gps nenāktu par sliktu.:)

Katrā ziņā- tā ir vieta, kur ir vērts atgriezties.

Lai superīgs ceļojums! Vēsais

Ziemas periodā ir lētākas biļetes. Ja nav steigas, tad ir vērts piereģistrēties un pasūtīt Club One karti, arī bronza, ko dod sākumā jau piedāvā atlaides biļetēm. Un uz Ziemassvētkiem parasti uzsauc lielāku atlaidi, var 4vietīgu kajīti kruīzam pat par 40 eiro iegādāties, tas gan nedēļas vidū.

Par cenām - brīvdienās dārgāk,ja brauc 1-4dien, tad sanāk ļoti izdevīga cena par kajīti. 

Uz prāmja kafejnīcas, protams, diezgan dārgas, bet veikals ne īpaši (izņemot ūdens, nopietni, tam ir zelta cena tur :D ) pārējais lētāk kā Zviedrijā noteikti. 

Kad es braucu, tad visas reizes ir bijis ļoti labs laiks un vispār nešūpoja prāmi.

Līdz centram un atpakaļ braucu ar autobusu, jo tas ir pie pašas ostas (tagad gan prāmji piestās otrā ostā, tad iespējams, ka tuvāk būs metro vai kāda cita pietura iespējams) un tad izstaigāju visu vecpilsētu, pastaigāju pa veikalu, aizgājām līdz pilij ar dikti foršajiem sargiem, sapirkāmies lietiņas suvenīru veikalos un vispār super. 

Ieteikums - ja grib pirkt Stokholmā suvenīrus, tad iet tālāk pa to ieliņu ar veikaliņiem, nevis pirkt pirmajā uzreiz, jo sākumā ir dārgāki, bet jo tālāk aiziesi, jo lētāk varēsi kaut ko foršu atrast. 

Varu piekrist tikai augstāk minētajam. Arī es kuģoju vasarā, nezinu kā tas varētu būt tagad- šūpošanas ziņā.

Ar saviem gardumiem jānodrošinās laikus, īpaši, ja paredzēts doties ar bērniem. Labu noskaņojumu un lielisku kompāniju, pārējais viss būs!

Iesaku!Nevainīgs

Paldies, kas padalijaties, bet mani ļoti interese ari cenas..es vienkarsi nevaru saprast - cena atkariga no ta,cik cietu kajite? un kapec majaslapa piedava cenas no 20 eiro, bet kad rezerveju jau rada 88?

vietu*

Sveika, es esmu bronza klients,man atsutija davanu kartes nr. Varu to atdot bezmaksas. 

Seit varat palasit info.

https://www.tallink.lv/lv/club-one-christmas-bronze-rules

Исправлено 05.03.2017 14:39

Padalīšos  iespaidos par pēdējo reizi, kad braucu, kas bija oktobrī 2016.g. Cenas nepateikšu, jo biļetes uzdāvināja, bet tas varētu nebūt lētākais variants, jo mums bija divvietīga kajīte ar logu. Bija jānomaksā ceļojuma nodeva un mēs ar vīru paņēmām līdzi divriteņus, tāpēc samaksājām arī par tiem. Iesaku ņemt līdzi riteņus, jo ar riteņiem var ātri pārvietoties un redzēt daudz vairāk kā kājām ejot. Pirms brauciena izrēķināju, ka ņemt līdzi savējos ričukus ir lētāk kā īrēt tos uz vietas Stokholmā + ķēpa ar saņemšanu/nodošanu - turpat pie ostas tos saņemt/nodot nav iespējams, kas nozīmē, ka vienalga jātērē laiks ejot kājām. IESAKU ņemt līdzi savējos. Man paveicās ar laikapstākļiem - saulains nebija, bet arī nelija, gaisa temperatūra bija +9 grādi, viegls, patīkams vējiņš, Latvijā bija sasodīti auksts laiks  prombraukšanas dienā. :D Uz kuģa šovs bija lielisks, dejas arī, kajītē bija 4 gb voučeri dzērieniem showbārā, kurus nekautrējos lietot. Kuģa veikalā nopirku savas iemīļotās smaržiņas lētāk kā LV un vēl šo to no saldumiem, ko aizvest uz mājām. Suvenīri uz kuģa ir dārgi un atzīšos, ka baigie štrunti...nekā interesanta. Mājās sacepu karbonādes un uzmeistaroju salātus pirmajam vakaram, iepriekš jau apmaksājām brokastis abiem rītiem, lai pa to nav jāsatraucas, dienā pusdienojām vienā no Stokholmas kafejnīcām. Te atkal paslavēšu ričukus, kas mums ekonomē laiku, lai varam paspēt arī paēst Stokholmā.  Brokastis uz kuģa bija lieliskas, ēd ko gribi un cik gribi, izvēle plaša visām gaumēm, ļoti garšīgi un svaigi, laiks brokastīm ir gana. Otrajā vakarā piebeidzām pēdējās karbonādes un mielojāmies ar kuģa veikala saldumiem. Loterijas biļetes izpirka desmit minūtēs, par to žēl, jo vienā no reizēm vīrs, nopērkot vienu vien biļeti, laimēja vēlvienu kruīzu 4 personām. Gribēju izmēģināt savu veiksmi, bet nekā...un varbūt labi, ka tā. Par kruīzu varu teikt visu to labāko, ņemiet līdzi labu garastāvokli un viss izdosies. Ja nu ir bail par lietu, ieliec somā lietusjaku un aidā jūriņā! :) :)

P.S. Ūdeni ņēmām līdzi paši, jo tik tiešām veikalā pat aliņš lētāks. Atpakaļceļā drusku pašūpoja, bet tas galīgi netraucē. Braucot ar ričukiem svarīgi, ka vīram bija mugursoma, kur ielikt ūdeni un ričuka grozs uz stūres, man jostas soma naudai un dokumentiem. 

Braucām ziemā feinā sieviešu kompānijā - tipa - devishņiks :-) šūpoja ne pa jokam, bet tas bija tikai intresanti... ja nekad nav piedzīvots iepriekš. Cik atceros tad par galdiņu vakariņam mums no galviņas bija ap 35 eiro un brokastis ap 12 eiro. Pa pilsētu ar busu sarkano - kaut kā laiks ātri pagāja. Izklaides pasākumi lieliski - ja visu grib apmeklēt - nav maza summa. 

ijaaa,tas brauciens ir vairaak,lai iztuseetos uz klaaja,ne tik daudz,cik skatiities pilseetu,zinu gadiijumus,kad noballeejas liidz riitam un tad,kameer praamis ostaa,gulj,kad pamostas,jau praamis dodas atpakalj celjaa :D

mees braucaam maija beigaas,bija ok,tikai taa iisti izklaideeties uz praamja nesanaaca deelj beerniem,kurus atstaat vienus kajiitee guljot,negribeejaas.

Jaa,dzeerieni un uzkodas labi,ja buus liidzi,kafija arii,cik atceros,tur zelta cenaa bija.

1 - 10 с 14