kā izglābt matus ? :) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

kā izglābt matus ? :)

Labdien ! Tātad  man dabīgi ir gari, biezi mati jau no bērnības, protams,  pusaudžu gados sāku  griezt īsākus, krāsoju, gan frizētavā , gan mājās (nu neesmu no tiem, kas katru mēnesi matus krāso , bet tā dažas reizes gadā sanāk)...    Tagad skatos, ka ir meitenes ar tiešām skaistiem , koptiem matiem, kā tādus dabūt?  :) Tagad esmu jau atkal paaudzējusi matus garākus, bet ja ir gari mari, tad tiem arī labi jāizskatās, pašlaik atkal ir izgājis iepriekš krāsotais tonis un protams ir tas nesmukais tonis. Esmu sapratusi, ka tīri labi izskatās dabīga matu krāsa, grūti jau atrast tādu toni.

Tātad ... reāli ko dara perfekto matu īpašmieces? Krāso tikai salonos?  Lieto dārgākus šampūnus, matu eļļas?  :) KKā neesmu sapratusi,kas nepieciešams maniem matiem. :(Lietoju parastu šampūnu , kā kuro reizi balzāmu vai kondicionieri,  katru otro vai trešo mazgāšanas reizi arī matu masku. 

Pēc mazgāšanas arī ķeras mati un diezgan daudz krīt ārā (friziere jau saka, ka mati apmainās, ka viss ir normāli, bet  man jau liekas, ka ar matiem ir pilna māja. 

Gribas,lai mati izskatītos kvalitatīvāk. :)

27 Ответы

Man pēc grūtniecības tieši tāda pat problēma. Iesaku lietot matiem Argana eļļu, dārga, bet laba. Vēl man patīk Biosilk serums, un šampūnu lietoju tagad, kas ir saudzējošs, matus krāsoju tikai salonā.

Исправлено 27.01.2017 13:55

Veikalā STOCKMAN ir BIO-SILK (zīds), kuru reklamē J.Duļevska, noteikti iesaku! Cena ap 5-6EURO. Mazā pudelīte, bet der vairākām reizēm. Drogās pardodas arī bio-silk, lētāks, un kvalitāte ir krietni sliktāka. Var likt bezkrāsainās hennas maskas matiem, mālu maskas. Laba   ir Dzintara matu eļļa un balzāms. Mani ir gari mati (līdz jostas vietai) un es tos krāsoju ar dabīgo hennu. Protams, ķēpa ir lielāka, uz gariem matiem vajag 4-5paciņas, bet mati ir spīdīgi un pateicīgi, un nelūst. Var padzert noteikti D vitamīnu.

Noteikti ir jāmaina šampūni, ja ļoti krīt mati. Es senāk lietoju arī kaut kādus un mati ķērās un nenormāli krita laukā. Tagad es lietoju KEUNE produkciju, kuru pērku lielajos iepakojumos - jā no sākuma liekas, ka dārgi, bet iet ļoti ilgam laikam.

Vēl ļoti laba ir Wellas produkcijas Argānu eļļa - ir iespēja sausos matos iepūst vai slapjos eļļu iesmērēt.

Var vēl pamēģināt 2x mēnesī ieziest kokasrieksta sviestu pie matu saknēm uz nakti :)

varu piedavat labu serumu eļļu matiem no stenders,veikala cena 13,es varu par 8 eiro

biosilk un šitā eļļa ar arganu

Paldies jāsāk kas mainīt :)

man ir gari un ari problemas ar matiem,maja pilna bija un kemet gruti.saku lietot 2 reiz nedela kokosriekstu ellu un tagad ir super,varu pat izlaistiem matiem staigat ,spid laistas un nepinkejas,, 100% kokosriekstu ellu pirku 500mll  rimi pa 7 eiro,pietiek uz 2 men

Biju vairakus gadus atpakaļ balinājusi matus, mati krita tik ļoti ārā, ka baidījos palikt bez matiem :D Izmēģināju visādas matu maskas, bet vienīgā kas palīdzēja ir Multilukss veikalā Dr.Santé keratin mask, tagad lietoju tikai to reizi nedēļā + ir sprays, kas matu galiņiem palīdz. Maska ap 3.50 eur un mati zīdaini :) Jau 2 gadus arī krāsoju matus ombrē stilā, saknes atstājot savas, pārējos matus salonā šķipsnās balina, tad ar tonējošu krāsu iekrāso, tādējādi nebojā matu saknes un arī nevajag bieži krāsot.

Es arī ieteiktu pamēģināt matu zīdu, esmu lietojusi šādu - izcils! http://farouk.lv/chi/keratin/keratin-silk-infusion

Es izmēģināju matu taisnošanu ar keratīnu, un daudz dažādu šampūnu. No dārgiem līdz lētiem. Matu eļļas. Tai skaitā bio silk un chi... bet mati pēc grūtniecības krita ārā tā ka pat bija plikumi... tad samainīju šampūnu uz parasto. Diplona kas ir drogās... bet super šampūns ir Chi... un noteikti vitamīnu D jādzer. Un taisnoju ar maru taisnotāju. Tā mati izskatās zīdaini un skaisti

1 - 10 с 27