kā izglābt matus ? :) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

kā izglābt matus ? :)

Labdien ! Tātad  man dabīgi ir gari, biezi mati jau no bērnības, protams,  pusaudžu gados sāku  griezt īsākus, krāsoju, gan frizētavā , gan mājās (nu neesmu no tiem, kas katru mēnesi matus krāso , bet tā dažas reizes gadā sanāk)...    Tagad skatos, ka ir meitenes ar tiešām skaistiem , koptiem matiem, kā tādus dabūt?  :) Tagad esmu jau atkal paaudzējusi matus garākus, bet ja ir gari mari, tad tiem arī labi jāizskatās, pašlaik atkal ir izgājis iepriekš krāsotais tonis un protams ir tas nesmukais tonis. Esmu sapratusi, ka tīri labi izskatās dabīga matu krāsa, grūti jau atrast tādu toni.

Tātad ... reāli ko dara perfekto matu īpašmieces? Krāso tikai salonos?  Lieto dārgākus šampūnus, matu eļļas?  :) KKā neesmu sapratusi,kas nepieciešams maniem matiem. :(Lietoju parastu šampūnu , kā kuro reizi balzāmu vai kondicionieri,  katru otro vai trešo mazgāšanas reizi arī matu masku. 

Pēc mazgāšanas arī ķeras mati un diezgan daudz krīt ārā (friziere jau saka, ka mati apmainās, ka viss ir normāli, bet  man jau liekas, ka ar matiem ir pilna māja. 

Gribas,lai mati izskatītos kvalitatīvāk. :)

27 Ответы

1. Uzturs;2. vitamīni, tajā skaitā omega. Pati lietoju parasto, lētos šampūnus, kondicionieri-šobrīd Dzintars. Krāsoju pie frizierītes ar keune krāsu. Pa retam matus pirms mazgāšanas ieziežu ar kvalitatīvu olīveļlu. Izmantoju tikai fēnu, taisnotāju-ļoti, ļoti reti. pfu,pfu,pfu, nesūdzos. 

Vari pirkt,cik vien dārgus līdzekļus velies, bet atceries- "Tu esi tas,ko Tu ēd."

Man dabīgie mati ir ļoti gari. No draugiem bieži nākas dzirdēt -vai pieaudzēju tos. Bet man vienkārši gribot negribot mati aug super ātri.

Pie friziera dodos tikai apgriezt matu galiņus. Kopju mājas apstākļos. Nelietoju taisnotāju. Ja ir vēlme pēc taisniem matiem -ieveidoju ar fēnu (auksto gaisu) un apaļo ķemmi. 
Masku lietoju 1 reiz nedēļā. 

Lietoju ļoti bieži kokosriekstu elļu matos. Atstāju uz visu nakti.
Matu galiņiem biosilk vai stendera eļļiņu,arī argan oil. 
Un par cik arī daudz trenējos un pasniedzu fitnesa nodarbības,dzeru arī daudz vitamīnus. 
Būtībā arī uzturu vajadzētu pamainīt. Kopš sāku ēst ļoti veselīgi,un dzert daudz ūdeni -arī mati ir palikuši krietni dzīvāki.

Pašai bija īši bet biezi mati. Izlēmu garumu pagarināt un pieaudzēju un lūk pēc gada pieaudzēšanas mati bija šausmīgi . Uz pusi plānāki , sausi ....nu brrrr...negribas pat atcerēties un tad sākās matu kopšana. Pirmām kārtām atteicos no taisnošanas , matus ja žāvēju tad žāvēju TIKAI AR AUKSTO GAISU(!) Sāku lietot eļliņu matiem Biosilk marakuja oil. ( nopērkams pa 20 eiro bet ir to vērts,jo gads jau rinķī bet pudelīte tikai pusē. )

Kā arī papildus lietoju ik pa laikam vitamīnus. 

Un lūk. Pagājis varbūt pat pusotrs gads. Matiņi ir ļoti atkopušies , paaugušies bija ļoti , tikko biju vēl pie friziera , apgriezu neveselīgos galus (kādus 5cm, taisno griezumu) un matiņi beidzot atguvušies, ir skaisti gludi un palikuši biezāki. 

Tā eļliņa palīdz ļoti matu galiņiem, vairs nav tik sausi kādi bija agrāk. Tagad pat varu atļauties matus taisnot. :) 

Arī savu spīdumu un mirdzumu atguvuši. Protams par matiem ir ļoti jārūpējas. Jāizvēlas tieši TEV piemēroti matu mazgāšanas līdzekļi. Un ir jālieto noteikti kādi vitamīni, tas būs gan matu augšanai gan veselīgumam. ;) 

skatoties, kads tonīti jums matiem ir ja ir dabīgi tad varu ieteikt ielikt smalkas šķipniņas, ideals variants lai padarītu matiņus gaišakus , un lai katru mēnesi nebūtu japiekrāso,personīgi frizētava man saliek šķipsiņas kas arī nesanak dārgi un pusgadu varu nekrasot un neko nedarīt. Protams lietoju arī zilo šampūnu. Lietoju arī piena masku,biosilk matu zīdu neiesaku, frizētavā ir tikts mēģināts( pati stradaju frizetava) 1. Mati biežāk jāmazgā. 2. Mati nemaz neslīd, ja mēģina ieveidot. 3. Ļoti eliktrizējas

Lietoju kokosriekstu eļļu, ko atstāju pa nakti dažreiz, kad biju pārbalinājusi tad lietoju katru otro-trešo dienu, noņemšanās liela bet rezultāts ir brīnišķīgs. Maskas jālieto daudz, un ne tās ko var nopirkt veikalā, ir tik daudz visādu masku kas varbūt ir tieši taviem matiem. Nepietiek tikai ar labu šampūnu maskas ir ļoti svarīgas. Matus krāsoju katru mēnesi dažreiz biežāk, mainu matu krāsas, krāsoju pati zinu kas matiem patīk, tas arī ir ļoti svarīgi, Matu vitamīni arī ir svarīgi bet ja  matus nelutinās ar maskām un eļļiņām tad rezultāta tāda nebūs. Vari iet pie friziera bet ja mājās tikai izmazgā un viss nevar gaidīt, kad mati paši no sevis sāks būt veselīgi. Vēl ir svarīgi pamainīt šampūnus un eļļas ko lieto matiem, jo mati pierod pie vienas rutīnas. Ir labi arī matus nemazgāt katru dienu, jo tas sausina galvas ādu, kā zināms, ka pie matu saknītēm veidojās dabiskā matu eļļa un to visu laiku mazgājot nost palīdz matiem tikai izkrist. :D Ja nav nekur jāiet dažas dienas var nemazgāt matus. vēl labāk ieziest kādu eļļu un pastaigāt tādai pa māju.

Nu man kopš bērnības bija ārkārtīgi biezi un cirtaini,kādus 17 gadus jau sirmo un aizvien vairāk,tas mums gēnos.Katru mēnesi nācās krāsot,tagad atkal frizētavā atsāku pa šķipsnām gaišākus,bet nenormāli sausi un izplēst nevar ķemmējot,lietoju visādas maskas ko iesaka friziere,bet uzlabojumus neredzu.

Protams ,mati čupām krīt ārā gan ziemu,gan vasaru,no biezajiem,skaistajiem matiem ir plāna saujiņa,veselu gadu lietoju matu vitamīnus,nekādus uzlabojumus nemanu..

Ir kādi varianti dabīgām maskām,lai mati spīd un nepūkojas?

Šī eļļiņa baigi laba , savus esmu atveseļojusi un ataudzējusi, nopirkt var betā un multilux veikalos. Un vēl no drogām biosilk, matus balinu mājās.

Es lieku matu masku apm.2reiz ned :) It kā jau paliek labāk. Tikia uz pavasari laikam gribas kādas pārmaiņas... Jāpamaina tonis,   melni ne pārāk piestāvēja, gaiši ir bijuši, bet galīgi blondi gan ne,.. arī liekas, ka īsti nepiestāv.. ;D  Varbūt kādu akcentu - savādāk jau gadiem tonis līdzīgs un neviens nemaz nemana, ka esmu frizētavā bijusi. :D Draugs arī nekad, kaut friziere pēdējo reiz  nogrieza kkādus 5 cm noteikti, kaut arī teicu, lai griež pašus galiņus..  Tāpat viņš neko nepamanīja. :D

Vispār man rodas iespaids, ka frizieri bieži vien šķībi nogriež. :D Vismaz pēdējo reiz bija tā, ka itkā jau nogrieza, tad daudzas reizes mērīja matus un turpināja tik griez uz riņķi.. sajūta tāda, ka nebija vienādi un viņa visu laiku centās izlīdzināt.

Исправлено 05.03.2017 20:05

:D vairāk pie tās frizieres neiešu - tā var arī bez matiem palikt. :D   Nedaudz gan sapūtos, jo  galu aplīdzināšana beidzās ar to, ka tika nogriezrs viss, kas bija izaudzis pa kādiem 3 mēnešiem , ja ne pat vairāk.. 

> Анна Иваравна

Es izmēģināju matu taisnošanu ar keratīnu, un daudz dažādu šampūnu. No dārgiem līdz lētiem. Matu eļļas. Tai skaitā bio silk un chi... bet mati pēc grūtniecības krita ārā tā ka pat bija plikumi... tad samainīju šampūnu uz parasto. Diplona kas ir drogās... bet super šampūns ir Chi... un noteikti vitamīnu D jādzer. Un taisnoju ar maru taisnotāju. Tā mati izskatās zīdaini un skaisti

Biju Drogās  paķēru Diplona šampūnu - pamēģināšu. :)

11 - 20 с 27