aliexpress - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

aliexpress

Sveiki meitenes , man jums ir mazs jautājums par aliexpress , pasūtiju pāris lietiņas no turienes , nu tagad gaidu kad pardevejs apstiprinas pasutijumu, viena lieta ir apstiprinata , bet parejas vel nav jau kādas 4dienas , nu sūtiju no dažādiem pircējiem preces , bet skatijos komentarus un atsauksmes. Mani sāk uztraukt tas ka vel nav apstiprinātas pārējās lietiņas.

vēlējos pajautāt tām kuras ir kaut ko sūtijušas no aliexpress , cikk jums ir nācies ilgākais gaidit no pārdevēja apstiprinājumu? Un ja viņš neapstiprina , es naudu dabūju atpakaļ?

Rakstat man lūdzu vēstules par savām pieredzēm . Būšu ļoti pateicīga , paldies jau iepriekš meitenes , gaidīšu jūsu stāstus .

2 Ответы

Sveika! Ir bijušas situācijas, ka neapstiprina līdz 10 dienām. Parasti pircējs ir norādījis cik dienu laikā tiks apstiprināts. Domāju, ja noteikto dienu skaits nepārsniedz noteikto, nav iemesla satraukumam. Un par naudas atgriešanu man nekad nekādas problēmas nav bijušas.

Veiksmīgi!

Ķīnieši svin Jauno gadu. Vienai meitenei pārdevējs bij pat atsūtījis vēstuli, ka atsāks visu apstrādāt pēc 7.februāra

1 - 2 с 2