Palidziet! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Palidziet!

Vai kada nezin ka izdzesties no facebook?visadi izmeginajos, nekas nesanak!

07.11.2013 15:24

> MaZaRiiTe

Lūdzu! :) Vakarā tur vairāk meiteņu sēž-un viss notiek aktīvāk! ;) Neaizmirsti pievienot arī cenu uzreiz un izmēru-savādāk var izdzēst,bez brīdinājuma! :( vari pievienot uzreiz vai komentāra veidā! ;)

un regulāri pārbaudi vēstules-kad ieej ,tad liekās,ka nav vēstuļu bieži vien,bet uzspied uz others un tur parādās-man tā pirmajā reizē gadījās-neviens nepirka bērnu drēbītes un uzliku smaidiņu,lai sludinājums paceltos augstāk-uzreiz meitene pieteicās-teica,ka ir uzraxtījusi vēstuli un lai skatos others...un tikai tad pamanīju,ka viena cita jau bija raxtījusi iepriekš uzreiz pēc sludinājuma ievietošanas! :D

07.11.2013 15:45

> Ievy

Es jau tagad visam pievienoju, bet iepriekš rakstīju pie papildus informaacijas, bet sapratu, ka neviens to nelasa un pa jaunam jaasaka izmēru un cena. Smejošs

Jaa, man arī uzreiz atradaas pircēji daži un nesapratu kur raksta, bet tad man viena meitene pateica un sapratu, ka laikam taapat jaaiet ik pa laikam paarbaudīt. Cerams, ka te labaak tirgosies un paardošu kko vairaak, jo šeit paarsvaraa mainos. :)

21 - 22 с 22