Portāla apmeklētība - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Portāla apmeklētība

Labdien,pērļotājas!

Izveidoju šo pārdomu diskusiju, jo vēlos zināt Jūsu viedokli, pieredzi, ikdienu šeit atverskapī..

Vēlos pavaicāt, vai esmu vienīgā, kurai šķiet, ka portālam kritušies "reitingi" saistībā ar andelemandele parādīšanos..?

Kā notiek pārdošana? Šeit ir tikai pārdevējas, kuras iepērkas savstarpēji, veic dažādu maiņu darījumus, vai katrai ir savs pastāvīgo klientu loks, kas pērk tikai no konkrētām pārdevējām.., vai, manuprāt, garlaicīgā pašreklāma forumā,kas sākas ar virsrakstiem "Lēti", "Ieskaties", "Atlaides", nu Jūs noteikti sapratāt par, ko runāju..piesaista pircēju?

Par andeli man viss ir skaidrs, bet šeit.. Kā tas nākas, ka vienam un tam pat sludinājumam šeit dienu pēc publicitates ir, piemēram, 3 skatījumi, bet otrā portālā attiecīgi 300 skatījumi, Vai visas pircējas pārvākušās prom no šī feinā skapīša ?

Ja tā vai, portāla administrācijai nebūtu jāsāk domāt, par kādiem uzlabojumiem, jaunu dizainu, kādu pārskatāmāku meklētāju, stingrākiem bilžu ievietošans nosacījumiem, ar iespēju pievienot vairāk foto par trim.., vai jeb ko piesaistošu..

50 Ответы

> beatriska

šeit ir liels pluss no administrācijas,ātri reaģē un atbild uz vēstulēm,andelemandele var necerēt uz tādu ekstru-saņemt vispār atbildi uz sev interesējošu vai sasāpējušu jautājumu.

Tā gan nav taisnība, nesen portāla andele saimniece Līva lōti operatīvi atbildēja un palīdzēja tikt galā ar vienu problēmu, kas bij radusies.

> Snowfox

> beatriska

šeit ir liels pluss no administrācijas,ātri reaģē un atbild uz vēstulēm,andelemandele var necerēt uz tādu ekstru-saņemt vispār atbildi uz sev interesējošu vai sasāpējušu jautājumu.

Tā gan nav taisnība, nesen portāla andele saimniece Līva lōti operatīvi atbildēja un palīdzēja tikt galā ar vienu problēmu, kas bij radusies.

tb ļoti

Galvenais, lai portāls nekļūst par naudas rausēju,kā tas ir Andelē Mandelē :)

Šeit nopērk kaut ko ļoti reti, AndeleMandele tas viss notiek daudz ātrāk......... tad kur ir problēma, maksā un liek Andelē! Škrobis ir tad,kad samaksā tos centus un tie nav 10 centi un pēc 3 nedēļām , ja nenopērk atkal jāmaksā! tā kā.... vienmēr ir iespēja izvēlēties!

Maksas sludinājumi ir tikai pašsaprotama lieta, lai portāls attīstītos ir nepieciešams finansējums, ne no kā nekas nerodas. Līdz ar to arī apmeklētājus ir iespējams piesaistīt vairāk, uzlabot vizuālo tēlu un galu galā pārdot vairāk. 

Maksas sludinājumi ir tikai pašsaprotama lieta, lai portāls attīstītos....finasējums jau lielākoties rodas no reklamdevējiem, es neesmu gatava par 3 nedēļām maksāt 35 centu, ka tas ir Andele, tāpēc arī tur vairs neiegriežos pie tiem naudas slaucējiem :D

Man Andele mandele neiet pie sirds te ir patīkamāk.  Esmu pārdevuši vairākas lietas Andele mandele,  bet tur arī id tā kad pircēja pie tā un nekas vairs nedara, citi domā ka prece ir aizņemta un viss nekāds nepieteicās.  . Bijis arī  tā kā es šeit pārdevu preces  un nezināju kas jādara ar tās pašam sludinājumiem andele  ))  vairāk neko tur neliku,  te man patīk vairāk un nekas ka lietotāju skaits  pazeminās,(bet mans profils ir apskatīts ap 100 reižu diena)  dažas pircējas atnāk no ārā , reģistrējas lai nopirkt manas precēs.  Īstenība mēs nezinām kur atrodas mūsu preces meklētājs,  viņš var būt te, var būt andele vai fb vai atnāk meklēt blūze uz pasakumu andele mandele,  vai meklē vispār  uz ss.lv ) . Vai nemeklē, bet sapņo un pēkšņi atrod. tāpēc ir jēga  pārbaudīt visur lai atrast īstu pircēju konkrētām lietām.  Cena nav  tik svarīga ,  ir svarīga lieta kuru vajag cienīt  un mīlēt tad viņu samīļo topošajā lietotāja.  Nolietotās lietas(par mazām cenam) arī kādam noderēs ,piemēram  dizaineriem vai stilistiem . Kā arī vecmodīgi,  moda ir cikliska,  šodien tas ir vecmodīgs,  rīt visi pērk to par lielām naudām un  lieto. Tikai vajadzētu būt augsta kvalitāte. 

Mani arī ļoti patīkami pārsteidz, ka administrācija šeit ir sasniedzama, līdzdarbojās, atbild uz jautājumiem.. tiešām patīkami! Tas ir svarīgi!

Otrā portālā, gan šajā jautājumā ir rūgtāka pieredze, vismaz man..

Paldies par atbildēm, lai visām veicas pārdošanā,  administratoriem, lai viegla roka un gaiša galva portāla pilnveidē. Lai izdodas!

Veiksmīgu dienu!

> ligazv

Maksas sludinājumi ir tikai pašsaprotama lieta, lai portāls attīstītos....finasējums jau lielākoties rodas no reklamdevējiem, es neesmu gatava par 3 nedēļām maksāt 35 centu, ka tas ir Andele, tāpēc arī tur vairs neiegriežos pie tiem naudas slaucējiem :D

35 centi jau vēl sīkums, labākais jau ir kleitas, somas, kurpes, virsjakas, kam sludinājums maksā 50 centus un, ja gribi pārdot vesti vai kažoku,  tad maksā 70 centus! Mazliet saspiedušies Smejošs

Исправлено 16.02.2017 14:36

maksā 50 centus un, ja gribi pārdot vesti vai kažoku,  tad maksā 70 centus...........Pārsteigts

41 - 50 с 50