Bezizmēra apģērbs - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Bezizmēra apģērbs

Kā man patīk bezizmēra apģērbs, piemēram, kleitas no S izmēra līdz XL izmēram.

17 Ответы

Jūs meklējat kleitas?

> Dress VIP

Jūs meklējat kleitas?

Nē, nemeklēju! Šodien ejot cauri dažu lietotāju skapjiem, mani sasmīdināja, kā vienai kleitai varbūt tik daudz izmēru, ja audums nav elastāns ;)

> Lii`

> Dress VIP

Jūs meklējat kleitas?

Nē, nemeklēju! Šodien ejot cauri dažu lietotāju skapjiem, mani sasmīdināja, kā vienai kleitai varbūt tik daudz izmēru, ja audums nav elastāns ;)

jusu zinasanai pedeja laika veikalos loti biezi paradas one size drebes un zekes. one size nozime - deres vairakuam izmeru (parasti S,M, L , retak mazakiem un lielakiem), tas pats uz zekem deres no 36/37 lidz 40/41. 

seit piemers onesize clothing uz dazadiem izmeriem. 

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Lii`

> Dress VIP

Jūs meklējat kleitas?

jusu zinasanai pedeja laika veikalos loti biezi paradas one size drebes un zekes. one size nozime - deres vairakuam izmeru (parasti S,M, L , retak mazakiem un lielakiem), tas pats uz zekem deres no 36/37 lidz 40/41. 

seit piemers onesize clothing uz dazadiem izmeriem. 

Protams, nesaku, ka nav tādi apģērba gabali. Bet svētku kleitas???

vnk ironija :D 

saprotams.. bet tagad jau modē tādi apģērbi ,kas der visiem izmēriem.. :D

tas tā,lai lielāka iespēja,ka tiks parādīts sludinājums visās meklēšanās sadaļās..neatkarīgi vai meklēju s vai xl apģērbu.. 

Bieži dažas lietas der ap trim izmēriem,  ka kurš valkā vienam gribas brīvākas otram apspiletas vai precīzi. Vai piemēram one size drēbes , man ir ed hardy t-krekls uz viņu rakstīts ka der no xs līdz xxl

> Jeļena

Bieži dažas lietas der ap trim izmēriem,  ka kurš valkā vienam gribas brīvākas otram apspiletas vai precīzi. Vai piemēram one size drēbes , man ir ed hardy t-krekls uz viņu rakstīts ka der no xs līdz xxl

Kā jau minēju, tas ir domāts par svētku kleitām, nevis brīvā laika apģērbu ;)

> mazais

vnk ironija :D 

saprotams.. bet tagad jau modē tādi apģērbi ,kas der visiem izmēriem.. :D

tas tā,lai lielāka iespēja,ka tiks parādīts sludinājums visās meklēšanās sadaļās..neatkarīgi vai meklēju s vai xl apģērbu.. 

Aci miedzošs

Tāpēc es parasti pie sludinājuma minu oriģinālo izmēru, var vienam derēt S kleita ar jostiņu savelkot vidukli, kamēr citai L tieši tā kleita būs apspīlēta :)

> Lii`

> Jeļena

Kā jau minēju, tas ir domāts par svētku kleitām, nevis brīvā laika apģērbu ;)

Arī svētkiem , es pērku sev dažādas izmēra lietas , pārsvarā esmu S valkātāja.  Bet kādreiz man vajadzēs pabrīvāks variants tāpēc uzvilku arī L. Atkarībā ati no fasona un ražotāja.) 

1 - 10 с 17