Bezizmēra apģērbs - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Bezizmēra apģērbs

Kā man patīk bezizmēra apģērbs, piemēram, kleitas no S izmēra līdz XL izmēram.

17 Ответы

Piekritu temas autorei ka kleitas nevar deret izmeram gan S gan L,

meitenes kas nesa L izmeru vienkarsi neielistu S izmera kleita 

> Bella

Kā punkts uz "i"

> Bella

ielīst  jau ielīstu..vismaz ar vienu roku vai kāju :D  tiikai izskats būtu traģisks :D

> Lii`

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Lii`

> Dress VIP

Jūs meklējat kleitas?

Nē, nemeklēju! Šodien ejot cauri dažu lietotāju skapjiem, mani sasmīdināja, kā vienai kleitai varbūt tik daudz izmēru, ja audums nav elastāns ;)

jusu zinasanai pedeja laika veikalos loti biezi paradas one size drebes un zekes. one size nozime - deres vairakuam izmeru (parasti S,M, L , retak mazakiem un lielakiem), tas pats uz zekem deres no 36/37 lidz 40/41. 

seit piemers onesize clothing uz dazadiem izmeriem. 

Protams, nesaku, ka nav tādi apģērba gabali. Bet svētku kleitas???

http://www.refinery29.com/2016/08/118860/cheap-bridesmaid-dress-one-size-fits-all-lois-london#slide-6

rekur ir ligavasmasu kleitas, kuras der vairakiem izmeriem un var pat nesat vairakos stilos. 

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Lii`

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Lii`

> Dress VIP

Jūs meklējat kleitas?

Nē, nemeklēju! Šodien ejot cauri dažu lietotāju skapjiem, mani sasmīdināja, kā vienai kleitai varbūt tik daudz izmēru, ja audums nav elastāns ;)

jusu zinasanai pedeja laika veikalos loti biezi paradas one size drebes un zekes. one size nozime - deres vairakuam izmeru (parasti S,M, L , retak mazakiem un lielakiem), tas pats uz zekem deres no 36/37 lidz 40/41. 

http://www.refinery29.com/2016/08/118860/cheap-bridesmaid-dress-one-size-fits-all-lois-london#slide-6

rekur ir ligavasmasu kleitas, kuras der vairakiem izmeriem un var pat nesat vairakos stilos. 

Laikam esmu ļoti kļūdījusies ar šādu izbrīnu... :D liels prieks, ka katrai trešajai skapja īpašniecei ir šādi unikāli apģērba gabali.

> mazais

> Bella

ielīst  jau ielīstu..vismaz ar vienu roku vai kāju :D  tiikai izskats būtu traģisks :D

manuprat loti skaisti sis kleitas izskatas abiem izmeriem :) diemzel sadi projekti reti tiek rikoti un gruti atrast vel kadu foto...  Attēlu rezultāti vaicājumam “one size dress”

> Lii`

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Lii`

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Lii`

> Dress VIP

Jūs meklējat kleitas?

Laikam esmu ļoti kļūdījusies ar šādu izbrīnu... :D liels prieks, ka katrai trešajai skapja īpašniecei ir šādi unikāli apģērba gabali.

daudzam sievietem pat nav isti izejamas kleitas, tas nenozime, ka eksiste tikai si kleita. man pasai ir vairakas lietas, kas ir one size un deres vairakiem izmeriem un neuzskatu, ka man skatis ir kaut kas wow... Nevainīgs Pati stradaju veikala un ir pieejami one size apgerbi (tas gan ir reti) un redzu ka paerk gan meitenes ar ~xs/s izmeru ta ari meitenes ar l/xl izmeru. 

11 - 17 с 17