Pērku - jā/nē? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pērku (bērniem) - jā/nē?

Lai forumu padarītu nedaudz ērtāk lietojamu ir ideja izveidot atsevišķu "Pērku" sadaļu bērnu precēm. Kāds ir jūsu skatījums - vai tas būtu nepieciešams?

Atbildi lūgums atzīmēt ŠEIT - https://goo.gl/forms/gHTg22SGkofpwY4q2

Ja ir kas piebilstams, tad droši rakstiet zemāk.

25 Ответы

Es par!

Manuprāt, tiešām vajag - tad atsevišķā bērnu sadaļa paliktu tikai par sadaļu bērnu jautājumiem nevis pirkšanas sludinājumiem un "pērku" būtu vieglāk orientēties, jo pa vidu nemaisītos bērnu mantas, kas lielu daļu nemaz neinteresē.

Tomēr uzrakstīšu arī pamatojumu, kāpēc manuprāt nevajag. Kad lieku ko vēlos pirkt man daudz vienkāršāk ir vienā tēmā sarakstīt visas aktuālās vajadzības - gen sev, gan bērnam. Man tas šiet neērtāks variants, jotad jāveido vairākas tēmas.

Bet, ja ir vēlme tikai pareklamēt savu skapi, tad protams tas varētu aiziet.

> Inky

Manuprāt, tiešām vajag - tad atsevišķā bērnu sadaļa paliktu tikai par sadaļu bērnu jautājumiem nevis pirkšanas sludinājumiem un "pērku" būtu vieglāk orientēties, jo pa vidu nemaisītos bērnu mantas, kas lielu daļu nemaz neinteresē.

++++

Ari piekritu,ka vajag!

> Saulīte (arī mainos)

Tomēr uzrakstīšu arī pamatojumu, kāpēc manuprāt nevajag. Kad lieku ko vēlos pirkt man daudz vienkāršāk ir vienā tēmā sarakstīt visas aktuālās vajadzības - gen sev, gan bērnam. Man tas šiet neērtāks variants, jotad jāveido vairākas tēmas.

Bet, ja ir vēlme tikai pareklamēt savu skapi, tad protams tas varētu aiziet.

Domāju, diskusijas, kurās būtu abas lietas neviens nedzēstu, tikai jāievieto būtu atbilstošākajā no sadaļām.

Šobrīd liela daļa savus "bērnu" sludinājumus liek "bērnu" sadaļā, tāpēc tik lielu efektu uz "pērku" nevar just, bet "bērnu" sadaļu būtu forši izmantot oriģināli paredzētajam mērķim "Diskusijas jaunajām māmiņām, viss par bērnu plānošanu, audzināšanu, u.c.", bez pirkšanas sludinājumiem.

Исправлено 28.02.2017 15:46

Paldies par atbildēm un komentāriem!

Rezultātus iespējams aplūkot šeit - https://goo.gl/3varnr

PAR atsevišķu "Pērku" sadaļu bērnu precēm nobalsojuši 71.4%, PRET 28.6%. Līdz ar to sadaļa tuvākajā laikā tiks ieviesta.

Tas nav godīgi. Tad tādā gadījumā ir jātaisa atsevišķi gan sievietēm, vīriešiem un bērniem. Kāpēc tā nevar? 

ļoti labi!!!:)

> Aiga S Akcija!

Tas nav godīgi. Tad tādā gadījumā ir jātaisa atsevišķi gan sievietēm, vīriešiem un bērniem. Kāpēc tā nevar? 

Ņemot vērā, ka vīriešu preces(salīdzinājumā ar sieviešu un bērnu) tirgo/pērk daudz mazāk, tad atsevišķa sadaļa nav nepieciešama.

Ieviešot jauno sadaļu forums būs ērtāk pārskatāms, kas nozīmē, ka būs iespēja ātrāk atrast sev nepieciešamo.

11 - 20 с 25