Meklēju lietotāju Krisčuks ✌ - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Meklēju lietotāju Krisčuks ✌

Gaidu paciņu,bet lietotājs ir bloķēts un arī viņas paciņas ref.nr. nevaru nosūtīt..Ko darīt?

15 Ответы

es jau sen to izdariju,tikai jocigi ko vinja ticot ka izsutisim bez naudas?

Man teicās noteikti ņemt,tik pagaidām darbos aizņemta,tad jāsaprot,ka nav pat laika pārskaitīt naudu,cik ļoti aizņemta,bet nu jau pēc 2 ned.klusuma un šeit lasītā skaidrs,kas par lietu-varbūt tiešām cerēja,ka kāds tāpat tomēr izsūtīs!

Šī persona ir krāpniece! Jūs neko atpakaļ nedabūsiet, tādas ir viņas shēmas, silti iesaku doties uz policiju. Ja esat FB, atrodiet grupu krāpnieku saraksts, tur ir mans posts par šo meiteni. Un ir atsaukušas vēl vairākas sievietes, kuras šī Arita ir mēģinājusi apkrāpt un nauda NEKAD netiek maksāta, tikai viltoti maksājuma uzdevumi.

Norādītais vārds - ARITA KRISTIĀNA GAVARE. Mums bija sarunāts, ka es sūtu ar kurjeru lielu paku, iedeva man adresi. Kur vēlas pārbaudīt, vai viņa tiešām tur dzīvo - iedošu, brauciet pārbaudīt un pie reizes pārskaitiet viņai zobus! 

Es ne naudu, ne preci nepazaudēju, jo laicīgi noreaģēju uz viltoto maksājuma uzdevumu, bet skatos, ka ļoti daudzām nav paveicies. OBLIGĀTI uz policiju! 

Tikko pēc laba laika jau sapratu, ka paka 67 eiro vērtībā, kuru nosūtīju šij personai patiesībā nav apmaksāta, bet tikai atsūtīts viltots maksājuma uzdevums. Vienmēr līdz šim esmu uzticējusies meitenēm, kas atsūta maksājuma uzdevumus un bieži pat nevērusi vaļā.

Man maksājuma uzdevumā norādīts vārds Arita Gavare (izskatās pēc fonta ieskatoties ka vārds labots un visticamāk ir viltus)

Personas kods 060788-10511

Norādīja telefona nr.: 28982738 (jau neeksistē, tātad ātri nopirkta un izmesta priekšapmaksas karte droši vien)

Principā nav nekādu datu, pēc kuriem vadīties, jo var redzēt ka pat darījuma reģistrācijas nr. un references ir viltotas un ielikti citi nr.

Vienīgi, pasta stacija filmē cilvēkus, kas pakas sūta un saņem. Laikam tas būtu tikai vienīgais pieturas punkts, kas daudz ko nedod.

Kur var facebook atrast to krāpnieču grupu, kur ir vēl info?

Esmu te jau ļoti sen un darījumi bijuši neskaitāmi, bet pirmo reizi tāda pieredze diemžēl. :(

Si meitene man ari piedavaja mainu, bet es atteicos. Velak gribeja pirkt , praasija cik kopa maksas un pazuda. Labi ka ta, citadak butu ari apkrapta.

11 - 15 с 15