Logopeds - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Logopeds

Labdien meitenes,varbut ir ta kada pirceja vai pardeveja kas ikdiena ir logopeds,gribetos  palugt kadus vingrinajumus,jo musu bernudarza logopede,tadus uz maju nedod,bet nodarbiba vispar ir 1x nedela uz 10 min.manuprat stipri par maz.Tur daudz jastrada majas,bet es nezinu vingrinajumus ar ko sakt,ka javeic,interneta sadu info nevaru atrast.Saprotu ka katrs ir individuali jaizverte,bet ar kautko vispar ir jasak,bernam jau 3.ar pus gadu un neruna.No musu logopeda puses nekadu lielo atsaucibu nejutu,pedejas 5 ned sadarbiba nav bijusi vispar,jo tad logopede,slimoja,tad mes pasas,tad logopedei meita.

LUDZU BEZ GLUPAM PAMACIBAM IET PIE NEIROLOGA,UN CITAM NEGACIJAM,PRASU PALIDZIBU UN KADUS SAKUMA VINGRINAJUMUS.PALDIES PAR SAPRATNI.

28.02.2017 22:10

Osteopāti nelīdzēs. Tāda ir mana pieredze.

01.03.2017 09:13

Tapec jau prasiju seit,vai ir kada logopede,vai pasai ir zinami vingrinajumi,jo musu apmekletie arsti,iestades nenak mums pretim,viniem neesot laika,viss aiznemts utt.Es paludzu konkretu lietu,VINGRINAJUMUS.Paldies,tam kas tos man ari paradija,padalijas ar so arkartigi slepeno informaciju.Kuru no mums slepj pat pasu logopede.Tam kas dzivo lielpilseta ir viegli likt skraidit apkart,varu piedavat samainities un izskraidit nemot vera ka ir ari parejie gimenes locekli,pienakumi utt.darbalaiks kurs sakrit ar arstniecibas iestades laiku,neiespejamibu iegut lieku brivdienu,ne visiem ir midealas darbavietas ar pretimnakosiem prieksniekiem.

11 - 12 с 12

Тема закрыта