Meklēju auskarus - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Meklēju auskarus

Palicis tik viens... šim jau gadi 20 būs.. labprāt nopirktu otru. Jeb identisku pārīti. Apzeltiti ar ametistu. Šie man bij paši pirmie, nagliņtipa, ar kuriem uzreiz šauj ausīs.. ļooti mīļi. Varbūt káda zin, kur var nopirkt? Neizdodas bildi pielikt

14 Ответы

Manuprāt viņus var nopirkt salonā, kur dur caurumus, bet tad būs jāpēk pārītis, diez vai pa vienam viņus tirgos. Var jau uz kādu salonu pazvanīt, pajautāt.

Skatijos Kolonnā, ir savādāki, modernāki... šie jau pagājušā gadsimta... sajutos veca  :D

Bet bez fotogrāfijas saruna baigi produktīva un rezultatīva plānojas, jā.

> Margueritte

Bet bez fotogrāfijas saruna baigi produktīva un rezultatīva plānojas, jā.

kam ir ko piedāvāt, nosūtu vēstulē bildi. Šeit nepiedāvā ielādēt no datora. Jeb nemāku.

Исправлено 07.03.2017 14:47

Margueritte

Pirmkārt, labdien!
Otrkārt, auskars taču tiek meklēts nevis vēstulēs, bet publiski pieejamā tēmā, kurā arī publiski ir jābūt izvietotam attēlam, jo tiek meklēts konkrēts dizains. Paša nemācēšana un nevēlēšanās iemācīties un pat izpētīt speciāli tam izveidoto tēmu nav nekāds iemesls piesārņot forumu ar tēmām, kuras ir absolūti tukšas un bezjēdzīgas, jau apriori nenesot nekādu rezultātu sava absurdisma dēļ. Atnes to nezin ko, aizej tur nezin kur.
Tik tiešām patoloģiskais slinkums var ar cilvēka personību šādas kroplības pastrādāt? Nožēlojami un nesaprotami.

Tādu vēstuli man atsūtija morāli nodrāzta persona, kur nekad nav mācējusi pozitīvi kontaktēties ar mums, skapja meitenēm ;)

Paldies, visām meitenēm- kurām pietika ar tekstveida aprakstu auskariņam. Uzreiz skaidrs, kāds izskatās. Un jā, ir īstais. Būs man.

Paldies!!! ;)

Laikam ļoti ilgi nav dabūjusi un dzīvē ir nereāla neveiksminiece, kura internetā cer izlādēties.

Pati līdz vemšanai ir tik perfekta visās jomās, ka jāsēž te starp mums vistām, aitām utt. kā viņam mūs te visas sauc, un māca pareizrakstību un kā pareizi dzīvot.

P.S. par vēstuli Jums esmu vispār šokā.

Sasmējos! Laikam tās dienas tuvojas sievietei! :D

> AAA

Laikam ļoti ilgi nav dabūjusi un dzīvē ir nereāla neveiksminiece, kura internetā cer izlādēties.

Pati līdz vemšanai ir tik perfekta visās jomās, ka jāsēž te starp mums vistām, aitām utt. kā viņam mūs te visas sauc, un māca pareizrakstību un kā pareizi dzīvot.

P.S. par vēstuli Jums esmu vispār šokā.

.. ar galvu tai meičai nav riktīgi kkas, un ne tikai ar galvu, man šķiet :D

Urra beidzot atkal vina izgazas ka veca seta kuru jau laicinu nemanijam un reku ir klat ar gazienu.murgs

1 - 10 с 14