Aliexpress.com iespējams papildus ietaupīt iepērkoties 3% - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Aliexpress.com iespējams papildus ietaupīt iepērkoties 3%

Sveiki! Vēlos dalīties ar to kā ietaupīt un saņemt papildus punktus iepērkoties aliexpress. Var ietaupīt 3% no pirkuma summas un papildus uzkrāt punktus viss kas jādara jāpiereģistrējās. ierakstiet epasta adresi nosūtīšu jums uzaicinājumu, kā arī ja ir grūtībās rakstiet palīdzēšu!


6 Ответы


Tur jau tā viss ir lēts:D


tur nevajag nekadu uzaicinajumu :) ir vairakas lapas,kur var pieregistreties un dabut dazus procentus atpakal :D bet personigi es ta nedaru,jo nav vajadzigs.


Mājās jāuzmeklē, bet biju atradusi lapu, kur pat 7% naudu var dabūt atpakaļ un pērkot ilgāku laiku, līdz pat 10% naudas atpakaļ.


Kā solīju - lapā jaunpienācējiem sola 7% naudu atpakaļ, un vēlāk jau 10%. Pagaidām gan vēl nav sanācis sakrāt tos 5$, no kuriem sākas naudas izmaksa, bet informāciju, ka saits būtu neuzticams, atradusi neesmu.
Patīk arī pieinstalējamā aplikācija - uzreiz sludinājumā parādās, ja pārdevējs ir zināms ar lēnu piegādi, sliktu valitāti, cik naudas paredzēts saņemt atpakaļ utml:

https://alibonus.com/


Исправлено 18.04.2017 11:08

http://epngo.bz/cashback_index/lxlnlc

 

Iespēja atgūt 7 % no iztērētās summas, izmantojot norādīto linku. Pati izmantoju un ir ok. Līdz  ko darījums ir noslēdzies 7% no iztērētās summas tiek novirzīta uz virtuālo maciņu, pēc jūs pieprasījuma tā tiek ieskaitīta kontā


Es izmantoju,kur var 30% atgriezt.

1 - 6 с 6