Aliexpress sūtītājām! :) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Aliexpress sūtītājām! :)

Sveikas, meitenes!

Ar drēbju izmēriem es esmu tikusi skaidrībā, bet kā ir ar apavu izmēriem? Ļoti gribu meitiņai pasūtīt kurpītes, bet.. ne pēc atsauksmēm, ne tabulu pētīšanas es neesmu tikusi skaidrībā, kas kam atbilst. Un tā kā kurpes ir padārgas, negribas riskēt:( Varbūt kāda sūta bērniņam uz 25.vai 26.izmēru?

Priecāšos par jebkādu norādi.

Paldies! :)

16 Ответы

sūtīju 25 izmēra puszābaciņus iekšpēdiņa 15,3.

Es ieteiktu nesūtīt kurpītes, jo bērnam ir jāmēra. Un ja vēl saki, ka kurpes ir padārgas, tad it sevišķi riskēt nevajag. Man paziņa arī pasūtīja sev garos zābakus pa 20 euro, aprakstā bija minēts, ka ādas, saņemot bijām šokā, zābaki nebija ādas un kā smirdēja. Vnk metami ārā, viņa centās vēl ar pārdevēju strīdēties, lai atgūtu naudu, bet tā arī neko nepanāca, takā apavi nav tā lieta ko pasūtīt no ķīniešiem.

Es ieteiktu nesūtīt kurpītes, jo bērnam ir jāmēra. Un ja vēl saki, ka kurpes ir padārgas, tad it sevišķi riskēt nevajag. Man paziņa arī pasūtīja sev garos zābakus pa 20 euro, aprakstā bija minēts, ka ādas, saņemot bijām šokā, zābaki nebija ādas un kā smirdēja. Vnk metami ārā, viņa centās vēl ar pārdevēju strīdēties, lai atgūtu naudu, bet tā arī neko nepanāca, takā apavi nav tā lieta ko pasūtīt no ķīniešiem.

Mana pieredze, ka nekad nebūs garantijas ne izmēram, ne vēl jo vairāk materiālam. Dārgu tur nav vērts pirkt, ja neesi gatava riskēt. Man tikai viena kleita atnāca lietojama, pārējas nekādas. Man liekas, ka pat vienam pārdevējam katrai drēbei var izmēri atšķirties un tie norādītie cm jau arī mēdz neatbilst.

sutiju  adas ziemas zabakus 50 eur, atnaca viss ka bija apraksta, dabiga ada utt. izmeru nemu par vienu lielaku,  kvalitate super nostaigaju jau 2 sezonus un veikala sadus ieraudziju tikai sogad cena 150 eur.

PS. ja precei ir kāds defekts, ar pardeveju nav jastridas , ir jaatver strids un japievieno bildes,  portals atgriez naudu līdz 80% no preces vertības!

sutiju  adas ziemas zabakus 50 eur, atnaca viss ka bija apraksta, dabiga ada utt. izmeru nemu par vienu lielaku,  kvalitate super nostaigaju jau 2 sezonus un veikala sadus ieraudziju tikai sogad cena 150 eur.

PS. ja precei ir kāds defekts, ar pardeveju nav jastridas , ir jaatver strids un japievieno bildes,  portals atgriez naudu līdz 80% no preces vertības!

Jalasa atsauksmes, tikai ta var uzzinat,ja nav atsauksmes tad jaraksta pardevejam :)

Apavus un somas nevajag sūt. Biju pasūtījusi un bija norāde, ka ir dabīgās ādas, bet atnāca ādas aizvietotājs. Apaviem pēdiņa arī bija ļoti neērta.

1 - 10 с 16