Atbilde no pārdevējām?Nav :( - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Atbilde no pārdevējām?Nav :(

Sveikas foršās pārdevējas :)

Gribēju painteresēties-kā ir ar atbildēm no pārdevējām?Vai man vienīgajai pēdējā laikā ir tā,ka pārdevējas neatbild uz manis interesējošu jautājumu?Jau par cik precēm interesējos,bet atbildes nav...Vēstules izlasa,bet neatbild :(

Uzskatu,ka ir kāda pieklājība pret pircēju,ja reiz esi nolēmusi tirgoties...Labi,saprotu,ka citreiz nesanāk atbildēt uzreiz,bet man liekas,ka pēdējā laikā mani ignorē visas :D

Es,kā pārdevēja uzskatu,ka esmu uzņēmusies atbildību atbildēt,ja kādai interesē tas,ko esmu ielikusi pārdošanā-arī,ja beigās nepaņem...

37 Ответы

> Šopaholiķe.

man atkal izbesija... 7 pircējas jaunā visus mērus jakai..... aizsūtu... un neviena neatbild.... tas nav nopietni...Smejošs

man tas pats ) 

Nesatraucies,katrai precei savs pircējs Smejošs

> Anita

Bija gadījies, ka vairākas meitenes neatbild, uzrakstīju vēlreiz, bet visas atbild, ka vai nu ir atbildējušas vai arī nav nemaz ziņu saņēmušas. Tad jābrīnās vai tā ir tehniska kļūme vai vienkārši nevēlēšanās. Jebkurā gadījumā, jāciena viens otru, kā saka - kā tu vēlies, lai pret tevi izturas, tā izturies pret citiem :)

Var arī būt, ka nav saņēmušas. Man ik pa laikam ir tā, ka e-pastā atnāk meils ar info, ka skapī kāds ir nosūtījis ziņu, bet ieejot skapī, vēstules reāli nav. Tagad izlasot šo, aizdomājos, ka varbūt tiešām kaut kāda kļūda sistēmā.

Nesen pašai tā gadījās. Nu jā, bēdīgi, jo gribēju iegādāties lietiņu,kas tiešām bija iepatikusies. Nesaprotu tās pārdevējas. :(

Es citreiz izlasu ka prasa merus un vnk ikdienas rutina aizmirsu tos nosutits. Atkartota vestule sini situacija palidzes saprast vai cilveks aizmirsa vai nevelas Jums atbildet.

Kur ir tās pircējas?!, liekas neesmu šeit jau kādu gadu neko pārdevusi, lai gan ieeju portālā katru dienu.

> Aiga S Akcija!

Kur ir tās pircējas?!, liekas neesmu šeit jau kādu gadu neko pārdevusi, lai gan ieeju portālā katru dienu.

piekriitu.

> Linda

Es ar uzrakstīju 5 meitenēm par biksēm,kuras vēlos pirkt...un interesē gurnu apkārtmērs....jo pie apraksta protams nebij norādīts...atbildēja tikai 2 meitenes...no tās vienas,kur apkārtmērs derēja uzreiz ar nopirku bet redzot,ka vēstulebizlasīta un nevar atbildēt nav patīkami...un joprojām prece tirgošanā..pat pēc 3 ned.....skumīgi...prasītos pēc negatīvas atsauksmes par "teicamo komunikāciju"

Tad man būtu vismaz par 3 negatīvajām atsauksmēm vairāk :D
Pēdējā laikā uz mēriem grēkoju - mantas atrodas adresē, kurā esmu 2-3x nedēļā un mantas, par kurām interesējas, dziļi kādas no kastēm dibenā. Tad nu katra mērīšana aizņem gandrīz stundu līdz mantas atrodu, ko pat nav tik lielas pretenzijas izdarīt, kā aizmirstās tajās stundās, kad atdodos ar mantām vienā adresē.
Piekrītu viedoklim, ka jāuzjautā pārdevējai vēl kādu reizi - esmu pārliecināta, ka ne tikai man nav perfekta atmiņa :)

31 - 37 с 37