agresīva pircēja - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

agresīva pircēja

Pirmo reizi saskāros ar šādu situāciju. Pieteicās pirkt preci, pie bildēm mēri un detalizēts apraksts, bet neskatoties uz to, sekoja neskaitāmi jautājumi - kāpēc pārdod, cik gara esmu, papildu bildes uz auguma utt. Uz visiem interesējošiem jautājumiem atbildēju, izņemot bildes uz auguma. Prece bija vērta 45 Eur, mēģināja nokaulēt par 10 Eur, bet nepiekritu atdot tik lēti, piedāvāju cenu 40 Eur, it kā piekrita un teica, ka pēc mēriem arī it kā vajadzētu derēt, bet pirms pirkšanas vēl noteikti uzmērīšot. Kad sekoja runa par tikšanās vietu un laiku, atbildēja, ka nezinot pat aptuveno laiku, bet man, kā pārdevējam, protams, ir svarīgi zināt vismaz dienas daļu - rīts, pusdienlaiks, vakars, jo katrs taču plānojam savu laiku un ''sēdēt'' uz telefona un gaidīt arī nav forši, jo visu dienu mājas taču nesēžu. Tā kā bija tik nekonkrēta, ticība bija maza, ka vispār piezvanīs. Tajā pašā vakarā pieteicās vēl viena pircēja, ļoti operatīva, visu ātri un smuki sarunājām, un pie tam par pilnu cenu vēlējās pirkt. Preci, protams, pārdevu otrai meitenei, bet kad atvainojos un uzrakstīju pirmajai pircējai, ka prece pārdota, palika ļoti agresīva. Ziņas nāca viena pēc otras, kā arī draudi, ka liks par mani rakstu krāpniekos, lai neviens neuzticas un pieteica, ka cerams 5 Eur dēļ mana slava būs bijusi tā vērta. Mēģināju paskaidrot, ka noteicošais faktors nebija tie 5 Eur, bet gan viņas nekonkrētība. Ja tiešām viņa bija reāla pircēja, tad dusas, protams, ir pamatotas. Es arī droši vien nebūtu priecīga, bet draudēt un nosaukt par krāpnieci liekas nevietā, jo nekādas krāpšanas nebija, kā arī nekāda samaksa pirms pirkšanas netika ieturēta. 

Tad principā sanāk, ja piesakās uz preci vairāki cilvēki, priekšroka ir tam, kas piesakās pirmais! Nezinu kā citas pārdevējas, bet pārdodu tai ar kuru visātrāk un vieglāk noslēgt darījumu. Domāju, ka daudzas dāmas pārdod pēc šāda principa. 

104 Ответы

neņemiet galvā. Pat ja Jūs ieliks krāpniekos, nories viņu nevis Jūs. Līdzīgu situāciju jau lasīju FB, visi kā viens izsmēja trako, dusmīgo pircēju, kura palika bez konfektes :D

> AAA

neņemiet galvā. Pat ja Jūs ieliks krāpniekos, nories viņu nevis Jūs. Līdzīgu situāciju jau lasīju FB, visi kā viens izsmēja trako, dusmīgo pircēju, kura palika bez konfektes :D

Taisnība, bet tik un tā jau nepatīkami. 

Skatījos, vēl nekas nav ielikts, cerams tā arī paliks :D

Tev ir tiesības pārdot tam cilvēkam, kuram vēlies, nevis tam, kurš bija pirmais. :)

ja kādu laiku klients neko neraksta, tad ziņoju pati, ka man vēstule atnākusi no vēl cita/iem - Vai tiešām ņems, ja atbilde te atverskapī vai sms neatnāk ,tad pārdodu otram cilvēkam. Es domāju, pircējam būtu jāsaprot, ka ja viņš mīņājas, nevar laikā vienoties par tikšanos laiku, vietu, tad, visdrīzāk, lietiņu nedabūs.

Neņem galvā. Ir bijis tā, ka gaidu uz to pirmo pircēju, kā rezultātā zaudèju visas pārējās klientes, jo vienkārši ieilga tas process. Pārējiem vai nu vairs nebija aktuāla prece vai pārdomāja. Tā, ka visu pareizi izdarīji.

Pareizi ir, ka pārdevi citai. Kā viņai nav kauna, lai gan tādām arī tā nav. Un nepateikt konkrētu laiku no sveša cilvēka puses ir pēdējā cūcība. 

Man tā ir bijis pat vairākas reizes: ja cilvēki ir aizmāršīgi un neatceras, kur ko ir rezervējuši vai konkrēti nevar pateikt kad un cikos jātiekas, tad tā nav mana problēma.

Es arī pārdodu tiem pircējiem, ar kuriem čakars ir mazāks.

Pārdot tai,kas pirmā samaksā! Vai tik nav tā pati agresīvā pircēja,kas mani arī "bombardēja"un neko nevarēja izlemt? Vairākumā gadījumu jau ir ļoti foršas pircējas,bet pa starpu jau kāds "darvas piliens"gadās...bet tāpēc nav vērts sev bojāt dienu un garastāvokli,vai ne?Aci miedzošs

Pedeja laika ari ta rikojos. Pardodu pirmai, kura ir gatava uzreiz samaksat. Ari dzirdeju vardus - Cuciski uzvedos, jo nepiekritu nomest 30% un atlikt uz nedelu :-). Uzskatu ka rikojos pateizi, jo man 4 berni jabaro sodien, nevis pec nedelas. 

Es arī par šo tēmu nesen domāju. Bija gadījums, kad interesente uzdod 101 jautājumu (OK, labi, viss interesējošais jānoskaidro), bet tā laiski, pa jautājumam reizi stundā. Atbildēju uz visu, jo citu interesentu nebija. Tad pieteicās cita meitene, kura bija gatava tikties un pirkt uzreiz bez vārda runas. Protams, darījumu notika ar otro pircēju. To uzzinot, pirmā arī saskaitās, lai gan vispār ne reizi nebija teikusi, ka grib, ņems vai rezervē.  Nu, OK, es varēju pati viņai pajautāt vai ņems, bet laikam jau kaut kāds iespaids komunikācijā rodas. 

Исправлено 01.04.2017 17:52

He he - Jūtu līdzi! ...kautkad pastāstīšu par neticami nekaunīgu pircēju, kas ir gan agresīva, gan stulba, gan draud ar apokalipsi, gan sauc par krāpnieci, gan nodomu noindēt viņas bērnu!:)))).. un viss 28 eur dēļ ;)!T;ā teikt - stulbums ir tiešām bezgalība un fatāla lieta, tur nekas un neviens nevar glābt! :D

Es no šās personas esmu ieguvusi pat ļoti skaistu, melīgu, (šai personai pat bija doma izpiest naudu ar domu, ka es nobīšos par slima sunīša murgiem un vel piemaksāšu uz citu kontu utt.) , no pirksta izzīstu atsauksmi, ar aplamiem apgalvojumiem, utt. :).. oi, nu jauti un bail patdzīvot paliek, ja tāda arī ir kāda daļa no sabiedrības:)

Mans ieteikums- Pārdot tai, kura liekas vissakarīgākā!;) 

1 - 10 с 104