agresīva pircēja - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

agresīva pircēja

Pirmo reizi saskāros ar šādu situāciju. Pieteicās pirkt preci, pie bildēm mēri un detalizēts apraksts, bet neskatoties uz to, sekoja neskaitāmi jautājumi - kāpēc pārdod, cik gara esmu, papildu bildes uz auguma utt. Uz visiem interesējošiem jautājumiem atbildēju, izņemot bildes uz auguma. Prece bija vērta 45 Eur, mēģināja nokaulēt par 10 Eur, bet nepiekritu atdot tik lēti, piedāvāju cenu 40 Eur, it kā piekrita un teica, ka pēc mēriem arī it kā vajadzētu derēt, bet pirms pirkšanas vēl noteikti uzmērīšot. Kad sekoja runa par tikšanās vietu un laiku, atbildēja, ka nezinot pat aptuveno laiku, bet man, kā pārdevējam, protams, ir svarīgi zināt vismaz dienas daļu - rīts, pusdienlaiks, vakars, jo katrs taču plānojam savu laiku un ''sēdēt'' uz telefona un gaidīt arī nav forši, jo visu dienu mājas taču nesēžu. Tā kā bija tik nekonkrēta, ticība bija maza, ka vispār piezvanīs. Tajā pašā vakarā pieteicās vēl viena pircēja, ļoti operatīva, visu ātri un smuki sarunājām, un pie tam par pilnu cenu vēlējās pirkt. Preci, protams, pārdevu otrai meitenei, bet kad atvainojos un uzrakstīju pirmajai pircējai, ka prece pārdota, palika ļoti agresīva. Ziņas nāca viena pēc otras, kā arī draudi, ka liks par mani rakstu krāpniekos, lai neviens neuzticas un pieteica, ka cerams 5 Eur dēļ mana slava būs bijusi tā vērta. Mēģināju paskaidrot, ka noteicošais faktors nebija tie 5 Eur, bet gan viņas nekonkrētība. Ja tiešām viņa bija reāla pircēja, tad dusas, protams, ir pamatotas. Es arī droši vien nebūtu priecīga, bet draudēt un nosaukt par krāpnieci liekas nevietā, jo nekādas krāpšanas nebija, kā arī nekāda samaksa pirms pirkšanas netika ieturēta. 

Tad principā sanāk, ja piesakās uz preci vairāki cilvēki, priekšroka ir tam, kas piesakās pirmais! Nezinu kā citas pārdevējas, bet pārdodu tai ar kuru visātrāk un vieglāk noslēgt darījumu. Domāju, ka daudzas dāmas pārdod pēc šāda principa. 

104 Ответы

> Ивета К

> rolipoli

rodas iespaids,ka lielaakaa dalja paardeveeju -pirceejas,kas peerk lietotu preci,uzskata par bomzeneem,ja reiz suuta shaadas ''daavanas''

Исправлено: сегодня, 10:42

Uzskata, uzskata... Draudzenēm taču neko tādu nedāvinātu. Vislabāk laikam, ja tomēr aizsūta tikai un tieši to, par ko samaksāts.  Bet vispār cilvēkiem var būt 100 iemeslu, kāpēc pērk šeit. Meklē pērles, dzīvo laukos tālu no visiem veikaliem, nav laika skraidīt, patīk process, meklē drēbes laukiem utt. Nabadzīgie saņem humāno palīdzību vietējā pagastā pie sociālā darbinieka vai pērk vietējā lietotu apģēŗbu veikalā, 3 eiro un vairāk par sūtīšanu viņiem arī ir nauda.

Tā kā mans bērns ēd tikai Kinder šokolādītes un pārējie sadāvinātie kārumi neiet pie sirds, es tos lieku dāvanās. Citas lietiņas, ielieku atverskapi.lv kā dāvanu - ja kādam vajadzēs, pieteiksies :) 

Tā kā esmu diezgan izvēlīga drēbītes, tad neesmu priecīga, ka vēl pieliek drēbītes, ko neesmu sūtījusi, tās ar es lieku kā dāvanu vai uz H&M pārstrādes kastēm :) Bet nekad cilvēkam nepārmetu neko tādu, jo domā, ka gan jau mums noderēs :)

Man tik ļoti patīk ārkārtīgi paredzamo vienšūnaino reakcija! Ja no visām pusēm skan atbalsta vārdi - ak vai, paldies jums visiem!, ja kāds ir pret un/vai atbalsta oponentu - tā noteikti ir viena un tā pati persona. Kā saka mana grāmatvede - Da nu protams! Kā tad citādi...

Vienšūnainie, nu kad jau jums sāks dalīties ne tikai dirsas, bet arī smadzeņu šūnas, vairojot pelēko vielu, apspiesto ar taukiem? Cik ilgi var tik atklāti izrādīt nepiesegto stulbumu?

Исправлено 02.04.2017 21:34

> Ивета К

> euuva

Hmmm... nu jā mums piemēram  1 mašīna, īrēts dzīvoklis un zobupastas 10 rindā nestāv, jo dzīivoklī nav tik daudz vietas. :D Protams, ir bagātāki cilvēki...  Es tik nesaprotu, priekš kam pirkt tādu lērumu .. :D :)

Šopoholisms :) Neticēsi, bet man mazākajam ziemai (viens izmērs visiem) skapī ir 4 Huppas un 3 Lennes kopējie kombinezoni ziemai un vēl atsevišķie 3 Lennes, 3 Huppas, demisezonas arī kādi 7 - 8, dažas Reimas un divas Remu (Travalle) un tas viss vienam bērnam uz vienu izmēru! Daži kompekti pirkti tepat skapī un andelē, pārējie pirkti jauni. Vairāk bērnus neplānoju. Būs mazbērni kaut kad. Pa kādam komplektam atdāvinu draudzenei, šo to kaimiņu meitenei - vientuļai mātei. Viss nopirktais tiek vilkts. Pateiksi, klīnika :D Piekrītu!

Šeit es arī piekrītu, ka var būt cilvēkam daudz lietu ko andelēt, jo ja es visu saliktu no savas noliktavas "kādreiz noderēs". Kādus 800 sludinājumus savilktu :) jo pa 5ciem gadiem esmu izaugusi no 38-46 izmēram. Bet daudzas lietas mīļas, dārgas, lai dotu citiem :) tāpēc lauku mājā, pa kastēm, koferiem, uz kronšteina glabājas.

Manai dāmai pirmajā gadā bija arī bija 6 kombinzoni, no kuriem pusi bija ome no UK atsūtījusi un draudzenes sadevušas :) Pati sākumā braucot uz UK, koferiem vedu mājās drēbes... Laikam ejot, prāts nācis mājās vai esmu kļuvusi daudz izvēlīgāka un janvārī tik ar divām rokas bagāžām mantu atbraucu :) 

> Margueritte

Man tik ļoti patīk ārkārtīgi paredzamo vienšūnaino reakcija! Ja no visām pusēm skan atbalsta vārdi - ak vai, paldies jums visiem!, ja kāds ir pret un/vai atbalsta oponentu - tā noteikti ir viena un tā pati persona. Kā saka mana grāmatvede - Da nu protams! Kā tad citādi...

Vienšūnainie, nu kad jau jums sāks dalīties ne tikai dirsas, bet arī smadzeņu šūnas, vairojot pelēko vielu, apspiesto ar taukiem? Cik ilgi var tik atklāti izrādīt nepiesegto stulbumu?

Margueritte 

Gadi iet un Jūs nemaz neesat mainījusies SmejošsSmejošs 

Lietotāja sadarbībai teicama, bet palasot komentārus - nu Indivīds Skūpsts

Būtu tiešām interesanti palasīt psihiatra atzinumu par šo personu  Noslēgts

Fuuuuj, kā man tā Fon Rābe noriebusies, tik nepatīkams cilvēks, paldies Dievam- sadarbība kaut ko pērkot nav bijusi, līdz tam vismaz nav sanācis nonākt, bet esmu bijusi lieciniece draudzeņu pirkumiem no šīs personas, kā arī ne tikai kā pārdevējas, bet arī pircējas, jau kādu laiku atpakaļ. Nu reāli nepatīkams cilvēks! Ja gribat sev galvas sāpes vai konkrēti drāmu, droši sadarbojaties. Un to es nesaku, lai nomelnotu cilvēku, to es saku, lai citi cilvēki ieklausītos un neiekristu sliktā sadarbībā, jo tiešām, tur nekas labs nav gaidāms!

> Aiga

"

2) Man ar reiz kāda pārdevēja bija ielikusi vecas Barbie gumiju koņčas, bet labi, ka mans bērns dikti izvēlīgs končās. Ceru, ka viņa negribēja mūs noindēt SmejošsSmejošs

Labots: šodien, 01:51 "

Kam jūs esat vajadzīgi,jūs īndēt, jums deļ cietuma sedet ) bet partīku ka higieniskas preces lābāk nekad nelikt

Te nav veikals, pat veikala ir galīgi interesantas un nepatīkamas lietas, ka piemeram tas pats termiņa beigums, līdz lietam ka piemeram kukaini partikā. Tas ir ļoti slikti . Apģerbs veikāla piemeram ari Zara un Mango ari ir drebes ar pleķiem no tonala , no lupukrasam bet cena tur ir ne 10 eiro bet visi 50 un nekads nenolaiž cenu. Un dažkart ari neņem atpakaļ kad jūs nopec un majas pamaniji ka ir caurums un vai pleķes. Ko var rūnāt te. Kur cilveki paši ka var ta tirgo. Te mes varam pateikt pretenzijas un apvainot bet veikala nav kuru apvainot. Cilveki kļudīties visur. Pardevejam jabut nopietnakam un skatities kartigak, pircejai ari visu japadoma līdz galam. Abam  jaņem atbildibu par darišanu un but laipnam viens pret otru

Man ir ta ka nejaucu atteiksme un darbibu. Man ari kads var but nepatikams kaut kur . Bet nejaucu , man ar viņu navajag draudzeties, vienkarši sadarbība. Tāpēc visi laipni lūgti (izņemot krapnieki un bandīti bet ari padomašu))) bija labas sadarbības  ari ar cilvekiem kuri saņem sliktas atsauksmes

> Ивета К

Šopoholisms :) Neticēsi, bet man mazākajam ziemai (viens izmērs visiem) skapī ir 4 Huppas un 3 Lennes kopējie kombinezoni ziemai un vēl atsevišķie 3 Lennes, 3 Huppas, demisezonas arī kādi 7 - 8, dažas Reimas un divas Remu (Travalle) un tas viss vienam bērnam uz vienu izmēru! Daži kompekti pirkti tepat skapī un andelē, pārējie pirkti jauni. Vairāk bērnus neplānoju. Būs mazbērni kaut kad. Pa kādam komplektam atdāvinu draudzenei, šo to kaimiņu meitenei - vientuļai mātei. Viss nopirktais tiek vilkts. Pateiksi, klīnika :D Piekrītu!

Daļēji saprotu, es arī šad tad gribu vienkārši kko nopirkt... Ir kāds periods, kad nedaudz ilgāk neko neesmu iegādājusi, jo nav bijis īstas vajadzības vai laika, liekākas naudas, lai tāpat papildinātu garderobi, tad tā sagribas kko nopirkt.. Vienalga ko, kas nav ēdiens... kaut vai zeķes. :D :D :D Un tad jūtos labāk. Tagad kad bērns mazs nebiju  staigājusi pa veikaliem laiciņu, arī sagribējās vienkārši pastaigāties, paskatīties, kas tad vispār tur nopērkams... Un ziniet.. Nekā tur tā īsti nav... ;D  Nopirku pa 3 reizēm tikai 2 lietas, tā kā mani par šopaholiķi nevar nosaukt..., bet iepirkties patīk. :D  Iveta - aizbrauciet kādā ekskursijā. ":D izskatās, ka bērni un mazbērni apģērbti  vairāk kā pietiekoši... 

Par bērniem runājot... man ir tā - mums sākotnēji bija 1 kombītis OK - pietika. :D Tad pirku autokr;esliņam ieliknīi un mums uzd;avināja kombīti klāt. Ok nu labi noderēs (pārsi reizes uzvilkām), tuvojās pavasaris - gribēju nopirkt vēl kādu kombīti... nopirku. :D protams, ome pamodās  un arī 2 bija sarūpējusi, tā kā protams, vienam bebim ir pa daudz... nu uzvilksim visus pa pāris reizēm. :D

Kā vecas tirgus tantes. Pat speciāli uztaisija forumā tēmu jau redzēju nedēļas sākumā. Visu laiku kladzina kā vārna par gudrības līmeni utt,bet pati tik ļoti satraucās par niekiem, un vel nozākā citu priekšā. Es arī būtu neapmierināta ja butu noradits ka prece ir jauna bet patiesiba būtu pleķaina. Un vel apgalvot ka pati sasmerejusi,bērnišķīgi. 

91 - 100 с 104