agresīva pircēja - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

agresīva pircēja

Pirmo reizi saskāros ar šādu situāciju. Pieteicās pirkt preci, pie bildēm mēri un detalizēts apraksts, bet neskatoties uz to, sekoja neskaitāmi jautājumi - kāpēc pārdod, cik gara esmu, papildu bildes uz auguma utt. Uz visiem interesējošiem jautājumiem atbildēju, izņemot bildes uz auguma. Prece bija vērta 45 Eur, mēģināja nokaulēt par 10 Eur, bet nepiekritu atdot tik lēti, piedāvāju cenu 40 Eur, it kā piekrita un teica, ka pēc mēriem arī it kā vajadzētu derēt, bet pirms pirkšanas vēl noteikti uzmērīšot. Kad sekoja runa par tikšanās vietu un laiku, atbildēja, ka nezinot pat aptuveno laiku, bet man, kā pārdevējam, protams, ir svarīgi zināt vismaz dienas daļu - rīts, pusdienlaiks, vakars, jo katrs taču plānojam savu laiku un ''sēdēt'' uz telefona un gaidīt arī nav forši, jo visu dienu mājas taču nesēžu. Tā kā bija tik nekonkrēta, ticība bija maza, ka vispār piezvanīs. Tajā pašā vakarā pieteicās vēl viena pircēja, ļoti operatīva, visu ātri un smuki sarunājām, un pie tam par pilnu cenu vēlējās pirkt. Preci, protams, pārdevu otrai meitenei, bet kad atvainojos un uzrakstīju pirmajai pircējai, ka prece pārdota, palika ļoti agresīva. Ziņas nāca viena pēc otras, kā arī draudi, ka liks par mani rakstu krāpniekos, lai neviens neuzticas un pieteica, ka cerams 5 Eur dēļ mana slava būs bijusi tā vērta. Mēģināju paskaidrot, ka noteicošais faktors nebija tie 5 Eur, bet gan viņas nekonkrētība. Ja tiešām viņa bija reāla pircēja, tad dusas, protams, ir pamatotas. Es arī droši vien nebūtu priecīga, bet draudēt un nosaukt par krāpnieci liekas nevietā, jo nekādas krāpšanas nebija, kā arī nekāda samaksa pirms pirkšanas netika ieturēta. 

Tad principā sanāk, ja piesakās uz preci vairāki cilvēki, priekšroka ir tam, kas piesakās pirmais! Nezinu kā citas pārdevējas, bet pārdodu tai ar kuru visātrāk un vieglāk noslēgt darījumu. Domāju, ka daudzas dāmas pārdod pēc šāda principa. 

104 Ответы

Исправлено 01.04.2017 17:34

> Louboutin

Es arī par šo tēmu nesen domāju. Bija gadījums, kad interesente uzdod 101 jautājumu (OK, labi, viss interesējošais jānoskaidro), bet tā laiski, pa jautājumam reizi stundā. Atbildēju uz visu, jo citu interesentu nebija. Tad pieteicās cita meitene, kura bija gatava tikties un pirkt uzreiz bez vārda runas. Protams, darījumu notika ar otro pircēju. To uzzinot, pirmā arī saskaitās, lai gan vispār ne reizi nebija teikusi, ka grib, ņems vai rezervē.  Nu, OK, es varēju pati viņai pajautāt vai ņems, bet laikam jau kaut kāds iespaids komunikācijā rodas. 

Jā, par to iespaidu piekrītu. Arī, ja pircēja būtu pateikusi aptuveno laiku, tik un tā man litos ļoti šaubīgi vai vispār saņemšu zvanu no viņas. Nu, nepatika man komunikācija. Pat grūti raksturot to pirmo iespaidu, kāds man radās par šo konkrēto pircēju. Teiksim tā, it kā interese bija, jo taču tik daudz jautājumi par preci, bet tajā pašā laikā nemaz nelikās īpaši ieinteresēta. Pēc tam man pat iespaids radās tāds, ka prece viņai tik ļoti savajadzējās tikai tāpēc, ka tā vairs nebija pieejama. Jo pēc tam, kad prece bija pārdota, beigās ar putām uz lūpām stāstīja, ka 100% būtu pielāgojusies man vēlamajam laikam utt., bet iepriekšējā vakarā nekas tāds netika minēts,  apmēram tā -sēdi un gaidi, kad piezvanīšu. Sajūta bija, it kā es viņai spiestu to preci pirkt. 

es pat andelee esmu pierakstiijusi,ka paardodu,kas pirmaa skaita naudu un punkts.

Pagaatnee neskaitaamas reizes deelj tipa ''njeemeejaam un rezerveetaajaam ar -es noteikti pirkshu'',tik daudz esmu aplauzusies,kameer gaidi uz rezerveetaaju,kaadai citai atsaki,beigaas nevajag ne pirmajai ,ne vairs otrai interesee.

Man vienmēr ir biji tā- ja kkas liekas ne tā kā vajag, tad nekas neiznāk, bet es protams, cenšos sev iegalvot, ka būs OK...  Un vienmēr aplaužos.. :)  

Nekas traks nav noticis, nav jau preču deficīts dabūs citur...   :) Domāju sliktu atsauksmi nav par ko likt - būtu ja piem, būtu sarunāts laiks un viņa ierastos un Jūs pēc tam tikai pateiktu, ka pārdevāt. :)

Pareizi,  es ari pardodu atrākāi nevis kura pirma pieteicas un kluse vai kura rezerve un doma tris menešus )) Protāms var pagaidīt ja nav citas pircejas( vai tiešam ir kads iemesls rezervet un nedaudz pagaidit ja tas viss noskaidrots un sarunats) bet kad ir  rinda  un kada no viņas patiecība grib tad ko gaidit, būtu tik vajadzīga lieta viņa paņemtu uzreiz.
Jūs neesat nekada krapniece, jūs piedavajiet atlaidi un jūms ir tiesibas pardot par pirmu vai kadu citu cenu par kuru velejaties un tas ir jūsu darišana , visur ir rakstīts par kuru cenu velejies( vai ka grib ta tirgo) par tadu pardod un nekurš nevar jūs krītīzēt. Vnk pateikt pircējai ka prece ir pardota un viss kapec vajadzeja teikt kapec tas nav viņa lieta,vnk nokaveja  un viss pati vainiga

Исправлено 01.04.2017 19:48

> fon Raabe

He he - Jūtu līdzi! ...kautkad pastāstīšu par neticami nekaunīgu pircēju, kas ir gan agresīva, gan stulba, gan draud ar apokalipsi, gan sauc par krāpnieci, gan nodomu noindēt viņas bērnu!:)))).. un viss 28 eur dēļ ;)!T;ā teikt - stulbums ir tiešām bezgalība un fatāla lieta, tur nekas un neviens nevar glābt! :D

Es no šās personas esmu ieguvusi pat ļoti skaistu, melīgu, (šai personai pat bija doma izpiest naudu ar domu, ka es nobīšos par slima sunīša murgiem un vel piemaksāšu uz citu kontu utt.) , no pirksta izzīstu atsauksmi, ar aplamiem apgalvojumiem, utt. :).. oi, nu jauti un bail patdzīvot paliek, ja tāda arī ir kāda daļa no sabiedrības:)

Mans ieteikums- Pārdot tai, kura liekas vissakarīgākā!;) 

Labots: šodien, 17:52

nu bet kā tad bija- zobupastai bija termiņš pirms gada beidzies vai nē? (Labi, ka pircēja iedomājās paskatīties dāvanai derīguma termiņu... es parasti tos nečekoju, bet saņemot tādu dāvanu, arī butu ellīgi nikna- ja gads atpakaļ termiņš beidzies, tad nevis jādāvina, bet jāmet miskastē)

> fon Raabe

He he - Jūtu līdzi! ...kautkad pastāstīšu par neticami nekaunīgu pircēju, kas ir gan agresīva, gan stulba, gan draud ar apokalipsi, gan sauc par krāpnieci, gan nodomu noindēt viņas bērnu!:)))).. un viss 28 eur dēļ ;)!T;ā teikt - stulbums ir tiešām bezgalība un fatāla lieta, tur nekas un neviens nevar glābt! :D

Es no šās personas esmu ieguvusi pat ļoti skaistu, melīgu, (šai personai pat bija doma izpiest naudu ar domu, ka es nobīšos par slima sunīša murgiem un vel piemaksāšu uz citu kontu utt.) , no pirksta izzīstu atsauksmi, ar aplamiem apgalvojumiem, utt. :).. oi, nu jauti un bail patdzīvot paliek, ja tāda arī ir kāda daļa no sabiedrības:)

Mans ieteikums- Pārdot tai, kura liekas vissakarīgākā!;)

Diezgan neadekvāta persona!

Исправлено 01.04.2017 21:30

> Ronja

nu bet kā tad bija- zobupastai bija termiņš pirms gada beidzies vai nē? (Labi, ka pircēja iedomājās paskatīties dāvanai derīguma termiņu... es parasti tos nečekoju, bet saņemot tādu dāvanu, arī butu ellīgi nikna- ja gads atpakaļ termiņš beidzies, tad nevis jādāvina, bet jāmet miskastē).

Redzi, dāvanas nepērk par naudu!- tās katrs pieliek vai nepieliek, vien aiz labas sirds un ar domu iepriecināt! 

Redzi- neviena dāvana nebija te portālā ievietota kā dāvana, ko pircēja apzināti izvēlās!!! Tās netika ne izvēlētas pie pirkuma kā dāvanas bet ieliku tāpat, vien pabrīdinot, ka ielikšu vēl ko noderīgu klāt!  -Es  pieliku dāvanā jaunu kokvilnas T- krekliņu, jaunus bērnu plāksterus ar aplikācijām, kas parasti bērniem ļoti patīk un tie nav lēti + zobu pastu jaunu bērnu, no labas firmas ar aptiekas vidējo cenu 7 eur. Es neskatījos termiņu, bet pieliku tāpat. Neesmu parliecināta ka ir pat beidzies, jo pie\nemu,ka cilvēks pat marķējumu nesapot! Bet pat , ja būtu beidies, tad ko? - Vai vēl miljionu vajadzēja iedāvināt līdzi?! Vao tagad dāvanas viem ir kā obligāta piedeva?! Pie tam pie pirkuma, kas ir vairā kā smieklīgs? Es tās saprotu, ka  dažiem , liekas,ka pārdevējam ir vēl jāpiemaksā par to, ka kāds pieskās ko pirkt!??..Un reāli cilveks pērk nezināmas dāvanas?! 

Sūtīums smieklīgā cenā, uzsaucu pakomātu un pieliku dāvanas , jo domāju, ka noderēs, ja jau persona pērk lietotas lietas par lētam naudiņām, tad acīmredzot ne tā turīgākā un nevar atļauties pirkt visu jaunu vai arī saprātīga, jo bērni tiešām aug ātri un lietderīgi iegādāties daļu kaut lietotas, bet labas drēbītes! 

Bet izrādādās totļa nekaunība - totāla! Dāvanas viņai eslot labas labas, tikai ne visas, proti zobu paststa ne tāda! Par dāvanām nemaksā, tād dod no sirds, labu vēlot. Bet jauki, gan , ka  2 dāvanas patīk! , bet trešā nē! - patoloģiska nekaunība, jo dāvanas vispāŗ varēju nelikt!!! 

Pie tam, kad es lūdzu  atgiest, visu un atgiest tieši tā kā saņemts ( lai ir pierādījumi, par atgriešanu)  - tad nekā, tad viss der, viss patīk, jau lieto utt., vairs neko nevar atgiezt!...

Piedādījumi rakstītajam, nav! Neko atgriezst zolīdā veidā negrib :D... 

Saprotu, ka šeit var ienākt jebkurš, piereģistrēties, un atsauksmē pārdevējam rakststīt jebko! - lai tikai lūgtum danco pēc pircēja stabules, jo viņš tak var ielikt atsauksmi! 

Nu var jau būt, ka ir cilvēki, kas danco  jebkuram pircējam, bet nu - es ne tas gadījums! 

Исправлено 01.04.2017 21:59

Skatos fon raabe, galīgi negrib likties mierā… Noteikti daudzi forumā redzējuši fon raabes izteikumus par mani, gan šajā rakstā, gan viņas pašas veidotos rakstos, tad nu es tā padomāju, ja kāda grib turpmāk sadarboties ar fon raabe, vai vienkārši kāda grib uzzināt patiesību par viņas VIENĪGO negatīvās atsauksmes patiesību, silti ieteiktu Jums VISĀM – uzrakstiet fon raabei privāti, lai viņa atsūta VISU mūsu saraksti no sākuma līdz beigām! Kāda jēga man kaut ko atspēkot, ja viņa tikai izgudro “stāstiņus” un tagad visur kladzina riņķī savus izdomājumus. Tad nu lūk pajautājiet, lai viņa atsūta tieši ekrānšāviņus, nevis teksta veidā, jo zinot viņu, viņa nosēdēs cauru nakti pie datora, lai visu saraksti pārlabotu (ja sūtīs teksta formātā) un varu tikai pieminēt, ka viņa NOTEIKTI sāks izdomāt visādus stāstiņus kāpēc viņa nevar atsūtīt Jums mūsu saraksti. Ja viņa teiks, ka viņai nav sarakste – tās ir muļķības, viņa rakstīja, ka pie kafijas tases viņai ļoooooti patīkot lasīt interesantu cilvēku rakstus/stāstus utt.

P.S. Vienīgais ko pieminēšu par viņu ir tas, ka viņa ar visām negatīvo atsauksmju licējām rīkojas tieši tā pat kā ar mani! Viņas prioritāte ir lai tiktu izņemts sliktais komentārs par viņu un tad viņa izņem arī savu “izgudroto” atsauksmi, pēc kā viņa netraucēti tirgo tālāk savus krājumus. Kā arī ar mani jau sazinājās vairākas neapmierinātas gan pircējas, gan citādā veidā cietušas lietotājas no fon raabes uzvedības, apmelojumiem un draudiem (gan fiziskiem, gan morāliem). Meitenes esiet piesardzīgas. Un vēstījums fon raabei par “jauno” kleitu un šuvēju. Pie šuvējas es aiznesu kleitu DIVU iemeslu pēc, jo odere bija ar pleķiem UN PATS GALVENAIS odere bija no SINTĒTIKAS!!! Es Jums uzticējos, jo savā profilā rakstījāt, ka tirgojat TIKAI labākā materiāla drēbītes un kleitas sludinājumā nekas nebija teikts par materiālu, tāpēc es Jūsu tekstiem uzticējos, bet patiesībā….

Kā jau zinām, tad sintētika nav tas labākais materiāls, kur nu vēl priekš bērna… Tāpēc atkal pirms izgudrojat stāstiņus, apskatieties ko liekat iekšā sūtījumos (arī par zobu pastu)!

Un par kokvilnas krekliņu - ATGĀDINĀJUMS fon raabei, Jūs to ielikāt cita krekliņa vietā! Pēc tam kad pārskaitīju naudu, Jūs teicāt, ka NAV viena krekliņa un tāpēc ieliksiet citu tā vietā kurš NAV, kur tur dāvana? :D

Par pakomāta uzsaukšanu? Jūs nopietni? Jums nav bailes, ka kāda lietotāja Jums paprasīs visu mūsu saraksti??? Vai arī es ievietošu visu saraksti? Kā pierādījumu?? Kā arī visas bildes (gan pleķu gan to kā Jūs man neatbildējāt uz vēstulēm un starplaikā likāt jaunus sludinājumus)?

MEITENES RAKSTIET DROŠI un sākat ar privātu vēstuli fon raabei, redzēsim nu ko viņa izgudros :D beidzot ir jāparāda kāda patiesībā ir fon raabe!!!

Un šis nav pirmā aprīļa joks! :)

> Mellene

Vienīgais komentārs, - OMG!!!

Turpiniet fantazēt, apsvērt jaunas šizofrēniskas sazvērestības teorijas  un drukāt, vai veselīgāk -griežietes pie  psihiatra! 

Vēl, joprojām gaidu solīto to "slikto" sūtījumu ar visām dāvanām, ko diemžēl negribat  atgriest! Naudu kautkā neidevās Jums paturēt, jo kontā ieskaitīta, tas diemžēl ir pierādījums, - ne tā? Tad tas vairs nav tik vienkārši, kā apgalvot ka prece atgiezta utt.  Telefonu Jūs  eceļiet, bet rakstiet kautkādas infantīlas sms.

Turpiniet drukāt, jo es vācu tikai pierādījums, nevis šizofrēniskus murgus! 

Jaunus man pretenzijas par matreriālu!-- oho, kas būs tālāk?! ( sludinajumā netika norādīts auduma satstāvs, tas arī netika jautāts, un nekas pat to vispār netika runāts vai izrādīta interese par to!... kas būs tālāk? vai domājāt ka kleita  ir damaskas zīda ar dabīgām pērlēm? es tiešām nespēju izsekot šādiem saprāta insuficiences aspektiem! - Piedodiet, bet nespēju..- man samenes mežģās! 

Kurš tad nu te fantazē... :D Nu ko, atklājam kārtis? Uztaisām foruma tēmu, kurā ir visa mūsu sarakste un kurā var komentēt citas cietušās lietotājas no Jūsu absurdiem, draudiem, meliem utt utt utt? Jūs ārste esat, ka diagnozi esat man jau noteikusi...!? :D Varbūt beigsiet vienreiz visus apvainot? Un tiešām ieliksim visus foto pierādījumus? Gan sarakstes, gan pleķu bildes, gan to kā Jūs man neatbildējāt? Gan to kā mani pasūtījāt un pateicāt, ka nesadarbosieties, un tikai pēc negatīvā komentāra ielikšanas (pēc 4 dienām) man neprasot atskaitījāt naudu (ar mērķi ZIEDOJUMS), labi zinot, ka es kleitu biju aiznesusi pie šuvējas? Un par ZIEDOJUMU gribējāt atpakaļ sūtījumu? Ziedjums nav sūtījums!

P.S.Tā kā es esmu godīga, tad fon raabes "ZIEDOJUMS" UZREIZ tika atskaitīts atpakaļ (bankas izdruku varu parādīt, atšķirībā no dažiem labiem, savādāk mani jau apvaino ka svešu naudu gribu piesavināties  :D )

11 - 20 с 104