agresīva pircēja - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

agresīva pircēja

Pirmo reizi saskāros ar šādu situāciju. Pieteicās pirkt preci, pie bildēm mēri un detalizēts apraksts, bet neskatoties uz to, sekoja neskaitāmi jautājumi - kāpēc pārdod, cik gara esmu, papildu bildes uz auguma utt. Uz visiem interesējošiem jautājumiem atbildēju, izņemot bildes uz auguma. Prece bija vērta 45 Eur, mēģināja nokaulēt par 10 Eur, bet nepiekritu atdot tik lēti, piedāvāju cenu 40 Eur, it kā piekrita un teica, ka pēc mēriem arī it kā vajadzētu derēt, bet pirms pirkšanas vēl noteikti uzmērīšot. Kad sekoja runa par tikšanās vietu un laiku, atbildēja, ka nezinot pat aptuveno laiku, bet man, kā pārdevējam, protams, ir svarīgi zināt vismaz dienas daļu - rīts, pusdienlaiks, vakars, jo katrs taču plānojam savu laiku un ''sēdēt'' uz telefona un gaidīt arī nav forši, jo visu dienu mājas taču nesēžu. Tā kā bija tik nekonkrēta, ticība bija maza, ka vispār piezvanīs. Tajā pašā vakarā pieteicās vēl viena pircēja, ļoti operatīva, visu ātri un smuki sarunājām, un pie tam par pilnu cenu vēlējās pirkt. Preci, protams, pārdevu otrai meitenei, bet kad atvainojos un uzrakstīju pirmajai pircējai, ka prece pārdota, palika ļoti agresīva. Ziņas nāca viena pēc otras, kā arī draudi, ka liks par mani rakstu krāpniekos, lai neviens neuzticas un pieteica, ka cerams 5 Eur dēļ mana slava būs bijusi tā vērta. Mēģināju paskaidrot, ka noteicošais faktors nebija tie 5 Eur, bet gan viņas nekonkrētība. Ja tiešām viņa bija reāla pircēja, tad dusas, protams, ir pamatotas. Es arī droši vien nebūtu priecīga, bet draudēt un nosaukt par krāpnieci liekas nevietā, jo nekādas krāpšanas nebija, kā arī nekāda samaksa pirms pirkšanas netika ieturēta. 

Tad principā sanāk, ja piesakās uz preci vairāki cilvēki, priekšroka ir tam, kas piesakās pirmais! Nezinu kā citas pārdevējas, bet pārdodu tai ar kuru visātrāk un vieglāk noslēgt darījumu. Domāju, ka daudzas dāmas pārdod pēc šāda principa. 

104 Ответы

> Mellene

Skatos fon raabe, galīgi negrib likties mierā... Noteikti daudzi forumā redzējuši fon raabes izteikumus par mani, gan šajā rakstā, gan viņas pašas veidotos rakstos, tad nu es tā padomāju, ja kāda grib turpmāk sadarboties ar fon raabe, vai vienkārši kāda grib uzzināt patiesību par viņas VIENĪGO negatīvās atsauksmes patiesību, silti ieteiktu Jums VISĀM - uzrakstiet fon raabei privāti, lai viņa atsūta VISU mūsu saraksti no sākuma līdz beigām! Kāda jēga man kaut ko atspēkot, ja viņa tikai izgudro "stāstiņus" un tagad visur kladzina riņķī savus izdomājumus. Tad nu lūk pajautājiet, lai viņa atsūta tieši ekrānšāviņus, nevis teksta veidā, jo zinot viņu, viņa nosēdēs cauru nakti pie datora, lai visu saraksti pārlabotu (ja sūtīs teksta formātā) un varu tikai pieminēt, ka viņa NOTEIKTI sāks izdomāt visādus stāstiņus kāpēc viņa nevar atsūtīt Jums mūsu saraksti. Ja viņa teiks, ka viņai nav sarakste - tās ir muļķības, viņa rakstīja, ka pie kafijas tases viņai ļoooooti patīkot lasīt interesantu cilvēku rakstus/stāstus utt.

P.S. Vienīgais ko pieminēšu par viņu ir tas, ka viņa ar visām negatīvo atsauksmju licējām rīkojas tieši tā pat kā ar mani! Viņas prioritāte ir lai tiktu izņemts sliktais komentārs par viņu un tad viņa izņem arī savu "izgudroto" atsauksmi, pēc kā viņa netraucēti tirgo tālāk savus krājumus. Kā arī ar mani jau sazinājās vairākas neapmierinātas gan pircējas, gan citādā veidā cietušas lietotājas no fon raabes uzvedības, apmelojumiem un draudiem (gan fiziskiem, gan morāliem). Meitenes esiet piesardzīgas. Un vēstījums fon raabei par "jauno" kleitu un šuvēju. Pie šuvējas es aiznesu kleitu DIVU iemeslu pēc, jo odere bija ar pleķiem UN PATS GALVENAIS odere bija no SINTĒTIKAS!!! Es Jums uzticējos, jo savā profilā rakstījāt, ka tirgojat TIKAI labākā materiāla drēbītes un kleitas sludinājumā nekas nebija teikts par materiālu, tāpēc es Jūsu tekstiem uzticējos, bet patiesībā....

Kā jau zinām, tad sintētika nav tas labākais materiāls, kur nu vēl priekš bērna... Tāpēc atkal pirms izgudrojat stāstiņus, apskatieties ko liekat iekšā sūtījumos (arī par zobu pastu)!

Un par kokvilnas krekliņu - ATGĀDINĀJUMS fon raabei, Jūs to ielikāt cita krekliņa vietā! Pēc tam kad pārskaitīju naudu, Jūs teicāt, ka NAV viena krekliņa un tāpēc ieliksiet citu tā vietā kurš NAV, kur tur dāvana? :D

Par pakomāta uzsaukšanu? Jūs nopietni? Jums nav bailes, ka kāda lietotāja Jums paprasīs visu mūsu saraksti??? Vai arī es ievietošu visu saraksti? Kā pierādījumu?? Kā arī visas bildes (gan pleķu gan to kā Jūs man neatbildējāt uz vēstulēm un starplaikā likāt jaunus sludinājumus)?

MEITENES RAKSTIET DROŠI un sākat ar privātu vēstuli fon raabei, redzēsim nu ko viņa izgudros :D beidzot ir jāparāda kāda patiesībā ir fon raabe!!!

Un šis nav pirmā aprīļa joks! :)

Labots: šodien, 21:59

MELLENE, nu gan paldies par pierādījumu! Tagad man viss nostājās pa plauktiņiem! :D 

Tātad Jūs pati apzināti pirkāt kleitu- ar atzīmi - JAUNS!- kas arī bija Jauns! Nekas nebija aprakstā minēts par materiālu šai kleitai( starpcitu, ir daudz sludinājumi, kur nav materiāls norādīts). Jūs neko pat neprasījāt par izmēru, vēl jo vairāk par materiālu! ( P.S. materiāli ir dažādi, parasti mežģīņu tipa kleitām ir elastīgas oderes, jo ir uz poliestera bāzes... bet tas nekur ne ar vārdu netika jautāts, nekāda interese!!!! Ja jautātu - tad sarakstītu visus procentus utt, jo pati bieži jautāju par materiāla procentuālo satstāvu, lai saspratu materiāla īpatnības).

Kad saņēmāt, tad Jūsu personīgo īpatnību dēļ, tika paziņots, ka tieši uz oderes ir kautkādi traipi ( ļoti  interesanta falsifikācija), jo vēl pieminējāt, ka nemazgāsiet tak, jo tad sabojāsiet kleitu!!!naudu pieprasījāt skaitīt uz citu kontu, bet  kad es prasīju visu atsūtīt atpakaļ, lai varu konstatēt "savādo" traipu izcelsmi, tad vairs neko nesūtījāt! Naudu pat pārskaitīju uz to kontu , no kur amnieskaitīja, bet Tad pēkšņi viss der un patīk, un odere iedota  itkā  pāršūt ! Es prasu pierādījumus, un naudu nododu nevis rokās ( kad darījumam nav pierādījumi), bet caur banku. 

Tagad es saprotu šo visu jezgu! - tātad kleita nepatika, jo odere nebija kā bijāt domājusi!!! tad visi meli par traipiem un par dāvanu arī ( jo tā bija bija vienīgā lieta, kam varēja ko izdomāt  piesieties! Paskatiet aŗī plāksterus- vai tur nav 10 gadu veci un vai nav piesūcināti ar ciankāliju!!!!

PALDIES BEIDZOT par PIERĀDĪJUMIEM ;) ( emocijas ir interesanta lieta... tās jāprot kontrolēt,jo sevišķi, ja girb melot! ). 

Paldies, par šo diskuskiju, viss ir skairds! ;) 

Protams ka neprasīju par materiālu, jo JŪSU PROFILĀ rakstīts ir, ka Jūs tirgojat dabīga/kvalitatīva materiāla drēbītes un sintētika tāda nav, un to es visu stāstu TIKAI LAI JŪS saprastu kādi bija noteicošie faktori lai es nestu kleitu tieši pie šuvējas!!! NEUZTRAUCIETIES, man visi pierādījumi ir! Un kleitas oderi es liku šuvējai saglabāt...

Tā, kad taisām tēmu, kur visus savus pierādījumus un sarakstes liekam, lai nav tukši jāgudro jauni stāsti???

Zobu pastai beidzies termiņš, mazums nu ātrumā pakoja paciņu un nepaskatījās, nav jau pasaules gals, ir jāsaprot, ka pārdevēji arī ir tikai cilvēki. Paklusē un, ja nevajag, tad met ārā, jo naudu taču par to nemaksāji. Jā, fon Raabe, ir skarba savos izteikumos, to laikam visi pamanījuši, bet paskatieties uz atsauksmēm, cik tomēr daudz cilvēki ir bijuši apmierināti ar sadarbību un pirkumu kopumā. Es, kā objektīva lasītāja no malas, nesaprotu kur problēma atgriezt paciņas saturu atpakaļ sākotnējam īpašniekam apmaiņā pret skaitīto naudu. Man gan laikam nebūtu tik liela pacietība "kasīties" par kapeikām.

> Viss ''pa lēto''

Zobu pastai beidzies termiņš, mazums nu ātrumā pakoja paciņu un nepaskatījās, nav jau pasaules gals, ir jāsaprot, ka pārdevēji arī ir tikai cilvēki. Paklusē un, ja nevajag, tad met ārā, jo naudu taču par to nemaksāji. Jā, fon Raabe, ir skarba savos izteikumos, to laikam visi pamanījuši, bet paskatieties uz atsauksmēm, cik tomēr daudz cilvēki ir bijuši apmierināti ar sadarbību un pirkumu kopumā. Es, kā objektīva lasītāja no malas, nesaprotu kur problēma atgriezt paciņas saturu atpakaļ sākotnējam īpašniekam apmaiņā pret skaitīto naudu. Man gan laikam nebūtu tik liela pacietība "kasīties" par kapeikām.

Paldies! :) es reti esmu skarba, bet tik liela nekaunība mani tiešām "uzvelk". Šis ir pirmais tik lielas nekaunības  gadījums!  Es ar šādiem cilvēkiem kompromisus nemeklēju, jo ne man atvainoties! Turpmāk es neko nedāvināšu nevienam, kas pirms tam jau nav ar mani bijis kādā sadarbībā! Visprims IQ tests, vao cilvēks vispār saprot, ko dara , pērk utt. ;)

Par zobu pastu... Man rakstīja vēl viena lietotāja, kurai arī vecu lietu bija ielikusi, tāpēc viņai tās aizskatīšanās ir diezgan bieži... Un TUR jau tas sāls apraksts, ka viņa ar šādu uzvedību panāk to, ka viņai negatīvo atsauksmi IZŅEM un viņa turpina tirgoties un tad ienāk cita pircēja un skatās - vai cik patīkama pārdevēja, TIKAI labas atsauksmes, Jūs pat nezināt cik daudz apmelojumu, draudu es saņēmu paturot patieso negatīvo komentāru... Es Jums to nenovēlu! Un kā jau minēju - vairākas lietotājas stāstīja par to kā viņām FON RAABE lika IZŅEMT NEGATĪVOS komentārus no viņas profila...

Es pilnīgi saprotu Jūs, ka Jūs nesaprotat kāpēc nevar atgriezt, tāpēc es arī teicu pajautājiet fon raabei šo, lai atsūta pamatotu pierādījumu - ekrānšāviņus no sarakstes! Lūdzu lietotājām no sākuma prasīt saraksti fon raabei, lai pašas redzētu cik patīkami viņa atbildēs! Par kapeikām šeit nav stāsts, bet gan par ko citu! Šeit ir stāsts par to, kā viņa izrīkojas, kāda viņai ir uzvedība, to kā viņa atsakās sadarboties un tikai pēc tam, kad ievietoju komentāru, TIKAI tad skrien mani tiesāt, draudēt, apvainot un skaitīt naudu atpakaļ un kā jau teicu, ko tad man sūtīt atpakaļ, ka man kleita ir aiznesta jau pie šuvējas? Man ir visi foto, gan kad saņēmu sūtījumu, gan kad izmazgāju (pēc tam, kad viņa mani pasūtīja un paskaidroja, ka nesadarbosies) gan arī šuvējai pateicu lai neizmet ārā oderi!

Исправлено 02.04.2017 01:06

> Mellene

Par zobu pastu... Man rakstīja vēl viena lietotāja, kurai arī vecu lietu bija ielikusi, tāpēc viņai tās aizskatīšanās ir diezgan bieži... Un TUR jau tas sāls apraksts, ka viņa ar šādu uzvedību panāk to, ka viņai negatīvo atsauksmi IZŅEM un viņa turpina tirgoties un tad ienāk cita pircēja un skatās - vai cik patīkama pārdevēja, TIKAI labas atsauksmes, Jūs pat nezināt cik daudz apmelojumu, draudu es saņēmu paturot patieso negatīvo komentāru... Es Jums to nenovēlu! Un kā jau minēju - vairākas lietotājas stāstīja par to kā viņām FON RAABE lika IZŅEMT NEGATĪVOS komentārus no viņas profila...

Es pilnīgi saprotu Jūs, ka Jūs nesaprotat kāpēc nevar atgriezt, tāpēc es arī teicu pajautājiet fon raabei šo, lai atsūta pamatotu pierādījumu - ekrānšāviņus no sarakstes! Lūdzu lietotājām no sākuma prasīt saraksti fon raabei, lai pašas redzētu cik patīkami viņa atbildēs! Par kapeikām šeit nav stāsts, bet gan par ko citu! Šeit ir stāsts par to, kā viņa izrīkojas, kāda viņai ir uzvedība, to kā viņa atsakās sadarboties un tikai pēc tam, kad ievietoju komentāru, TIKAI tad skrien mani tiesāt, draudēt, apvainot un skaitīt naudu atpakaļ un kā jau teicu, ko tad man sūtīt atpakaļ, ka man kleita ir aiznesta jau pie šuvējas? Man ir visi foto, gan kad saņēmu sūtījumu, gan kad izmazgāju (pēc tam, kad viņa mani pasūtīja un paskaidroja, ka nesadarbosies) gan arī šuvējai pateicu lai neizmet ārā oderi!

Saulīt, te neviens neko nevar pats izņemt ārā! Fantazēt protams jūs variet, to aizliegt neviens nevar! Runājiet ar administrāciju, par šo lietu! variet aŗī pajautāt meitenei, kas bija nejauši pārskatījusies un ielikusi man atsauksmi, bet tad bija atraktījusi pati, ka kļūda un es to arī apstiprināju un tika izņemta:). 

Tas, ka spējat uztvert tikai tekstu vienkāršos, nepaplašinātos teikumos, +  un interpretējiet to pēc savas samdzeņu darbības spējām- tur arī neviens neko nevar līdzēt, vien pieņemt to kā neietekmējamu faktu. 

Jūsu draudi man  ar policiju, VID, runas par  indēšanu...nu nepalieciet pavisam smieklīga! 

Jūs man preci neesat atgiezusi, no ekspertīzes esat atteikusies, jau bojājot( pārveidojot) lietu, kas ir strīda avots un  un citas jau bērns nēsā un patīk! ( kaut rakstījāt kā to nedarīsiet un nenēsāsiet!).

Nu kuros deju kursos, kurā zemē māca šādi apieties ar lietām, kura var tikt piemērots statuss- lietiskais pierādījumus? Vai  Āfrikā? 

Jūs pat atpakaļ neko nesūtiet, atsakāties no pierādījumu fiksēšanas, ekspertīzes un faktu konstatācijas! Tā vietā, lai sūtītu atpakaļ, Jūs  to nedarāt! Ziniet es pat esmu gatava piemaksāt ,lai iegūtu pierādījumus!!!! Tagad man pierādījumi jau ir pietiekami!:)

Kas te ir KRĀPNIEKS? Ir jādomā, ko runā un raksta! 

Par to,  ka es nevaru atbildēt uzreiz uz Jūsu nekaunību,  bet pēc 4 dienām - ziniet... Es tuvam cilvēkma bēres organiezējot, esot ārpus Rīgas un bēru dienā piedevām vēl Jūsu murgi--- ja mēs satiktos - es baidos, ka es Jums pat iekrautu tā pamatīgi, neskatoties, ka esmu sieviete! Pat piemaksātu, par tādu iespēju, jo ar  tādu netaktiskumu, necieņu pret cilvēka sērām - es vēl nekad, nekur neesmu sastapusies!!! 

Dāmas, ja reiz nevarat visu privāti atrisināt, vismaz palūgšu izveidot pašām savu diskusiju. 

Исправлено 02.04.2017 01:51

1) Mana pieredze ar fon Raabe... Ļoooti pasen mainījāmies, gribēju svārciņus bērnam, ļoti glīti, bet teica ka ir pārdoti, samainījāmies ar citām lietām. Viss kārtībā, bet šie princešu svārki gadu vai pat vairāk bija manos favorītos un nebija pārdoti. Ilgi mani tas tirdīja, bet nevarēju saņemties un nopirkt šos svārkus, bija sāpīte...

Šogad interesējās par ciparu 5ci, bet beigās atsūtīja variantus, kur var lētāk nopirkt, apmēram - Ir Aitas, ir Cirpēji! Smejošs Katrs šādas situācijas uztver savādāk - Es pagriežos un aizeju. Tā vienkārši.

2) Man ar reiz kāda pārdevēja bija ielikusi vecas Barbie gumiju koņčas, bet labi, ka mans bērns dikti izvēlīgs končās. Ceru, ka viņa negribēja mūs noindēt SmejošsSmejošs

Исправлено 02.04.2017 11:50

> :)

Исправлено 02.04.2017 08:10

Nē, es vispār nesaprotu, kas tā par modi likt dāvanās to, kam sen jau vieta bija miskastē? Jus tādas dāvanas tikai svešiem cilvēkiem dāvināt vai draugiem ar? (Bet saprotu, ka šī ir atsevišķas tēmas vērta lieta..)

Man te nesena pieredze ar pirkumu feisbukā. Pirkums bija labs, lieta jauna un viss ok, bet... dāvana... atļāvos pārdevējai pajautāt, kas man ar to jādara, grīdas lupatu nevajag, garāžas nav, vai tiešām pārdevējai kaut kādi kustību traucējumi, ka pati uz miskasti novalkātu un cauru lietu nevar aiznest... Dabūju pretī- bet tā taču esot dāvana, noderēs varbūt... Izturējos necienīgi pret dāvanu, teicu vīram, lai stiepj uz miskasti...

21 - 30 с 104