agresīva pircēja - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

agresīva pircēja

Pirmo reizi saskāros ar šādu situāciju. Pieteicās pirkt preci, pie bildēm mēri un detalizēts apraksts, bet neskatoties uz to, sekoja neskaitāmi jautājumi - kāpēc pārdod, cik gara esmu, papildu bildes uz auguma utt. Uz visiem interesējošiem jautājumiem atbildēju, izņemot bildes uz auguma. Prece bija vērta 45 Eur, mēģināja nokaulēt par 10 Eur, bet nepiekritu atdot tik lēti, piedāvāju cenu 40 Eur, it kā piekrita un teica, ka pēc mēriem arī it kā vajadzētu derēt, bet pirms pirkšanas vēl noteikti uzmērīšot. Kad sekoja runa par tikšanās vietu un laiku, atbildēja, ka nezinot pat aptuveno laiku, bet man, kā pārdevējam, protams, ir svarīgi zināt vismaz dienas daļu - rīts, pusdienlaiks, vakars, jo katrs taču plānojam savu laiku un ''sēdēt'' uz telefona un gaidīt arī nav forši, jo visu dienu mājas taču nesēžu. Tā kā bija tik nekonkrēta, ticība bija maza, ka vispār piezvanīs. Tajā pašā vakarā pieteicās vēl viena pircēja, ļoti operatīva, visu ātri un smuki sarunājām, un pie tam par pilnu cenu vēlējās pirkt. Preci, protams, pārdevu otrai meitenei, bet kad atvainojos un uzrakstīju pirmajai pircējai, ka prece pārdota, palika ļoti agresīva. Ziņas nāca viena pēc otras, kā arī draudi, ka liks par mani rakstu krāpniekos, lai neviens neuzticas un pieteica, ka cerams 5 Eur dēļ mana slava būs bijusi tā vērta. Mēģināju paskaidrot, ka noteicošais faktors nebija tie 5 Eur, bet gan viņas nekonkrētība. Ja tiešām viņa bija reāla pircēja, tad dusas, protams, ir pamatotas. Es arī droši vien nebūtu priecīga, bet draudēt un nosaukt par krāpnieci liekas nevietā, jo nekādas krāpšanas nebija, kā arī nekāda samaksa pirms pirkšanas netika ieturēta. 

Tad principā sanāk, ja piesakās uz preci vairāki cilvēki, priekšroka ir tam, kas piesakās pirmais! Nezinu kā citas pārdevējas, bet pārdodu tai ar kuru visātrāk un vieglāk noslēgt darījumu. Domāju, ka daudzas dāmas pārdod pēc šāda principa. 

104 Ответы

Kliedzošs  Ko var plēsties dēļ lupatām...

Исправлено 02.04.2017 09:03

> fon Raabe

> Aiga

1) Mana pieredze ar fon Raabe... Ļoooti pasen mainījāmies, gribēju svārciņus bērnam, ļoti glīti, bet teica ka ir pārdoti, samainījāmies ar citām lietām. Viss kārtībā, bet šie princešu svārki gadu vai pat vairāk bija manos favorītos un nebija pārdoti. Ilgi mani tas tirdīja, bet nevarēju saņemties un nopirkt šos svārkus, bija sāpīte...

Šogad interesējās par ciparu 5ci, bet beigās atsūtīja variantus, kur var lētāk nopirkt, apmēram - Ir Aitas, ir Cirpēji! Smejošs Katrs šādas situācijas uztver savādāk - Es pagriežos un aizeju. Tā vienkārši.

2) Man ar reiz kāda pārdevēja bija ielikusi vecas Barbie gumiju koņčas, bet labi, ka mans bērns dikti izvēlīgs končās. Ceru, ka viņa negribēja mūs noindēt SmejošsSmejošs

Labots: šodien, 01:51

Aiga, es nesapratu teksta gala un vispārējo jēgu? 

Jā atceros, visu ko runājām par Dg.. tas ir un paliek privāta konfidenciāla lieta, tad atceros, ka mainījāmies ar Vinnija pūka grāmatām un kinderolām un rotaļlietām, grāmatas lasām vēl tagad, tas, ka viena grāmata  ar saplēstām gala lapām... es bērnam skaidroju, ka cits bērns dikti lasīja un patika un gadījās, neko nesaku..jo bērni ir bērni... viss ir saprotams, un es neko par to nesaku... kaut aŗ pie maiņas to neminējāt... ka grāmata ir "palasīta"...

Cipars- jā es girbēju pirkt, bet atradu, ka to ciparu var dabūt jaunu par 24 eur, un pirkt par 30 lietotu nav īsti racionāli + sūtīt, , tas ka esat pirkusi dārgāk ticu, jo viss atkarīgs kur pērk:). Tur jau tā māksla atrast tiešo ražotāju, nevis maksāt pakalpojumu ķēdei. 

Jūs man prasījāt, kur var nopirkt to pašu identiksi lētāk- es pat adresi aizsūtīju, kur izmaksas man pat aprēkķināja, visu tāmi tieši precīzī uz konkrēto biezumu un lielumu. Ja sakāt, ka esat  prikusi par 80, varbūt , pat ticu,  bet ja varu nopirkty par 24 eur to pašu jaunu un Rīgā,  tad.. nu sorry...

par vecām končām- nezinu... bet man dāvanās bieži  liek apvalkātas lietas ar defektiem,  ko dodu uz garažu, izmantoju pogas no tām, kas noder, ir bijušas saplēstas plastmasas krelles, kur pat mākslīgām pērlēm glazūra nolobās, vecas saplētas rotālļļietas utt, un "jauni "auskari Misaki, kas ar lieliem defektiem,ko pirku,bet teicu,  ka tādus diemžēl nenesāšu utt,.. ir kad pērku dārgi krelles, kur visas aizdares jālabo utt...ir kad drēbes ir jauns, bet ļoti ož pēc kaķiem un cigaretēm, aplipusšas armat8iem un  dzīvnieku spalvām utt.. - bet tas viss ir iztīrāms, un man tā nav problēma, tas viss  dažādi,bet visa sāls ir  attieksmē...ir kad  pērku rotaslietas,somiņas kas patīk un maksā dārgi, bet ož pēc laukiem ( krāsns apkure acīmredzot un kūsts, bet  neko nesaku, jo cilvēki dzīvo dāžādi un ne vienmēr var vai ir  iespēja dzīvot glamūrā... nekad nevienam nesaku sliku, jo vienmēr padomāju kāpēc tā?Man prieks ,ka var kaut samainīties, un kāda puse iegīst ko noderīgu.

Jums tos svārkus maiņai tiešām nē! Jo girbējāt tieši mainīt , ne pirkt!  Ja pērkat tad cita runa, bet ir lietas ko nemainu un viss... Nu tas ir domāju labi  saprotami! 

Labots: šodien, 04:05

1) Pārsteigts Trakas lietas, trakas lietas, pēc diviem gadiem uzzinu, ka Jūs esat neapmierināta ar maiņu Smejošs Smejošs šeit laikam vieta manam sarkasmam - dabiska cilvēka psihes aizsardzība pret apkārtējo debīlismu. 

Maiņu piedāvājāt Jūs!! Un teicāt, ka svārciņi ir pārdoti!! 

2) Es Jums galīgi neteicu, ka cipars maksā 80,00 EUR, jo nekad nemeloju un rēķins bija par 62,00 EUR. Tas atkal apliecina, ka Jums ir tendence sagrozīt faktus un tendence uz mānīšanos. Pārsteigts  Bet es piedāvāju pa 30.00 EUR + bezmaksas piegādi. Bet Jūs nelikāties mierā, "izzondējāt", ka ir taču lētāk citur. Tagad to deklamējot, kā "mākslu"...

3) Lūdzu netaisnojieties, no malas izskatās "dumi"!!  Kliedzošs

> Viss ''pa lēto''

Zobu pastai beidzies termiņš, mazums nu ātrumā pakoja paciņu un nepaskatījās, nav jau pasaules gals, ir jāsaprot, ka pārdevēji arī ir tikai cilvēki. Paklusē un, ja nevajag, tad met ārā, jo naudu taču par to nemaksāji. Jā, fon Raabe, ir skarba savos izteikumos, to laikam visi pamanījuši, bet paskatieties uz atsauksmēm, cik tomēr daudz cilvēki ir bijuši apmierināti ar sadarbību un pirkumu kopumā. Es, kā objektīva lasītāja no malas, nesaprotu kur problēma atgriezt paciņas saturu atpakaļ sākotnējam īpašniekam apmaiņā pret skaitīto naudu. Man gan laikam nebūtu tik liela pacietība "kasīties" par kapeikām.

Kads gan var but prieks par zobupastu bernam,kurai termins jau gadu beidzies?Sanem davanu un izmet,tad jau nav jegas no tadas davanas.

Es vienrez pasutiju kosmetikas un smarzu lielo komplektu,kur visam bija termins beidzies.Vai man priecaties?

> Linda

mūsu valstī ( un tuvākajās kaimiņvalstīs) ir tikai dažas lietas par kurām var plēsties bez gala - politika, seriāli un lupatas :-) jo kā gan, lai vidussmēra cilvēku tur tālāk no attīstības, pašizziņas un vēlmi sevi mainīt uz labo pusi . 

Исправлено 02.04.2017 09:21

> SKAPIS....

> Viss ''pa lēto''

Zobu pastai beidzies termiņš, mazums nu ātrumā pakoja paciņu un nepaskatījās, nav jau pasaules gals, ir jāsaprot, ka pārdevēji arī ir tikai cilvēki. Paklusē un, ja nevajag, tad met ārā, jo naudu taču par to nemaksāji. Jā, fon Raabe, ir skarba savos izteikumos, to laikam visi pamanījuši, bet paskatieties uz atsauksmēm, cik tomēr daudz cilvēki ir bijuši apmierināti ar sadarbību un pirkumu kopumā. Es, kā objektīva lasītāja no malas, nesaprotu kur problēma atgriezt paciņas saturu atpakaļ sākotnējam īpašniekam apmaiņā pret skaitīto naudu. Man gan laikam nebūtu tik liela pacietība "kasīties" par kapeikām.

Kads gan var but prieks par zobupastu bernam,kurai termins jau gadu beidzies?Sanem davanu un izmet,tad jau nav jegas no tadas davanas.

Es vienrez pasutiju kosmetikas un smarzu lielo komplektu,kur visam bija termins beidzies.Vai man priecaties?

Runa pat ne par "priecāties"... Fon Raabe pati arī saka, ka viņai daudz visādas drazas dāvanās sūta  un viņa tādus pat laukā sviežamus mēslus citiem sūta... Laikam tā norma tāda nevajadzīgiem sū... mainīties. Man kaut kas tāds gadījās pirmo reizi (lai gan pirkusi esmu daudz), nesapratu jēgu- vai tiešām otru par galīgāko bomzi uzskata vai kā... Katrā ziņā absolūtas necieņas izrādīšana tā ir (nu I kas, ka par velti... Biju uz vairakām dienām izbraukusi, pārtika sabojājās- ko man viņu tagad kādai dāvanā jāsūta, piemājas bomži pie miskastes tāpat diez vai ēdīs vairs, a ja nu kādai pircējai noder...)

Vo, es ar agresīva... neko darīt, dzīve tāda... Saņemtu kaut ko tādu te dāvanā, noteikti atbilstošu atsauksmi ieliktu

Исправлено 02.04.2017 10:37

Laikam ar dāvanām jāpiesargās...   Ja nezini vai cilvēkam maz jebkad noderēs varbūt labāk nelikt... Pie tam, ja pērk jaunu padārgu preci, tātad to var atļauties un kkādas noskrandušas dāvanas aizvainos pircēju.   

Ticu, ka zobu pasta ar izbeigušos termiņu  nebija pievienota tīšām. Es man šķiet nemaz neiedomātos pārbaudīt termiņu ja lietotu, tad izlietotu, ja ne ,tad ne. Bet bērna preci laikam tomēr papētītu smalkāk. ;D  Laikam jau lielu traci neceltu - izmestu un miers, ja par to nemaksāju. 

Fon Raabe -  Kā  Jums tiks daudz tās mantas mājās sakrājušās? ;) Pati kalniem sapērkat, vai kads kalniem sadāvina? Es piem., parasti nopērku zobu pastu, kad iepriekšējā iet uz beigām, kalniem nestāv, ko citiem dāvanās likt. :D :)  Beigās vēl sanāk tracis. :D 

Исправлено 02.04.2017 10:42

par daavanaam- tieshaam,es,personiigi,priecaajos reti. 

MANI DRIIZAAK APKAUNO UN KAITINA,reiz pirku beernam kreklinjus,daavanaa man veel atsuuta plekjainus legingus,novalkaatus svaarkus un APENES BEERNAM AR REDZAMU TUMSHU PLEKJI,saprataat kur....

NESEN pirku dzemperi,aizeju peec pakas,aizdomiigi smaga,iekshaa ''daavanaa'' ielikti vecmaaminju izmeera un stila dzinsi,svaarki,kas aplipushi no vienas vietas ar kakja/sunja spalvaam un kaut kaadu rokas somu ar netiiru apakshu.....goda vaards,aamen,pa taisno izlidinaaju,bet sajutos nelaagi.

rodas iespaids,ka lielaakaa dalja paardeveeju -pirceejas,kas peerk lietotu preci,uzskata par bomzeneem,ja reiz suuta shaadas ''daavanas''

Исправлено 02.04.2017 10:46

> SKAPIS....

> Viss ''pa lēto''

Es runāju par cilvēcisko faktoru, ka nu gadījās nepaskatīties termiņu, nevis par apzinātu rīcību sūtīt vecas preces dāvanā, tas gan ir bezkaunīgi, tam es piekrītu! 

Un par Jūsu kosmētikas komplektu, tās ir divas dažādas lietas, jo par to maksājāt naudu nevis saņēmāt par velti, protams, ka nekāda prieka nebūs!

Es arī esmu saņēmusi dāvanā kaut kādu sarafānu/kleitu, kurš pat nebija mans izmērs, ne manai gaumei piemērots, bet ar pamatpreci, par kuru maksāju naudu, biju ļoti apmierināta. Kādēļ man vēl tērēt savu laiku, rakstot pārdevējai, ka saņēmu dāvanu, kurai pat nav pielietojums. Man tādām lietām nav laika un liekas vairāk kā stulbi tā darīt, bet katrai jau savi uzskati un viedoklis!

31 - 40 с 104