agresīva pircēja - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

agresīva pircēja

Pirmo reizi saskāros ar šādu situāciju. Pieteicās pirkt preci, pie bildēm mēri un detalizēts apraksts, bet neskatoties uz to, sekoja neskaitāmi jautājumi - kāpēc pārdod, cik gara esmu, papildu bildes uz auguma utt. Uz visiem interesējošiem jautājumiem atbildēju, izņemot bildes uz auguma. Prece bija vērta 45 Eur, mēģināja nokaulēt par 10 Eur, bet nepiekritu atdot tik lēti, piedāvāju cenu 40 Eur, it kā piekrita un teica, ka pēc mēriem arī it kā vajadzētu derēt, bet pirms pirkšanas vēl noteikti uzmērīšot. Kad sekoja runa par tikšanās vietu un laiku, atbildēja, ka nezinot pat aptuveno laiku, bet man, kā pārdevējam, protams, ir svarīgi zināt vismaz dienas daļu - rīts, pusdienlaiks, vakars, jo katrs taču plānojam savu laiku un ''sēdēt'' uz telefona un gaidīt arī nav forši, jo visu dienu mājas taču nesēžu. Tā kā bija tik nekonkrēta, ticība bija maza, ka vispār piezvanīs. Tajā pašā vakarā pieteicās vēl viena pircēja, ļoti operatīva, visu ātri un smuki sarunājām, un pie tam par pilnu cenu vēlējās pirkt. Preci, protams, pārdevu otrai meitenei, bet kad atvainojos un uzrakstīju pirmajai pircējai, ka prece pārdota, palika ļoti agresīva. Ziņas nāca viena pēc otras, kā arī draudi, ka liks par mani rakstu krāpniekos, lai neviens neuzticas un pieteica, ka cerams 5 Eur dēļ mana slava būs bijusi tā vērta. Mēģināju paskaidrot, ka noteicošais faktors nebija tie 5 Eur, bet gan viņas nekonkrētība. Ja tiešām viņa bija reāla pircēja, tad dusas, protams, ir pamatotas. Es arī droši vien nebūtu priecīga, bet draudēt un nosaukt par krāpnieci liekas nevietā, jo nekādas krāpšanas nebija, kā arī nekāda samaksa pirms pirkšanas netika ieturēta. 

Tad principā sanāk, ja piesakās uz preci vairāki cilvēki, priekšroka ir tam, kas piesakās pirmais! Nezinu kā citas pārdevējas, bet pārdodu tai ar kuru visātrāk un vieglāk noslēgt darījumu. Domāju, ka daudzas dāmas pārdod pēc šāda principa. 

104 Ответы

Runājot par kleitas oderi, kas tomēr beigās bijusi sintētiska - Pircēja diemžēl nepārjautāja par materiālu, tādēļ daļēji pašas vaina, var tak kkas būt cilvēkam skapī arī no sintētikas - pat ja dod priekšroku kvalitatīvākam audumam. :)   Pie tam ja jau pārdevēja piedāvā atgriezt naudu pret preci, tad jau tomēr pārāk traci nav par ko celt, pat ja saņemtā paciņa sagādājusi vilšanos. :)  Tā kā pircēja pasteidzās un devās pie šuvējas, tas atkal rada jaunas izmaksas utt. ;) Tad jau jāsamierinās - :)  

> rolipoli

par daavanaam- tieshaam,es,personiigi,priecaajos reti. 

MANI DRIIZAAK APKAUNO UN KAITINA,reiz pirku beernam kreklinjus,daavanaa man veel atsuuta plekjainus legingus,novalkaatus svaarkus un APENES BEERNAM AR REDZAMU TUMSHU PLEKJI,saprataat kur....

NESEN pirku dzemperi,aizeju peec pakas,aizdomiigi smaga,iekshaa ''daavanaa'' ielikti vecmaaminju izmeera un stila dzinsi,svaarki,kas aplipushi no vienas vietas ar kakja/sunja spalvaam un kaut kaadu rokas somu ar netiiru apakshu.....goda vaards,aamen,pa taisno izlidinaaju,bet sajutos nelaagi.

rodas iespaids,ka lielaakaa dalja paardeveeju -pirceejas,kas peerk lietotu preci,uzskata par bomzeneem,ja reiz suuta shaadas ''daavanas''

Labots: šodien, 10:42

:D :D :D ES arī būtu šokā.  

Parasti gan uz krēmu tūbiņām norāda ražošanas datumu un tad ir norādīt vai 18 mēn laikā jāizlieto vai 24 mēn no ražošanas pirmās dienas....tas tā ....

Parasti gan uz krēmu tūbiņām norāda ražošanas datumu un tad ir norādīt vai 18 mēn laikā jāizlieto vai 24 mēn no ražošanas pirmās dienas....tas tā ....

> euuva

Laikam ar dāvanām jāpiesargās...   Ja nezini vai cilvēkam maz jebkad noderēs varbūt labāk nelikt... Pie tam, ja pērk jaunu padārgu preci, tātad to var atļauties un kkādas noskrandušas dāvanas aizvainos pircēju.   

Ticu, ka zobu pasta ar izbeigušos termiņu  nebija pievienota tīšām. Es man šķiet nemaz neiedomātos pārbaudīt termiņu ja lietotu, tad izlietotu, ja ne ,tad ne. Bet bērna preci laikam tomēr papētītu smalkāk. ;D  Laikam jau lielu traci neceltu - izmestu un miers, ja par to nemaksāju. 

Fon Raabe -  Kā  Jums tiks daudz tās mantas mājās sakrājušās? ;) Pati kalniem sapērkat, vai kads kalniem sadāvina? Es piem., parasti nopērku zobu pastu, kad iepriekšējā iet uz beigām, kalniem nestāv, ko citiem dāvanās likt. :D :)  Beigās vēl sanāk tracis. :D 

Исправлено: сегодня, 10:37

tās vinai ir humpalas un humanitaras preces :D

turēt mājas tik dārgu , ka pati uzsver pa 7 eur  zobu pastu veselu gadu un neizlietot ;D un pēc tam ar beigušos termiņu pasniegt kā dāvanu un vēl lepoties ar to ;D

> Bella

Acīmredzam katrs spriež pēc sevis, un savas dzīves un saprašanas. Kā parasti - sveši cilvēki, visu par viesiem zin vislabāk! :D. Jums viegli dzīvot, par to nešaubos

Pačukstēšu Jums jaunumu- ir pat ļoi daudz cilvēki, kam ir gan vairākas mašinas, gan dzīvokļi, gan mājas, gan sakapji pilni ar jaunām drēbēm, gan kosmētikas sklapji  ir vairāki  un ziniet, arī zobu pastas ir daudz un to visu nepērkt tikai tāpēc, ka iepriekēējā izbeidzās :)... un iedomājaties, ka arī  7 eur nav pat dārgi, bet tā ir parsta labas ( es runāju par sastāvu) zobu pastas cena un ko pat nav zēl uzdāvināt kā vienu no 3 dāvanām !!! Jā iedomājieties,nu ir tādi cilveki un pat  daudz! ;) 

> Bella

> euuva

Laikam ar dāvanām jāpiesargās...   Ja nezini vai cilvēkam maz jebkad noderēs varbūt labāk nelikt... Pie tam, ja pērk jaunu padārgu preci, tātad to var atļauties un kkādas noskrandušas dāvanas aizvainos pircēju.   

Ticu, ka zobu pasta ar izbeigušos termiņu  nebija pievienota tīšām. Es man šķiet nemaz neiedomātos pārbaudīt termiņu ja lietotu, tad izlietotu, ja ne ,tad ne. Bet bērna preci laikam tomēr papētītu smalkāk. ;D  Laikam jau lielu traci neceltu - izmestu un miers, ja par to nemaksāju. 

Fon Raabe -  Kā  Jums tiks daudz tās mantas mājās sakrājušās? ;) Pati kalniem sapērkat, vai kads kalniem sadāvina? Es piem., parasti nopērku zobu pastu, kad iepriekšējā iet uz beigām, kalniem nestāv, ko citiem dāvanās likt. :D :)  Beigās vēl sanāk tracis. :D 

Исправлено: сегодня, 10:37

tās vinai ir humpalas un humanitaras preces :D

turēt mājas tik dārgu , ka pati uzsver pa 7 eur  zobu pastu veselu gadu un neizlietot ;D un pēc tam ar beigušos termiņu pasniegt kā dāvanu un vēl lepoties 

Visticamak,ka ta ari ir.Jo tik daudz drebju,vairak ka 1000 preces skapi tirgo :D

> Linda

Prieks, ka kādam ir saprašana! :) 

Norādes var būt dažādas, viss atkarīgs no firmas utt. Bieži tas vispār netiek norādīts  ar gada/mēneša norādi, bet ir šifrētais marķējums.:) 

P.S. Karš jau ir nevis par lupatām, bet par nekaunību!;) 

Jauku Tev dienu! 

> euuva

Runājot par kleitas oderi, kas tomēr beigās bijusi sintētiska - Pircēja diemžēl nepārjautāja par materiālu, tādēļ daļēji pašas vaina, var tak kkas būt cilvēkam skapī arī no sintētikas - pat ja dod priekšroku kvalitatīvākam audumam. :)   Pie tam ja jau pārdevēja piedāvā atgriezt naudu pret preci, tad jau tomēr pārāk traci nav par ko celt, pat ja saņemtā paciņa sagādājusi vilšanos. :)  Tā kā pircēja pasteidzās un devās pie šuvējas, tas atkal rada jaunas izmaksas utt. ;) Tad jau jāsamierinās - :)  

Jā piekrītu, es nejautāju, bet šeit nav stāsts par to, šī odere tika pieminēta, kā VIENS no faktoriem kāpēc es aiznesu kleitu šuvējai! UN otrs faktors bija neizmazgājamie pleķi (kuri jaunai precei nav raksturīgi), kā arī es fon raabei par kleitas kvalitāti neesmu ne vārda teikusi, to pieminēju tagad KĀ VIENU IEMESLU kāpēc aiznesu pie šuvējas UN no pleķiem arī kaut kā jātiek vaļā... Piedāvāja atgriezt naudu pret preci???

Viņas priekšpēdējā un pēdējā vēstule PIRMS NOZUŠANAS:

"Jūs esat ne tikai nekaunīga, kas nespēj tekstu lasīt un izprast, bet arī stulba! Piedošanu, es reti lamājos, bet šoreiz tiešām gribu teikt, ka esat savas komunikācijas spējas izsmēlusi. Ja piedāvāju sūtiet- un atgriezīšu naudu, tad tagad pa tiešo saku - nu ejiet tad atsitieties pret sienu!"

"No stulbuma nevienu nevar izglābt! -
diemžēl..
Visu labu!"

Pēc šīm vēstulēm viņa NOZUDA un manu atbildes vēstuli IZLASĪJA, bet neatbildēja, to, ka viņa stāsta, ka viņai sēras utt, ieejat viņas profilā un apskatieties viņas darbības no 20.03.2017-24.03.2017. Viņa šajā laikā lika iekšā jaunus sludinājumus un man NEATBILDĒJA, viņa TIKAI man sāka rakstīt PĒC negatīvās atsauksmes ievietošanas!! Un es nepasteidzos, mani pasūtīja, neatbildēja un paskaidroja, ka nesadarbosies, tad ko man gaidīt brīnumu? Es stipri apšaubu ka pasteidzos... Un saprotot to, ka viņa nesadarbosies es aiznesu kleitu pie šuvējas. UN starp citu es ar fon raabi negribēju vairs VISPĀR kontaktēties, gribēju uzrakstīt attiecīgu atsauksmi un uz neredzēšanos, bet cilvēks ļoooooti pārdzīvoja un nespēja pieņemt kritiku, pēc kā viņa sāka draudēt, lamāties un gandrīz katrā vēstulē aizvainot... Protams man arī ievietoja atsauksmi, bet man bija pilnīgi vienalga, jo zinu patiesību. It kā viss bija nomierinājies, bet NĒĒĒ fon raabei bija jāieliek forumā tēma, kur atkal mani nomelnot (un uzreiz tēmu slēgt :D lai neviens nevar komentēt) - protams neko neteicu, bet viņai atkal nav miera UN ATKAL viņa sāk veco dziesmu dziedāt un sāk mani apmelot citās tēmās, tāpēc arī vispār kaut ko šeit rakstu!!!

41 - 50 с 104