agresīva pircēja - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

agresīva pircēja

Pirmo reizi saskāros ar šādu situāciju. Pieteicās pirkt preci, pie bildēm mēri un detalizēts apraksts, bet neskatoties uz to, sekoja neskaitāmi jautājumi - kāpēc pārdod, cik gara esmu, papildu bildes uz auguma utt. Uz visiem interesējošiem jautājumiem atbildēju, izņemot bildes uz auguma. Prece bija vērta 45 Eur, mēģināja nokaulēt par 10 Eur, bet nepiekritu atdot tik lēti, piedāvāju cenu 40 Eur, it kā piekrita un teica, ka pēc mēriem arī it kā vajadzētu derēt, bet pirms pirkšanas vēl noteikti uzmērīšot. Kad sekoja runa par tikšanās vietu un laiku, atbildēja, ka nezinot pat aptuveno laiku, bet man, kā pārdevējam, protams, ir svarīgi zināt vismaz dienas daļu - rīts, pusdienlaiks, vakars, jo katrs taču plānojam savu laiku un ''sēdēt'' uz telefona un gaidīt arī nav forši, jo visu dienu mājas taču nesēžu. Tā kā bija tik nekonkrēta, ticība bija maza, ka vispār piezvanīs. Tajā pašā vakarā pieteicās vēl viena pircēja, ļoti operatīva, visu ātri un smuki sarunājām, un pie tam par pilnu cenu vēlējās pirkt. Preci, protams, pārdevu otrai meitenei, bet kad atvainojos un uzrakstīju pirmajai pircējai, ka prece pārdota, palika ļoti agresīva. Ziņas nāca viena pēc otras, kā arī draudi, ka liks par mani rakstu krāpniekos, lai neviens neuzticas un pieteica, ka cerams 5 Eur dēļ mana slava būs bijusi tā vērta. Mēģināju paskaidrot, ka noteicošais faktors nebija tie 5 Eur, bet gan viņas nekonkrētība. Ja tiešām viņa bija reāla pircēja, tad dusas, protams, ir pamatotas. Es arī droši vien nebūtu priecīga, bet draudēt un nosaukt par krāpnieci liekas nevietā, jo nekādas krāpšanas nebija, kā arī nekāda samaksa pirms pirkšanas netika ieturēta. 

Tad principā sanāk, ja piesakās uz preci vairāki cilvēki, priekšroka ir tam, kas piesakās pirmais! Nezinu kā citas pārdevējas, bet pārdodu tai ar kuru visātrāk un vieglāk noslēgt darījumu. Domāju, ka daudzas dāmas pārdod pēc šāda principa. 

104 Ответы

> fon Raabe

> Bella

Acīmredzam katrs spriež pēc sevis, un savas dzīves un saprašanas. Kā parasti - sveši cilvēki, visu par viesiem zin vislabāk! :D. Jums viegli dzīvot, par to nešaubos

Pačukstēšu Jums jaunumu- ir pat ļoi daudz cilvēki, kam ir gan vairākas mašinas, gan dzīvokļi, gan mājas, gan sakapji pilni ar jaunām drēbēm, gan kosmētikas sklapji  ir vairāki  un ziniet, arī zobu pastas ir daudz un to visu nepērkt tikai tāpēc, ka iepriekēējā izbeidzās :)... un iedomājaties, ka arī  7 eur nav pat dārgi, bet tā ir parsta labas ( es runāju par sastāvu) zobu pastas cena un ko pat nav zēl uzdāvināt kā vienu no 3 dāvanām !!! Jā iedomājieties,nu ir tādi cilveki un pat  daudz! ;) 

Hmmm... nu jā mums piemēram  1 mašīna, īrēts dzīvoklis un zobupastas 10 rindā nestāv, jo dzīivoklī nav tik daudz vietas. :D Protams, ir bagātāki cilvēki...  Es tik nesaprotu, priekš kam pirkt tādu lērumu .. :D :) 

Mellene

ieliec visu saraksti, domāju, ne viens vien ar popkorna tūtu seko šim daudzsēriju seriālam :) saprotu, ka tieši pārdevēja ir ieinteresēta visu šito publiski ķidāt, citādi jau nebūtu speciali tēmu atvērusi...

Mellene

ieliec visu saraksti, domāju, ne viens vien ar popkorna tūtu seko šim daudzsēriju seriālam :) saprotu, ka tieši pārdevēja ir ieinteresēta visu šito publiski ķidāt, citādi jau nebūtu speciali tēmu atvērusi...

Mellene

Vispār man vīrs arī dažkārt saka, drēbes izspiedis mūs no dzīvokļa

> holiday

> Linda

Kliedzošs  Ko var plēsties dēļ lupatām...

mūsu valstī ( un tuvākajās kaimiņvalstīs) ir tikai dažas lietas par kurām var plēsties bez gala - politika, seriāli un lupatas :-) jo kā gan, lai vidussmēra cilvēku tur tālāk no attīstības, pašizziņas un vēlmi sevi mainīt uz labo pusi . 

Tad beidzot kāds saprātīgs teksts! :)

:) Laikam jau atdotu pircējai naudiņu un viss. :)  

> fon Raabe

> Bella

Acīmredzam katrs spriež pēc sevis, un savas dzīves un saprašanas. Kā parasti - sveši cilvēki, visu par viesiem zin vislabāk! :D. Jums viegli dzīvot, par to nešaubos

Pačukstēšu Jums jaunumu- ir pat ļoi daudz cilvēki, kam ir gan vairākas mašinas, gan dzīvokļi, gan mājas, gan sakapji pilni ar jaunām drēbēm, gan kosmētikas sklapji  ir vairāki  un ziniet, arī zobu pastas ir daudz un to visu nepērkt tikai tāpēc, ka iepriekēējā izbeidzās :)... un iedomājaties, ka arī  7 eur nav pat dārgi, bet tā ir parsta labas ( es runāju par sastāvu) zobu pastas cena un ko pat nav zēl uzdāvināt kā vienu no 3 dāvanām !!! Jā iedomājieties,nu ir tādi cilveki un pat  daudz! ;) 

iemācaties sākumā pareizi interpretēt un uztvert teksta saturu!

mans komentārs ir no jūsu rakstītā teksta, tieši jūs iepriekš uzsvērāt ka zobu pasta nav lēta un maksā 7 eur !

Ja jūs foruma tēmā izklāstat savu situāciju, tad ir jārēķinās ar to ,ka to apspriedīs!

No jūsu puses jau kuro reizi ir tikai agresija

PS. man pilnīgi vienalga ka tirgojat humpalas un preces kam beidzies termiņs ;D , man tāda problēma nepastav

> fon Raabe

> Bella

iemācaties sākumā pareizi interpretēt un uztvert teksta saturu!

mans komentārs ir no jūsu rakstītā teksta, tieši jūs iepriekš uzsvērāt ka zobu pasta nav lēta un maksā 7 eur !

Ja jūs foruma tēmā izklāstat savu situāciju, tad ir jārēķinās ar to ,ka to apspriedīs!

No jūsu puses jau kuro reizi ir tikai agresija

PS. man pilnīgi vienalga ka tirgojat humpalas un preces kam beidzies termiņs ;D , man tāda problēma nepastav

Исправлено 02.04.2017 13:02

> Linda

Parasti gan uz krēmu tūbiņām norāda ražošanas datumu un tad ir norādīt vai 18 mēn laikā jāizlieto vai 24 mēn no ražošanas pirmās dienas....tas tā ....

> fon raabe

Prieks, ka kādam ir saprašana! :) 

Norādes var būt dažādas, viss atkarīgs no firmas utt. Bieži tas vispār netiek norādīts  ar gada/mēneša norādi, bet ir šifrētais marķējums.:) 

P.S. Karš jau ir nevis par lupatām, bet par nekaunību!;) 

Jauku Tev dienu!

Prieks, ka kādam ir saprašana? :D Izskatās, ka Jums saprašanas nav! Uz iepakojuma skaidri un gaiši rakstīts: ..derīguma termiņš, skatīt uz iepakojuma. Ieteicams LĪDZ (skatīt uz iepakojuma) beigām. 03.2016. :D Un dāvanas no Jūsu puses bija 2 nevis 3! To krekliņu "dāvaniņu" Jūs ielikāt cita krekliņa vietā, kuru Jūs nevarējāt atrast (un protams to Jūs sākāt teikt TIKAI pēc samaksas, mūsu saraksti esat pazaudējusi? :D ) Kur tur dāvana?? Un zobu pasta bija kā punkts uz i kāpēc gribēju visu kopumā atgriezt atpakaļ! Nu ko ieliksim visu saraksti? Lai visām šeit ir saprašana kurš ko teica un darīja???

51 - 60 с 104