agresīva pircēja - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

agresīva pircēja

Pirmo reizi saskāros ar šādu situāciju. Pieteicās pirkt preci, pie bildēm mēri un detalizēts apraksts, bet neskatoties uz to, sekoja neskaitāmi jautājumi - kāpēc pārdod, cik gara esmu, papildu bildes uz auguma utt. Uz visiem interesējošiem jautājumiem atbildēju, izņemot bildes uz auguma. Prece bija vērta 45 Eur, mēģināja nokaulēt par 10 Eur, bet nepiekritu atdot tik lēti, piedāvāju cenu 40 Eur, it kā piekrita un teica, ka pēc mēriem arī it kā vajadzētu derēt, bet pirms pirkšanas vēl noteikti uzmērīšot. Kad sekoja runa par tikšanās vietu un laiku, atbildēja, ka nezinot pat aptuveno laiku, bet man, kā pārdevējam, protams, ir svarīgi zināt vismaz dienas daļu - rīts, pusdienlaiks, vakars, jo katrs taču plānojam savu laiku un ''sēdēt'' uz telefona un gaidīt arī nav forši, jo visu dienu mājas taču nesēžu. Tā kā bija tik nekonkrēta, ticība bija maza, ka vispār piezvanīs. Tajā pašā vakarā pieteicās vēl viena pircēja, ļoti operatīva, visu ātri un smuki sarunājām, un pie tam par pilnu cenu vēlējās pirkt. Preci, protams, pārdevu otrai meitenei, bet kad atvainojos un uzrakstīju pirmajai pircējai, ka prece pārdota, palika ļoti agresīva. Ziņas nāca viena pēc otras, kā arī draudi, ka liks par mani rakstu krāpniekos, lai neviens neuzticas un pieteica, ka cerams 5 Eur dēļ mana slava būs bijusi tā vērta. Mēģināju paskaidrot, ka noteicošais faktors nebija tie 5 Eur, bet gan viņas nekonkrētība. Ja tiešām viņa bija reāla pircēja, tad dusas, protams, ir pamatotas. Es arī droši vien nebūtu priecīga, bet draudēt un nosaukt par krāpnieci liekas nevietā, jo nekādas krāpšanas nebija, kā arī nekāda samaksa pirms pirkšanas netika ieturēta. 

Tad principā sanāk, ja piesakās uz preci vairāki cilvēki, priekšroka ir tam, kas piesakās pirmais! Nezinu kā citas pārdevējas, bet pārdodu tai ar kuru visātrāk un vieglāk noslēgt darījumu. Domāju, ka daudzas dāmas pārdod pēc šāda principa. 

104 Ответы

Hmm..meitenes, ka var strīdēties par materiālu :) nu nepatīk atgriež preci saņem naudu atpakaļ vai tirgo tālāk... ja ir tā svarīgs materiāls jāpajautā viss līdz galam lai pēc tam nebūtu nekas nepatīkams,  ja tā sanāca var personīgi viss atrisināt un ne strīdeties )...varbūt pat policijā iesniegumu ierakstisiet ka iekšiņa kleitai na  dabīgā )) un kas jādara veikalos , kad sintētiku sauc par kokvilnu,  te cilvēks vienkārši nepateic, bet veikalos vienkārši lai pārdot dārgs melo).... ka arī par daudzibu ko cilvēki tirgo vai par kādu cenu tirgo  ir tikai viņas lieta, ja nepatīk var neskatīties un nepirkt neko )   meitenes viss var atrisināt, kādā jēga saukt viens otru stulba nekaunīga,  rakstīt sliktas atsauksmēs, kādā jēga,  atrisinajiet privāti viss  un vairs nerakstiet viens otrai)

Par dāvanām,  es liku pie pirkuma tas lietas kuros tirgoju par summām , labas ka jaunās lietas. Nesaprotu kā var pielikt Nolietotās ar defektiem preces, var vienkārši un viegli izmest,  bet katram ir savas domas, saņēmējai arī nav problēmas izmest vai jā labas lietas bet nepatīk vai neder var pārdot tālāk vai atdot

Higiēniskās preces  un kosmētiku nedrīkst likt ka dāvanu(nu kā arī pārdot)  tāpēc ka maziņš procents  ka cilvēkam derēs , tas var izraisīt alerģiju vai ir vienkārši cilvēkam nepatīkami  ņemt (pirkt ) no rokām,  esam dažādi, ir cilvēki kuri te vispār pērc jaunas lietas . Nu ir tada lieta

Par autora tēmu gribu piepildīt,   ka uzsaukt kādu bez iemesla  par krāpnieci tas ir krimināls,  ja viņa jums uzrakstīs ka jūs esat krāpnieci jūs varat iet uz policiju. Nav rotaļlieta,  nav te bērnudārzs.

Nedrīkst apvainot viens otru un kritizēt

> Jeļena

Hmm..meitenes, ka var strīdēties par materiālu :) nu nepatīk atgriež preci saņem naudu atpakaļ vai tirgo tālāk... ja ir tā svarīgs materiāls jāpajautā viss līdz galam lai pēc tam nebūtu nekas nepatīkams,  ja tā sanāca var personīgi viss atrisināt un ne strīdeties )...varbūt pat policijā iesniegumu ierakstisiet ka iekšiņa kleitai na  dabīgā )) un kas jādara veikalos , kad sintētiku sauc par kokvilnu,  te cilvēks vienkārši nepateic, bet veikalos vienkārši lai pārdot dārgs melo).... ka arī par daudzibu ko cilvēki tirgo vai par kādu cenu tirgo  ir tikai viņas lieta, ja nepatīk var neskatīties un nepirkt neko )   meitenes viss var atrisināt, kādā jēga saukt viens otru stulba nekaunīga,  rakstīt sliktas atsauksmēs, kādā jēga,  atrisinajiet privāti viss  un vairs nerakstiet viens otrai)

Par dāvanām,  es liku pie pirkuma tas lietas kuros tirgoju par summām , labas ka jaunās lietas. Nesaprotu kā var pielikt Nolietotās ar defektiem preces, var vienkārši un viegli izmest,  bet katram ir savas domas, saņēmējai arī nav problēmas izmest vai jā labas lietas bet nepatīk vai neder var pārdot tālāk vai atdot

Higiēniskās preces  un kosmētiku nedrīkst likt ka dāvanu(nu kā arī pārdot)  tāpēc ka maziņš procents  ka cilvēkam derēs , tas var izraisīt alerģiju vai ir vienkārši cilvēkam nepatīkami  ņemt (pirkt ) no rokām,  esam dažādi, ir cilvēki kuri te vispār pērc jaunas lietas . Nu ir tada lieta

Par autora tēmu gribu piepildīt,   ka uzsaukt kādu bez iemesla  par krāpnieci tas ir krimināls,  ja viņa jums uzrakstīs ka jūs esat krāpnieci jūs varat iet uz policiju. Nav rotaļlieta,  nav te bērnudārzs.

Nedrīkst apvainot viens otru un kritizēt

Šeit es nerunāju par materiālu, bet gan par to, ka JAUNA kleita atnāca ar pleķiem un uzrakstot solīdi pārdevējai, viņa steidza izteikt pārmetumus, ka iespējams es pati pus dienas laikā (pēc sūtījuma saņemšanas sasmērēju kleitu) un pēc pāris vēstulēm fon raabe vienkārši paņema un pasūta mani 3 mājās tālāk un atteicās sadarboties! Materiāls tika pieminēts kā VIENS NO IEMESLIEM kāpēc es aiznesu kleitu pie šuvējas!

> Ronja

Mellene

ieliec visu saraksti, domāju, ne viens vien ar popkorna tūtu seko šim daudzsēriju seriālam :) saprotu, ka tieši pārdevēja ir ieinteresēta visu šito publiski ķidāt, citādi jau nebūtu speciali tēmu atvērusi...

jūs pilnīgi kā ūdenī redzat :-) man gan nav popkorna paka bet kaut kas līdzīgs :-) nekas tā nespēj pacelt asinsspiedienu svētdienas dienā kā kaimiņkašķis par lupatām :-))))

Zobu pastai arī pēc termiņa beigām nekas nenotiek, tur nav nekas tik ļoti bojājošs, 3 gadus pēc termiņa beigām arī mierīgi var lietot, tie termiņi uz nebojājošām principā lietām ir tikai ES prasību ievērošana.

Исправлено 02.04.2017 13:29

> Margueritte

Zobu pastai arī pēc termiņa beigām nekas nenotiek, tur nav nekas tik ļoti bojājošs, 3 gadus pēc termiņa beigām arī mierīgi var lietot, tie termiņi uz nebojājošām principā lietām ir tikai ES prasību ievērošana.

Varbūt. Nē, es saprotu, ka ir cilvēki, kas droši uz to eksperimentē (neba nu tikai dāvanām tur), bet man pat uz sevi nav ne mazākās vēlēšanās pārbaudīt to, kur nu vēl uz bērniem... Un tas attiecas uz jebko -vitamīniem (runā, ka tiem ar nav ne vainas pāris gadus pēc termiņa beigšanās), zālēm, krēmiem utt.

> Margueritte

Lūdzu parādiet kādu pētniecisko rakstu, kur tiešām aprakstīts kāds ir zobu pastas sastāvs un kāda ir šo sastāvdaļu ietekme uz organismu PĒC derīguma termiņa beigām, cilvēki ir dažādi un katram savs organisms un katrs šīs vielas uzņem savādāk. EU standarti nav tikai tā pat vien izdomāti, katram standartam ir veikti pētījumi un ir noteikti kritēriji pēc kuriem tiek noteikts derīguma termiņš...

> Mellene

Šeit es nerunāju par materiālu, bet gan par to, ka JAUNA kleita atnāca ar pleķiem un uzrakstot solīdi pārdevējai, viņa steidza izteikt pārmetumus, ka iespējams es pati pus dienas laikā (pēc sūtījuma saņemšanas sasmērēju kleitu) un pēc pāris vēstulēm fon raabe vienkārši paņema un pasūta mani 3 mājās tālāk un atteicās sadarboties! Materiāls tika pieminēts kā VIENS NO IEMESLIEM kāpēc es aiznesu kleitu pie šuvējas!

Man bija viens konflikts,bija tikšana,  kad pircēja apvainoja mani kā es pārdevu viņai netīru lietu(viņa nopirka trīs lietas, divas jaunas par nedārgu summu un trešaja mazlietota ).Trešajā jā,  es varbūt  nepamanīju tas ļoti maziņš pleķis,  kuru var  viegli izmazgāt. Viņa rakstīja man vēstules ar apvainojumiem,  draudēja, sūtīja bildes ar šo mazo pleķīti,   piedāvāju atgriezt bet viņa negribēja . Bet galu galā atrisinājam, viņa atgriež preci es naudu un viss ok. Pārdevu šo lietu citai īstai pircējai kurā bija priecīga. 

Pleķis nevar izmazgāt?   Es rakstīju abām lai abi atrisina konfliktu. Tas ir viegli tikai jābūt pretimnakošai.  Izmazgāiet un pardodiet tālāk, ja pārdevēja galīgi neej . Īstenība es arī neko nepieņemu atpakaļ  izņemot  vieno to konfliktu. 

Tu to nopietni par pētījumiem un par to, ka nav tāpat vien izdomāti?

Nu naivuma kalngals! Negribētos gan teikt, stulbuma... Parādiet viņai - abonē medicīnas un pētnieciskos žurnālus un lasi uz nebēdu, ja Google nemāki izmantot un ķīmiju skolas 7.klasē neesi mācījusies! Vai vēlies arī te bezmaksas tikt pie labumiem, par kuriem citi samaksājuši? Informācija arī ir prece, vēlies dabūt - samaksā, iegūsti un izmanto, kalpu te nav tev visu pienest klāt, īpaši to, kas sen visiem zināms un acīmredzams.

Nepatika dāvana - atgriez un viss, ko tu te vāries līdz riebumam, tevi te kāds kaut vārdā pieminēja, kamēr pati neizlīdi? Mantas nevienu nav atgriezusi, bet uzdrošinās dirst te. Neatgriezi - tātad viss patika, punkts, nav ko pēc kautiņa dūres vicināt. Viens vārds - blonda!

Исправлено 02.04.2017 16:01

Varbūt zobupastei tas nav termiņa bēgums,  bet ražošanas datums?

> Ronja

> Margueritte

Varbūt. Nē, es saprotu, ka ir cilvēki, kas droši uz to eksperimentē (neba nu tikai dāvanām tur), bet man pat uz sevi nav ne mazākās vēlēšanās pārbaudīt to, kur nu vēl uz bērniem... Un tas attiecas uz jebko -vitamīniem (runā, ka tiem ar nav ne vainas pāris gadus pēc termiņa beigšanās), zālēm, krēmiem utt.

Labots: šodien, 13:29

Piekrītu. Kā nu kuram tas līmenis. Es metu ārā pat ar 1 men iztecējušu termiņu. Bet ja kādam patīk lietot vecu kosmētiku, līdzekļus, tas nenozīmē, ka tā darīs visi.

Gribu redzēt kā ārdītos margueritte, kad saņemtu šādu pārsteigumu un diez cik daudzas būtu mēs sliktas vistas un aitas kā šai dāmai patīk mūs saukāt. Un vispār no kurienes šāda informācija, ka var lietot vecas zobupastas? Google neko netaisos meklēt, ne jau google te gudro tēlo un sūta maksāt par informāciju. Viszine atradusies te. 

61 - 70 с 104