agresīva pircēja - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

agresīva pircēja

Pirmo reizi saskāros ar šādu situāciju. Pieteicās pirkt preci, pie bildēm mēri un detalizēts apraksts, bet neskatoties uz to, sekoja neskaitāmi jautājumi - kāpēc pārdod, cik gara esmu, papildu bildes uz auguma utt. Uz visiem interesējošiem jautājumiem atbildēju, izņemot bildes uz auguma. Prece bija vērta 45 Eur, mēģināja nokaulēt par 10 Eur, bet nepiekritu atdot tik lēti, piedāvāju cenu 40 Eur, it kā piekrita un teica, ka pēc mēriem arī it kā vajadzētu derēt, bet pirms pirkšanas vēl noteikti uzmērīšot. Kad sekoja runa par tikšanās vietu un laiku, atbildēja, ka nezinot pat aptuveno laiku, bet man, kā pārdevējam, protams, ir svarīgi zināt vismaz dienas daļu - rīts, pusdienlaiks, vakars, jo katrs taču plānojam savu laiku un ''sēdēt'' uz telefona un gaidīt arī nav forši, jo visu dienu mājas taču nesēžu. Tā kā bija tik nekonkrēta, ticība bija maza, ka vispār piezvanīs. Tajā pašā vakarā pieteicās vēl viena pircēja, ļoti operatīva, visu ātri un smuki sarunājām, un pie tam par pilnu cenu vēlējās pirkt. Preci, protams, pārdevu otrai meitenei, bet kad atvainojos un uzrakstīju pirmajai pircējai, ka prece pārdota, palika ļoti agresīva. Ziņas nāca viena pēc otras, kā arī draudi, ka liks par mani rakstu krāpniekos, lai neviens neuzticas un pieteica, ka cerams 5 Eur dēļ mana slava būs bijusi tā vērta. Mēģināju paskaidrot, ka noteicošais faktors nebija tie 5 Eur, bet gan viņas nekonkrētība. Ja tiešām viņa bija reāla pircēja, tad dusas, protams, ir pamatotas. Es arī droši vien nebūtu priecīga, bet draudēt un nosaukt par krāpnieci liekas nevietā, jo nekādas krāpšanas nebija, kā arī nekāda samaksa pirms pirkšanas netika ieturēta. 

Tad principā sanāk, ja piesakās uz preci vairāki cilvēki, priekšroka ir tam, kas piesakās pirmais! Nezinu kā citas pārdevējas, bet pārdodu tai ar kuru visātrāk un vieglāk noslēgt darījumu. Domāju, ka daudzas dāmas pārdod pēc šāda principa. 

104 Ответы

Smejošs

Kapec bez iemesla?Iemesls bija,par vestulu ignoresanu,par bezkaunigu apvainosanu,ka pati sasmereja to kleitu.

Tēma ir aizgājusi neceļos. :D

Autorei - Man pāris reizes ir nenotikuši darījumi tieši tāpēc, ka pirmā pircēja, kas piesakās, velk garumā ar atbildēm, bet man neērti atdot citai, kas jau ir gatava ņēmēja. Metu kaunu pie malas un pārdodu tam, kas tiešām ņem, nevis domā, kurā gadalaikā gan būs ērtāk satikties. Uzskatu, ka pircējām, kas dažādu apstākļu dēļ nevar prognozēt, kad būs laiks, jāizmanto pakomāti. Jā, papildus izmaksas utt, bet vismaz var saņemt sev ērtā laikā, nevis, kad norunāts, neierasties, atteikt utt. Pati tā daru - ja nezinu, kad būs laiks tikties, izvēlos pakomātu pat tad, ja atrodos tajā pašā rajonā. Un nē, tā nav krāpšana, ja atdod preci reālam pircējam. Zaudējumi nevienam nav nodarīti. 

P.S. Par to tematu, kas te panesies. Es nebrīnītos, ja jaunai precei, pat ar birkām, būtu pleķi vai defekti, jo, kad eju veikalā, kur viss jauns, var redzēt, ka no nevīžīgas uzlaikošanas, topiem fliteri nobiruši, akmentiņi uz apkaklītēm atiruši, mēteļiem pogas bieži vien izļurkātas un kas vēl trakāk - uz blūzēm var redzēt kosmētikas pleķus visās varavīksnes krāsās. Un prece nemaz nav valkāta - vien pielaikota. Riebjas, sievietes mūsdienās ir tik cūciskas pret lietām, kas pašām nepieder. Ja nopirki, ej mājās un kaut suņu būdā klāj...

> ALIII

Vislielaka kladzinataja jau ir pati fon Raabe,ver katru dienu pa jaunam temai,lai pazelotos par savu negativo atsauksmi.Piem.aizvakar bija atverta tema "Ir sadi tadi jaunumi:)Viss runajams...Un tur protamas vienas vienigas zeelabas,ka vinai ta atsauksme negativa ieguta.Kaut kads bezsakars.Ta foruma tema pec laika ta ari pazuda SmejošsTa ir ,ka augstpratibai nav robezu.

kas vainīgs,tas bailīgs.Ta jau ir kā tada attaisnošanās visiem Smejošs

Исправлено 02.04.2017 16:56

Mjā, man arī jāpiekrīt, kas vainīgs, kas bailīgs. Ja Rābe pati nebūtu reklamējot sevi, izbļaustījusies par notikušo...pie tam nosaucot īsto vārdu un uzvārdu, viss noklustu...

Nez cik tas ir likumīgi pie tam to izdara cilvēks, kas te lielās ar likumu pārzināšanu...

Par dāvanām... No vienas puses, jauki, ka ieliek kādu konču bēŗna drēbītes kabatā vai kādu kindera sīkmantiņu, tas tā pozitīvi :) Pieaugušajiem kāds universāls sīkums, testeris, piemēram. No otras puses, sabāzt visu, kas netirgojas, ar būtiskiem defektiem, beigušos derīguma termiņu un ir miskastē metams, ar domu ,,ja nu pērk lietotas, tad baigi nabadzīga, bet es tāda augstsirdīga un laba., ir neforši. Liekas, ka darīts ar domu, lai pircēja jūtas neērti, labu atsauksmi neieliekot, jo ir tak apdāvināta, pats fakts, un tāda viegli emocionāla šantāža no pārdevēja puses. Lai nokaunas, ja atsauksmes nebūs.

> rolipoli

rodas iespaids,ka lielaakaa dalja paardeveeju -pirceejas,kas peerk lietotu preci,uzskata par bomzeneem,ja reiz suuta shaadas ''daavanas''

Исправлено: сегодня, 10:42

Uzskata, uzskata... Draudzenēm taču neko tādu nedāvinātu. Vislabāk laikam, ja tomēr aizsūta tikai un tieši to, par ko samaksāts.  Bet vispār cilvēkiem var būt 100 iemeslu, kāpēc pērk šeit. Meklē pērles, dzīvo laukos tālu no visiem veikaliem, nav laika skraidīt, patīk process, meklē drēbes laukiem utt. Nabadzīgie saņem humāno palīdzību vietējā pagastā pie sociālā darbinieka vai pērk vietējā lietotu apģēŗbu veikalā, 3 eiro un vairāk par sūtīšanu viņiem arī ir nauda.

> euuva

Hmmm... nu jā mums piemēram  1 mašīna, īrēts dzīvoklis un zobupastas 10 rindā nestāv, jo dzīivoklī nav tik daudz vietas. :D Protams, ir bagātāki cilvēki...  Es tik nesaprotu, priekš kam pirkt tādu lērumu .. :D :)

Šopoholisms :) Neticēsi, bet man mazākajam ziemai (viens izmērs visiem) skapī ir 4 Huppas un 3 Lennes kopējie kombinezoni ziemai un vēl atsevišķie 3 Lennes, 3 Huppas, demisezonas arī kādi 7 - 8, dažas Reimas un divas Remu (Travalle) un tas viss vienam bērnam uz vienu izmēru! Daži kompekti pirkti tepat skapī un andelē, pārējie pirkti jauni. Vairāk bērnus neplānoju. Būs mazbērni kaut kad. Pa kādam komplektam atdāvinu draudzenei, šo to kaimiņu meitenei - vientuļai mātei. Viss nopirktais tiek vilkts. Pateiksi, klīnika :D Piekrītu!

> mona Ra

Man atkal gribētos teikt - Fon Rābe = Margueritte, un ne pirmo reizi man tā liekas...Aci miedzošs

Nav vis, ir divas pilnīgi dažādas personas.

> Louboutin

Es parasti palasu šīs savstarpējās plūkšanās, gab te, gan FB. Nu un parasti sev piefiksēju tās agresīvās, žultainās un vnk nepatīkamās. Tikai pēc tam nevajag brīnīties, ka Jums pieklājīgi atbild, ka prece rezervēta citai :)

Es arī parasti no šīm dāmām izvairos! :) 

Ir pat bijusi pa kādai pircējai, kas regulāri rezervē un pazūd vai "norauj" darījumu, tad es viņām, palūdzu, nekad man nerakstīt :) Pirms pārdodu preci tālāk pa rindu, es pirmajai uzrakstu, ka esmu ieinteresēta tomēr no lietiņas tikt vaļā, vai nu tagad vai došu tālāk :) Paskaidrojot, ka bieža tendence ir rezervēt un pazust!! :) 

81 - 90 с 104