Kā tad ir ar to e-bay.com? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kā tad ir ar to e-bay.com?

Sveikas.

Man vajag diezgan ātri dabūt sūtījumu no e- baya, termiņš shippingam ir rakstīts no Thu. Nov. 28 and Tue. Dec. 17. Tas nozīme, ka viņš tajā laikā atnāks vai arī varētu būt, ka atnāks vēlāk? Padalieties pieredzē par e-bay.com! :)

P.S.Pārdevēja reitings ir 98.8%.

27 Ответы

Sveika, pati esmu noskatijusi preces e-bajā,. bet tā kā tur neko nesaprotu, bail pasūtīt. Arī gribētu no kādas dzirdēt varbūt pamācību. :)

Var sanākt, ka atnāks, var gadīties, ka neatnāks - tas viss ir laimes spēle. It īpaši uz Ziemassvētku laiku, kad daudzi viskko sūta..

Kriksi, seko instrukcijam. :) No sakuma izveido paypal kontu, kur janorada Tavi dati - adrese, telefons, kartes dati utt. Un tad drosi vari iepirkties.

Kas vel sagada grutibas iepirkties? Varu izskaidrot.

nu var gadities ari ta, ka atnaks DAUDSZ velak. bija reize, kad naca 3 men viena lieta. :/

Kā man māsa teica, tad visātrāk atnākot prece no honkongas un ķīnas, parasti pirms termiņa. Bet neieteiktu cerēt, ka atnāks ātrāk. Labāk rēķinies, ka atnāks vēlāk.

Galvenais nočeko, lai laicīgi izsūta tev preci, ja neizsūta, raksti pārdevējam

Var gadīties ka atnak laicīgi, bet var arī neatnakt, pati pasūtiju meitai matiem visadus štruntiņus, laiks cauri, bet prece vēl nav, ar pardeveju vienojamies ka pagaidīsim vēl nedēļu, pie šī pardevēja esmu sūtijusi vairakkart, viss vienmēr atnacis, tpc nu gaidu un ceru ka arī šoreiz atnaks :)

> Reita

Par to jau arī baidos. :( Jo man vajag tieši tagad  skolai tā lieta(šī mēneša laikā), pēc 3 mēnešiem jau vairs nevajadzēs... :(

> Sabīne

Man tā prece tieši no Konkongas. :))

vispār jau, ja neizsūtot laikā, tad 30 dienās vajag sazināties ar pārdevēju, kāds statuss sūtījumam, jo pretējā gadījumā, ja nebūsiet sazinājušās ar pārdevēju ne reizi un prece neatnāks, tad naudu nevarēs atgūt un preci ne tik. Jāpalasa ebay noteikumi, vai nav kas mainījies, bet kādu laiku atpakaļ pasūtīju preci, pārdevējam nerakstīju, gaidīju, kad būs. pēc 2 mēneši uzrakstīju, neko neatbildēja, bet ebay neko vairs lietas labā nedarīja, jo nav bijusi saziņa ar pārdevēju laicīgi utt. preci, protams, nesaņēmu un naudu atpakaļ arī ne.

> kriksis

nav ko tur nesaprast. ja kaut nedaudz māk angļu valodu un prot lietot google translaitor, tad viss sanāk. ebay piereģistrēties - vienkārši, paypal arī. nopirkt preci gan var tikai tad, ja uz piesaistītās kartes ir pietiekami naudas līdzekļi, ja kaut santīms trūks, nevarēs neko nopirkt. Galvenais - skaties cenas, meklē lētāko variantu un izdevīgākos piegādes nosacījumus.

1 - 10 с 27