Kā tad ir ar to e-bay.com? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kā tad ir ar to e-bay.com?

Sveikas.

Man vajag diezgan ātri dabūt sūtījumu no e- baya, termiņš shippingam ir rakstīts no Thu. Nov. 28 and Tue. Dec. 17. Tas nozīme, ka viņš tajā laikā atnāks vai arī varētu būt, ka atnāks vēlāk? Padalieties pieredzē par e-bay.com! :)

P.S.Pārdevēja reitings ir 98.8%.

27 Ответы

Исправлено 10.11.2013 18:08

> piedava savu cenu vrb vienosimies

No Ķīnas, kā reiz, nāk visilgāk un bieži pazūd, pēdējo 2 mēnešu laikā jau 5/7 paciņas pazudusas.. Un gandrīz visas atnāk tikai ap 35/40/45to dienu. Neiesaku, ja ir svarīgi saņemt laikā.

Piem., vienu paciņu pasūtīju 21. septembrī uz helovīniem un šobrīd nav pat iekš LV ar visu izsekošanas nr..

No UK nāk 5-14dienu laikā, tur arī sūtījumi parasti nezūd. Iesaku drīzāk no turienes sūtīt.

Jā, vēl viena ļoti svaiga pieredze :D 2. novembrī veicu pirkumu, bet tikko saņēmu, ka prece vairs nav pieejama. Arī tā var gadīties. Žēl, jo gribējās to preci.

Es arī ieteiktu sūtīt no UK,ja ir svarīgi saņemt noteiktā laikā, pedējo mēnešu laikā, ko esmu sūtijusi no Ķīnas viss atnāk mēneša laikā, vai pat vēlāk + nāk Ziemassvētku laiks, tagad it īpaši varētu būt ilgāk..

Un uz pārdevēja reitingu arī īsti paļauties nevar, pasūtiju 2lietas no Honkongas, bija top selleris, domāju atnāks divās nedēļās, bija jāgaida vairāk nekā mēnesis , kad saņēmu, tā kā uz to arī nevar paļauties.

tiesi taa..no ebay kjiinas nak visilgaak..vismaz tagad kad viniem tur jauni stingraki likumi saistiibaa ar suutisanu utt..taa vismaz viens selleris man rakstija..es preci pasutiju 13julija un sanemu kkad oktobri nesen :D TIE IR VESELI 3 MENESI..jau biju norakstijusi preci..betatceloja tomer..

visatrak atnak no  Uk..pieredze ar uk tada ka prece atnaca 3darbadienu laika:)

lai gan agrak ari no Kiinas ir atnakushas preces nedelas laika..bet musdienas diez vai taa notiksies..

Inky pilnīgi piektrītu, man pedējaa laikaa sūtījumi atnaak ar lielu kavējumu, vai arī neatnaak vispaar, protams, naudu paaskaita atpakaļ, bet nav patīkami, ka tu gaidi un nesaņēm kaaroto...

jūs kādreiz esiet sūtījušas virsjaku vai vnk drēbes no ķīnas. skatos uz vienu jaku, cena jau dikti pievilcīga, bilde ar neko, bet ar izmēriem neko nesaprotu.

Atvainojos, ka ne pa tēmu :)

> Sabīne

nu izmeriem tur ir jaubut noraditiem..bet nu pat par spiti tam ka tas ir noradits var nakties ieberzties uz to ka apgerba gabals neder :D var but pa mazu..

> Take A SMILE

ā, nu, ja izmērs ir mazāks, kā norādīts, tad tas man der :D jo man vajag XS izm, bet mazākais, ko piedāvā ir S izm. Pēc mēriem jau sanāk, ka jāder, bet kā jau paši ķīnieši raksta - ņemiet vērā, ka mēs esam mazāki izmēros un apģērba izmēri var atšķirties apr 2-3 cm :D ja tas ir uz mazako pusi, tad labi.

Исправлено 10.11.2013 20:44

> Sabīne

Ja ir rakstīts par tiem 2-3cm, tad jābūt kaut kut aprakstā arī precīzākiem mērījumiem tablā vai tā pat uzrakstītiem.

Man personīgi topiem ir 38. izmērs, bet bieži sanāk, ka pēc viņu tabulas, man jāsūta XL vai XXL, tāpēc ļoti uzmanīgi..

> Inky

pēc viņu izmēriem XL vai XXL arī ir 38. izm. Āzijas valstīm XL izm = ar mūsu 38.

11 - 20 с 27