Luudzu padomu par kraasaam maajai! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Luudzu padomu par kraasaam maajai!

Nopirkaam remonteejamu maaju Lielvaardee.Gara,istabas caurstaigaajamas...Varbuut seit ir kaada toposaa interjera dizainere,kurai jaataisa diplomdarbs,vai var atbraukt apskatiities un sniegt padomu nedaargi?SS.lv nevienu Ogres rajoinaa neatradu Satraukts.Interesee tiesi kaadus kraasu tonus labaak izmantot sienaam-gan ieks,gan aara.Salasiijos dazaadus rakstus un tikai galvu sajaucuNeizlēmīgs.Daargos profesionaalus luudzu netrauceet,tacu varbuut kaadai tas ir kaa hobijs?


6 Ответы


Interesee tiesi pareizo kraasu tonu saskanosana un izveele atkariibaa no apgaismojuma,debesspuses,utt.Nekas vairaak...pagaidaamNeizlēmīgs


Kraasas?Kraasas!


Atceros, ka mana māsa vienreiz kaut kādu prezentāciju taisīja par krāsām iekštelpās. Istabās, kurās uzturās bieži, nedrīkst būt spilgtām, košām krāsām. Piemēram, guļamistabā vajag patumšas krāsas. Viesistabās parasti izmanto oranžos toņus, laškrāsas, piemēram.


http://www.vivacolor.lv/toni-idejas/tonu-saskanosana/

Zem raksta var uzdot viņiem jautājumus un parasti šādos būvmateriālu veikalos ir pat konsultanti par krāsu izvēli, telpas iekārošanu utt, droši uzjautā tur.


Jaa,lasiiju so rakstu,tacu gribeetu atrast cilveeku,kas atbrauc un uz vietas apskataas telpu plaanojumu,kaa kriit gaisma-piem.ziemelpusee dodot zilganu nokraasu-un arii uzklausiitu manas veelmes.Uztaisiitu tonu salikumu karti katrai telpai.Buutu ideaali,jo labaak vienmeer objektu pasam redzeet...


Atstsrojosas vai mateetas? Spilgtas vai pieklusinaatas?Neizlēmīgs

1 - 6 с 6