Bilde no googles - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Bilde no googles

Čau, meitenes! :) Kā jūs attiecaties pret tādiem sludinājumiem, kur bilde ir ņemta no googles? Šodien pamanīju pārs tādus indivīdus un nešķiet baigi ticami.

15 Ответы

Izlasi noteikumus un iemācies izmantot pogu Ziņot par pārkāpumu, ja tādu atrodi, nevis bezjēdzīgas tēmas vairo.

Meitenes pie sludinājumiem neattiecas, meitenes attiecas pie homo sapiens.

Исправлено 07.06.2017 15:07

Ja mani prece  ieinteresētu,tad es palūgtu reālu bildi )

> Margueritte

Izlasi noteikumus un iemācies izmantot pogu Ziņot par pārkāpumu, ja tādu atrodi, nevis bezjēdzīgas tēmas vairo.

Meitenes pie sludinājumiem neattiecas, meitenes attiecas pie homo sapiens.

Ā , nu jā , tāpēc ir uzreiz jābrauc virsū. ❤

Pati dažreiz lieku bildi no interneta laika trūkuma dēļ un, lai būtu pārskatāmāk ( piemēram bodijs vai krūšturis uz auguma Smejošs ). Protams, ja pircēja palūdz reālu bildi ar lietu , sabildēju un aizsūtu. Personīgi manas preces, ko lieku pārdošanā ne ar ko neatšķiras no interneta bildēm.

Iespējams kādai tā ir daudz ātrāk preci pārdot, varbūt nesanāk pašai kvalitatīvas bildes un ērtāk ir sameklēt konkrētās lietas bildi internetā, kura ir daudz labākā kvalitātē.

Bet , protams, nenoliedzu, ka  ir arī izņēmuma gadījumi, ka pārdevējs izmanto i-neta bildes krāpnieciskiem nolūkiem. 

> Cloudlight

Pati dažreiz lieku bildi no interneta laika trūkuma dēļ un, lai būtu pārskatāmāk ( piemēram bodijs vai krūšturis uz auguma Smejošs ). Protams, ja pircēja palūdz reālu bildi ar lietu , sabildēju un aizsūtu. Personīgi manas preces, ko lieku pārdošanā ne ar ko neatšķiras no interneta bildēm.

Iespējams kādai tā ir daudz ātrāk preci pārdot, varbūt nesanāk pašai kvalitatīvas bildes un ērtāk ir sameklēt konkrētās lietas bildi internetā, kura ir daudz labākā kvalitātē.

Bet , protams, nenoliedzu, ka  ir arī izņēmuma gadījumi, ka pārdevējs izmanto i-neta bildes krāpnieciskiem nolūkiem. 

+1

> Cloudlight

+1 Esmu pamanījusi, ka bildēm uz modeļu augumiem ir vairāk skatījumu nekā tām, kas ir nofočētas uz grīdas vai pakaramā tīri tā iemesla dēļ, ka labāk izskatās un var saprast, kā sēž uz auguma.
Diemžēl, ir tās, kas ņem bildes no neta un pārdod Ali preci vai pārdod preci, kuras tām nav. Tikai šādu indivīdu dēļ noteikums tika izstrādāts.
Pati arī grēkoju, lai arī iepriekš tam izveidoju veikala profilu, lai viss nav pašai jāfočē, bet kamēr šis noteikums netiek stingri ievērots, ceru, ka visas manas "veikalbildes" izpirks pirms lielās revīzijas :D

Исправлено 07.06.2017 16:58

Agrāk ari liku kā galveno bildi no ineta, bet, tad sāka manus sludinājumus dzēst, līdz ar to nācās visu mērīt par jaunu un rakstīt visu sludinājuma tekstu. Vairs neriskēju :D

Principā, man nav nekādu iebildumu par to, ka bilde ir ņemta no interneta, tieši otrādies tā ir pārskatāmāk un vieglāk saprast kā izskatās uz auguma. Bet, kad ineta bilde ir vienīgā, kas ir sludinājumā, tad gan rodas šaubas vao prece vispār ir uz vietas. Par šādiem sludinājumiem ziņoju administrācijai, bet, protams, reakcijas nekādas.

Šobrīd, ja lieku, tad lieku kā pēdējo bildi. 

Un piekritīšu Inky, jā sludinājumiem, kuru galvenā bilde ir ņemta no interneta, ir vairāk skarījumu, diemžēl. 

Es agrāk skatījos pārsvarā tikai tādus sludinājumus, kur bija bildes, kuras ņemtas no interneta. Nu, tā nu sanāca, ka pārdevēja man iestāstīja, ka viņai mājās nav interneta; iet uz bibliotēku, lai izmantotu datoru savām vajadzībām, tāpēc it kā visas bildes ņēma no interneta. Protams, cenas bija zemas un apģērbi smuki, pie sava profila bija sarakstījusi baigo scenāriju (ļoti godīga, saprotoša, var par visu vienoties, preci atgriezt var utt.). Beigu beigās viņa ap 100 eiro no manis izkrāpa. Policija pasūtīja mani trīs mājas tālāk, teica, ka neko neuzsāks, jo 100 eiro "nav nekas".

Tāpēc tagad vispār tādiem sludinājumiem šķiru garām.:D

Es savukārt ieliku 1 bildi no neta kleitai, kura man ir stipri par mazu. Nevaru es to uzvilkt nesaplēšot. Plus lieku reālās bildes kas uz pakaramā fočētas. Līdz šim man ir pieredze, ka katru reizi kleitām prasa bildes uz auguma. Un es tik taisnojos, ka pārdodu kleitu, jo man ir par mazu vai izskatās slikti. Bet skatījumi nav vairāk ka parasti. Nepalīdz pārdot nemaz.

> Ilzuks

Es savukārt ieliku 1 bildi no neta kleitai, kura man ir stipri par mazu. Nevaru es to uzvilkt nesaplēšot. Plus lieku reālās bildes kas uz pakaramā fočētas. Līdz šim man ir pieredze, ka katru reizi kleitām prasa bildes uz auguma. Un es tik taisnojos, ka pārdodu kleitu, jo man ir par mazu vai izskatās slikti. Bet skatījumi nav vairāk ka parasti. Nepalīdz pārdot nemaz.

Man arī daudz kleitas par mazu, jo esmu izaugusi no 38-46izm.  Paņēmu savu māsu par modeli :) Tad uzreiz, skaidrs pircējam :) Kā izskatās uz 40/42izm., un kā uz mani, kad bija 42/44.izm., Pati arī nu jau jautāju kā izskatās uz augumu, jo redzu - vai ir tāda kā es vai nē :)  pēc tā izsecinu, derēs vai nē :)

Ja slinkums sabildēt, esmu ņēmusi bildes no googles (vairāk bērnu mantas), ja admin pamana, tad izdzēš. Bet pircēji jau pārjautā īsto bildi.  

1 - 10 с 15