Bilde no googles - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Bilde no googles

Čau, meitenes! :) Kā jūs attiecaties pret tādiem sludinājumiem, kur bilde ir ņemta no googles? Šodien pamanīju pārs tādus indivīdus un nešķiet baigi ticami.

15 Ответы

Mani kà pircèju,kaitina neìstas=inteeneta bildes,jo labi zinu cik biezhi prwce dzìvè neatbilst skaistajai bildei...

Исправлено 08.06.2017 09:07

> zaiza

Mani kà pircèju,kaitina neìstas=inteeneta bildes,jo labi zinu cik biezhi prwce dzìvè neatbilst skaistajai bildei...

+++ - vai ne!?;D

Nobildē piem. lētu poliesteru, kā zīdu (mākslīgi uzpūš vēju, rada viegluma, utt efektu) ;D,  slēpj piegriezuma šuves un nianses, utt., izmantojot dažādus foto trikus, uzliek uz perfeka modeļa un ..- super! - ķer zivtiņas bariem!!!:D.

Es esmu tikai par orģnālām bildēm, bez foto efektu un triku izmantošanas, jo tas parāda lietas, kādas tās reāli arī ir ;). 

Atbalstu, ka ir jāaizliedz šādu bilžu ievietošana portālā! 

Es arī pie tiem, kas vispār neskatās sludinājumu, ja ir bilde no interneta. Tur nobildēts uz skaistas modeles, vēl korekcijas un rezultātā tam nav nekāda sakara ar realitāti. Kā var zināt kā tiešām izskatās dzīvē?

Исправлено 08.06.2017 09:15

> zuzanna

Es arī pie tiem, kas vispār neskatās sludinājumu, ja ir bilde no interneta. Tur nobildēts uz skaistas modeles, vēl korekcijas un rezultātā tam nav nekāda sakara ar realitāti. Kā var zināt kā tiešām izskatās dzīvē

http://apollo.tvnet.lv/zinas/ekspektacijas-un-realitate-sievietes-publice-foto-ar-interneta-pasutitu-apgerbu/794942

Исправлено 08.06.2017 09:22

> Sana

> zuzanna

Es arī pie tiem, kas vispār neskatās sludinājumu, ja ir bilde no interneta. Tur nobildēts uz skaistas modeles, vēl korekcijas un rezultātā tam nav nekāda sakara ar realitāti. Kā var zināt kā tiešām izskatās dzīvē?

Zinu )https://www.fenikssfun.com/bildes/cilveki-pasutijusi-interneta-5734

Šis tiešām uzskatāms piemērs! :)

Sevišķi tas- "sieva gribēja iepriecināt vīru, bet tas šo paņēma līdzi uz copi;DDD..

Tā nu tas fotošops un citi efekti strādā !;D

11 - 15 с 15