Pasta stacija vai Omniva? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pasta stacija vai Omniva?

Ko jus biezak un labpratak izmantojat, kapec? 

Es labpratak izmantoju, alikam, tomer pasta staciju, skiet, ka ir drosaka un atraka un dazkart ir ari akcijas uz skapisiem un iznak izdevigak neka omnivai...

Sads jautajums radas pec si video noskatisanas - http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/661808-eksperiments_cik_viegli_un_atri_omniva_var_nozaudet_tavu_pacinu?utm_source=apollo.lv&utm_medium=advert_1%2Finc-47&utm_campaign=Links-from-our-channels

15 Ответы

Manuprat,pasta stacija nav atraka..bet Omniva :) 

Исправлено 13.06.2017 12:30

Es izmantoju Omnivu. Un daudzo gadu laikā neesmu vīlusies nevienu reizi.

+

1. Patīk pašapkalpošanās vide, kur visus datus iepriekš jau var savadīt un apmaksāt sūtījumu.
  2. Pie pakomāta jāpatērē tikai viena minūte, lai noskanētu un ieliktu nodalījumā.
  3. Pieņemama cena +atlaide AS lietotājiem 10 %
  4. Ļoti ātra piegāde.
  5. Iespējama izsekošana.

Diemžēl ar PASTA STACIJU man gandrīz vienmēr ķibeles- nepienāk SMS par to, ka pienācis sūtījums, svētkos paliku bērniem bez dāvanām, jo PS nestrādāja un sūtījumus neizsniedza, bieži uzkāries pakomāts- nestrādā, nav brīvu vietu utml..... Nepatīk datu ievade pakomātā- Valmierā šausmīgi bremzē.....  utt.

Neskatoties uz akcijām- labprātāk izvēlos Omnivu...

Esmu tikai un vienīgi PAR Omnivu - ātri, vienkārši un (problēmu gadījumos) pretimnākoši.

Pasta Stacija - no visiem paciņu nosūtīšanas mēģinājumiem tikai 10% gadījumos tas ir izdevies ar pirmo reizi, jo...

1) nav iespējams norēķināties ar karti, ko, protams, uzzinu tikai tad, kad visi nepieciešamie dati jau savadīti Kliedzošs

2) akciju laikā visi nodalījumi aizņemti

3) sistēmas kļūda un "pakalpojums uz laiku nav pieejams" (aizdomīgi bieži mūsu pilsētā pēdējā gada laikā)

Arī sekošanas iespēja paciņai ir kā + Omnivai; Pasta Stacija (cik zinu) šādu iespēju pat nepiedāvā

P.S. Omniva ir visideālākais risinājums arī tad, ja paciņa jāsūta uz Eiropu - lētāk nekā ar citiem šādu pakalpojumu sniedzējiem (ņemot vērā maksimālo 30kg svaru), ātrāk (no Latvijas uz Itāliju nepilnās 5 darba dienās) un iespēja sekot līdzi sūtījumam.

Pastastaciju izmantoju tikai reizēs, kad ir akcija, jo tas ir izdevīgāk. Kaut gan akcijas viņiem ir biežāk pirms svētkiem, līdz ar to jau rēķinos, ka paciņa atnāks vēlāk.

Principā, manā pieredzē ātrums ir vienāds. Ar Pastastaciju pirms Zsvētkiem gadījās ķibele un sanāca patrenēt nervus, bet ar to bija jārēķinās.

Vienmēr, ja aizrakstu kādu jautājumu gan Omniva, gan Pastastacija ātri un skaidri atbild. Gadījās, ka meitene nebija vel izsūtījusi, par to es nezināju, nodomāju, ka pie vainas pastatsacija, aizrakstīju viņiem kas par vainu, operatore pat bija sazvanījusi to meiteni un nomierināja mani, ka vēl nekas nav izsūtīts. :)

Ikdienā gan izmantoju Omnivu, jo ir lētāk un ir izsekošanas kods.

Исправлено 16.06.2017 08:57

Es arī pārsvarā izmantoju Omnivu, jo ir lētāk un iespējams izsekot sūtījumu. Pasta staciju tikai tad, ja ir akcija vai ja pircēja vēlas tieši un vienīgi šo pakalpojumu.

Исправлено 16.06.2017 00:02

Izmantoju  Pasta staciju, jo atbalstu Latvijas produktu un paklapojumu! Katram šim pakalpojumu sniedzējam ir savi + un -, bet es par LV piedāvājumu un par to , ka naudai ir jāpaliek LV apritē, nevis jāceļ labklājība citā zemē! 

PS- nekad nepieviļ!!, pat, ja misēklis gadās, tad vienmēr atrisina + kompensē radītās neērtības! 

Sorry Omniva, bet tikai tad, kad piedāvā pakomātu, ārpus PS zonas;)!

P>S> ātrums ir abām pilnīgi vienāds;)!

P>S> PS ir gan ērtāk, gan lētāk, - pērc caur Mobilly - tad 2,56 eur jebkurš nodalījums:)

+ salīdzinoši  bieži akc ijas, kas noteikti piesaista :)

Cenšos izmantot pēc iespējas vairāk Pasta Staciju, jo:
 +Lētāk, normāla izmēra nodalījumi nevis visi apavi jāpārpako no kastēm maisos
 +Operatori vienmēr sasniedzami un pretīmnākoši, ir bijis, ka pati izsūtu uz nepareizo pilsētu, PS pārsūtīja bez maksas uz pareizo. Sazinās ar abām pusēm, kad nepieciešams.

Omniva:
 +Ievērojami ātrāka kā Pasta Stacija, vienmēr zinu, ka tajā pašā vai nākamajā dienā būs galā. Pasta Stacijai parasti aiziet 2-4 dienas.
 +Plašāks tīkls, atrodas pilsētās, kurās PS nav. Nepārvieto pakomātus prom no adresēm, kur man tie tuvāk pieejami ( Smejošs )
 - Tu vai kāds cits vienmēr būs vainīgi nevis viņi. Sistēmas kļudas rezultātā nosūta uz citu pilsētu (maksā Tu), saņēmējs paciņu nepaspēj izņemt (bez nekāda brīdinājuma atgriež Tev atpakal un ATKAL TEV jāmaksā sūtīšanas maksa, LAI IZŅEMTU atgriezto sūtījumu), 7x vadi iepriekš noformētā sūtījuma kodu un automāts to nepieņem (klientam līki pirksti).

Ja nepieciešams ātri, izmantoju Omnivu.
Ja lētāk - Pasta Staciju.

> Inky

Cenšos izmantot pēc iespējas vairāk Pasta Staciju, jo:
 +Lētāk, normāla izmēra nodalījumi nevis visi apavi jāpārpako no kastēm maisos
 +Operatori vienmēr sasniedzami un pretīmnākoši, ir bijis, ka pati izsūtu uz nepareizo pilsētu, PS pārsūtīja bez maksas uz pareizo. Sazinās ar abām pusēm, kad nepieciešams.

Omniva:
 +Ievērojami ātrāka kā Pasta Stacija, vienmēr zinu, ka tajā pašā vai nākamajā dienā būs galā. Pasta Stacijai parasti aiziet 2-4 dienas.
 +Plašāks tīkls, atrodas pilsētās, kurās PS nav. Nepārvieto pakomātus prom no adresēm, kur man tie tuvāk pieejami ( Smejošs )
 - Tu vai kāds cits vienmēr būs vainīgi nevis viņi. Sistēmas kļudas rezultātā nosūta uz citu pilsētu (maksā Tu), saņēmējs paciņu nepaspēj izņemt (bez nekāda brīdinājuma atgriež Tev atpakal un ATKAL TEV jāmaksā sūtīšanas maksa, LAI IZŅEMTU atgriezto sūtījumu), 7x vadi iepriekš noformētā sūtījuma kodu un automāts to nepieņem (klientam līki pirksti).

Ja nepieciešams ātri, izmantoju Omnivu.
Ja lētāk - Pasta Staciju.

+++ arī taisnība! :)

Man labāk patīk Omniva:

1) jebkurā laikā un vietā ir iespējams ielikt un izņemt paciņu;

2) nav ierobežots laiks, kad ielikt paciņu;

3) paciņas tiek piegādātas nākamājā dienā.

Jā, ir mazliet dārgāk kā Pasta stacija, bet ērtības prasa izmaksas.

P.S. Paldies Atverskapi.lv par 10% atlaidi, nav daudz, bet ļoti patīkami.

Ar pasta staciju akciju laikā piedzīvoju totālu murgu un stresu,pakas pazuda,kavējās,pircējas mani vainoja , u.tt.To vien darīju,kā zvanījos ,pasta stacijas pakomāts regulāri bija pārpildīts,staigāju ar pakām n-tās reizes.izvairos no pasta stacijas...

Ar omnivu arī ik pa laikam ČP,nedrukā čeku,kavējas pakas,2 pat pazuda un ilgi dabūju sarakstīties un mati sirmi,līdz dabūju kompensāciju,bet vienalga omnivai dodu priekšroku,jo visu apmaksāju mājās un varu sekot pakai pēc numura,pārsvarā ļoti operatīvi piegādā,operatores laipnas pie telefona.

1 - 10 с 15