Pasta stacija vai Omniva? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pasta stacija vai Omniva?

Ko jus biezak un labpratak izmantojat, kapec? 

Es labpratak izmantoju, alikam, tomer pasta staciju, skiet, ka ir drosaka un atraka un dazkart ir ari akcijas uz skapisiem un iznak izdevigak neka omnivai...

Sads jautajums radas pec si video noskatisanas - http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/661808-eksperiments_cik_viegli_un_atri_omniva_var_nozaudet_tavu_pacinu?utm_source=apollo.lv&utm_medium=advert_1%2Finc-47&utm_campaign=Links-from-our-channels

15 Ответы

Исправлено 16.06.2017 09:45

Kopumā piekrītot visam, nevaru saprast, kur jūs esat atraduši PS lētumu salīdzinājumā ar Omniva. Tiesa gan, izmantoju vienmēr mazāko nodalījumu un tāpēc arī salīdzinu tikai to. PS tas maksā 2.82, ar Mobilly 2.56, Omniva - 2.69, ar AS kodu - 2.42. Kur lētums? Ja globāli, tad vienā līmenī cenas, ja sīkumaini - Omniva lētāka. Vienīgais, ja pēc PS uzreiz daudziem sūtījumiem kodu, bet vai tādu gadījumu ir daudz... Es sūtu pietiekami daudz, bet vienam vajag tā, otram tā - kaut kā tomēr riskanti man 100 kodus pirkt uzreiz.

Vot ja nepieciešams liels nodalījums - piekritu, ka ar Mobilly kodu par vienu summu var paņemt arī vislielāko PS nodalījumu, kā arī viņu vismazākais nodalījums tāpat ir augstāks par Omnivas mazāko, kas īpaši ērti tām pašām apavu kastēm utt.

Un lielais pluss Omnivai - izsekošana. Tomēr ietaupa nervus pamatīgi, ja sadarbojies ar nepazīstamu cilvēku, kurš ir tramīgs un visu laiku tur aidomās, kas vari neizsūtīt utt.

Es Omnivu,ne tapec ka PS sliktaka,tapec ka pircejas izvelas Omnivu.

Ja pircējam der tikai Omniva  vai tikai Pasta Stacija,tad nav nozīmes ,kas labāk )

Man abas apmierina;+,- ari abam;sutu;kur pircejs izvelas,pati izvelos sanemt biezak omniva,jo pa ceļam sanak.

Omnivai noteikti priekšroka.

Pasta stacijai divi lieli mīnusi-

nav izsekojami sūtījumi

Nodalījumi bieži aizņemti (akcijas laikā vispār neiespējamā misija...).

11 - 15 с 15