Kur var pārdot drēbes? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kur var pārdot drēbes?

Ta ka drēbes ir daudz,velos uzzināt kur var pārdot drēbes izņemot facebooku,andelemandele,atverskapi un ss?Padalamies lūdzu ar info.

42 Ответы

reklama.lv

dada.lv

reklama.lv

dada.lv

reklama.lv

dada.lv

Исправлено 21.06.2017 22:20

Man radas jautajums, vai citos saitos, iznemot autores pieminetos, ir kaut cik reali ari ko pardot?

Jo tie jau ir pasi popularakie, kur dien diena apgrozas visvairak pirceju?

Un tapat ir "parprodukcija", tik daudz sludinajumu, ka tik raiti vairs netirgojas ka kadreiz, tas vismaz ir mans noverojums, pedeja gada laika.

Pielauju, ka varbut mans piedavajums ari nav tik aktuals - pec attiecigas seconas un citiem kriterijiem, bet sobrid ir tada situacija.

puceties.lv

Pati esmu šajā saitā, bet izredzes ko pārdot ir ļoti minimālas. Apmeram gadu esmu tur reģistrējusies, bet ir bijusi tikai 1 sadarbība. 

vēl ir tāds zip.lv

Man arī jautājums vai tiešām citos, bez nosauktajiem, populārajiem var kaut ko pārdot? Lietotu apģērbu tirgus ir tik piesātināts, ka šaubos...

Esmu zip. lv mēģinājusi, gan ne apģērbu, bet citu. Interese bija nulle.

Tagad visur interese ir maza,jo piedāvajums pārsniedz pieprasījumu .

ja ir simtiem vai tūkstošiem,pa vienam apģērbam portālos nav cerību vispār.

Vēl var mēģināt kādos tirdziņos.

Patiesībā pārprodukcija ir uz apģērbiem, kuri ir stipri stila ziņā novecojuši vai novalkāti.. Pietiekami daudz dāmas meklē kleitas, topus, apavus, taču arī šajā it kā lielajā piedāvājumā neko neatrod. Un cenas arī nav zemas. Turklāt tās dāmas, kas ir iepirkušās šajā un citos portālos, ir mainījušas paradumus un labāk aiziet uz veikalu, kaut vai lietotajiem apģērbiem dēļ rūgtās pieredzes.

1 - 10 с 42