Kur var pārdot drēbes? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kur var pārdot drēbes?

Ta ka drēbes ir daudz,velos uzzināt kur var pārdot drēbes izņemot facebooku,andelemandele,atverskapi un ss?Padalamies lūdzu ar info.

42 Ответы

Mja, starpcitu, cik esmu novērojusi, tad vislabāk veicas tām, kas tirgo kaudzi ar drēbēm. Domāju viens maisiņš - viena cena par visu kopā. Tad parasti ir daudz pirkt gribētāju! ;)

varbūt šī ideja noderēs autorei ;)

> estere_

Mja, starpcitu, cik esmu novērojusi, tad vislabāk veicas tām, kas tirgo kaudzi ar drēbēm. Domāju viens maisiņš - viena cena par visu kopā. Tad parasti ir daudz pirkt gribētāju! ;)

varbūt šī ideja noderēs autorei ;)

Parasti bērniem drēbes tā tirgoju,bet pieaugušajiem taču gaume katram savadaka,un varbut tanī maisa bus tikai viena drēbe kas patiks pircejai,tadu pirceju vēl jaatrod kas gribēs pirkt lielu maisu,es proatms butu tikai prieciga un pat leti atdotu..

Tiešām tā maisiem pērk? Vienmēr skatos un domāju, kurš pērk drēbes maisos, pat nezinot kas tur īsti iekšā un vai vispār derēs...

Vai kādam ir pieredze ss.lv ?

Pēc manas pieredzes, ss.lv ir samērā viegli pārdot apavus. Apģērbu gan īsti ne

> elina

Vai kādam ir pieredze ss.lv ?

Man ir slikta pieredze,gribu ielikt ratus pārdošana,bet neņem sludinājumu,kaut ko kaut kad esmu parkapusi un tagad atkartoti ieniedzot nevaru ieniegt.

> zuzanna

Tiešām tā maisiem pērk? Vienmēr skatos un domāju, kurš pērk drēbes maisos, pat nezinot kas tur īsti iekšā un vai vispār derēs...

manuprāt, ja šādi tirgo, katra prece atsevišķi jānobildē, piemēram, 15 topi par vienu cenu, bet tad isus jāizkārto un jānobildē, lai cilvēks redz piedāvājumu. 

Vispār ar to tirgošanos neiet... Tik daudz piedāvātāju...  Visi grib nopirkt superlēti... , bet ja prasa maksu par sludinājumu, tad saprotams, ka topu pa 1 eiro ar sludinājuma maksu vispār nav vērts tirgot.  Nest uz labdarību un tirgot tikai dārgas mantas...   Un kur ? Nav ne jausmas ... citur īsti tā neko neesmu peidāvājusi, ss.lv pāris reizes (neko nepirka). 

Facebooka šad tad pērk,bet slikti ir tas ka visas paziņas,draugi redz manas publikācijas,un jūtos neērti kaut ko tur pārdot,pat pa leto naudu:)

> Dress VIP

Facebooka šad tad pērk,bet slikti ir tas ka visas paziņas,draugi redz manas publikācijas,un jūtos neērti kaut ko tur pārdot,pat pa leto naudu:)

Arī - draudzenes prasa - kāpēc tirgo. :D :D :D

11 - 20 с 42