Kur var pārdot drēbes? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kur var pārdot drēbes?

Ta ka drēbes ir daudz,velos uzzināt kur var pārdot drēbes izņemot facebooku,andelemandele,atverskapi un ss?Padalamies lūdzu ar info.

42 Ответы

Jātaisa vien lielās klātienes Andeles pa rajoniem, lai nav tālu jānes :D

ebay labi perkot, it pasi, ja ir brends, ko mes te par 5 - 10 eiro ludzamies, lai kads noperk ar visu uzsauksu sutisanu, pievedisu tur jau ir sen SOLD.

vinigi, ja nav iesakts, tad kamer piekeras tam visam klat...

Reita,man interesē par ebay,vai tur nav jamaksā par sludinājuma ieliksanu?gribu pārdot jaunu vesti un kažoku,kas te manuprat ir bezcerigi.Gribētos zinat vairak kaut ko par šo:)

Man nevedas tirgošana pa čupiņām,maisos neko "'nesabakāju".liku pa kaudzītēm 10 bikses,10 svārkus,10- žaketes-10gab. par desmitnieku-nulle!!! man nav nekādi novecojuši kankari,bet monton,zara,mosaic,BettyB.Visu vienā dienā sametu miskastē.

Es parasti meginu uz darb aiznest - piedavat meitenem. 

Vispar andele pa visu laiku man tikai 2 mantas nopirka, ka neattaisnoja sludinajuma maksu.

Sheit perk labak, laba komunikacija ar meitenem

ebay nepatīk tas, ka jāzina uzreiz, cik pastā paka izmaksās. Tad jāsarēķina aptuveni vidējais, jo nevar jau zināt, uz kuru valsti prece būs jāsūta. Tādēļ arī līdz galam neiebraucu.

Исправлено 03.08.2017 12:50

> Dress VIP

> elina

Vai kādam ir pieredze ss.lv ?

Man ir slikta pieredze,gribu ielikt ratus pārdošana,bet neņem sludinājumu,kaut ko kaut kad esmu parkapusi un tagad atkartoti ieniedzot nevaru ieniegt.

Nopērc par mazām naudām priekšapmaksas karti Zelta zivtiņa ar jaunu numuru un darbojies. Man savulaik nācās saskarties ar negodīgu ss.lv attieksmi, pat nolēmu tiesāties. Pierādīju un uzvarēju, bet šamie tāpat ar to Nr.man liedza piekļuvi, kaut nelikumīgi. Tiesāties vairs negribēju.

Es ieteiktu fb uztaisīt vēlvienu, ka teikt, fake profilu. Un sludinājumos norādī, ka tas ir Jūsu pārdošanas profils.

Kaut kā biju iedomājusies, ka šis ir tāds portāls, kur viss raiti tirgojās, taču realitātē ir bijuši tikai 2 darījumi. Pavasarī saliku veselu kaudzi ar bērnu virsjakām, kombjiem, lietusdrēbēm - cenas minimālas. Interese - 0. Saliku to pašu FB, 2 dienu laikā nopārdevu praktiski pa tīro, rindas bija uz katru vienību.

Tagad arī ieliku šo to no kosmētikas, arī tikai FB ir interese.

Un tas nelaimīgais Amoralle bodijs .... :D 

21 - 30 с 42