Pircēju attieksme pret pārdevēju un atbildēšana uz vēstulēm. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pircēju attieksme pret pārdevēju un atbildēšana uz vēstulēm.

Sveikas, Dāmas!

Iespējams, kaut kad sen atpakaļ ir bijusi šāda diskusija vai arī kādā cita diskusijā - " ne pa tēmu", tas ir ticis apspriests...

Bet gribēju jautāt, kā jūs izturaties un vērtējat tās interesentes/pircējas, kuras jums raksta par precēm, uzdod jautājumus un tad pazūd, pat neatbildot, piemēram, - paldies, tomēr pārdomāju-.

Es, personīgi, šādām pircējām atkārtoti vairs neatbildu, jo neuzskatu, ka ir vērts tērēt laiku uz nevajadzīgām sarunām.

Kā ir ar jums, vai arī ignorējat tādas pircējas? 

Godīgi sakot, ja būtu iespēja, liktu tādām negatīvu vērtējumu, lai arī citas pārdevējas zin, ka nav vērts ielaisties sarunās ar šādām pircējām.

Man šī tēma pēdējā laikā ir bijusi ļoti aktuāla, lai gan te esmu jau daudzus gadus, bet tieši pēdējā gada laikā esmu novērojusi, ka šis "fenomens" ir kļuvis ļoti populārs.

46 Ответы

Tādu daudz....  protams, ka katru reizi kaitina tas viss .... Facebook kkā ātrāk nopērk (šeit painteresējas un lielākā daļa pazūd). Cilvēki viens otru neredz, nezin un uzskata, ka var rīkoties kā grib , neko jau nepadarīsi , tāda p.... attieksme...  

Es laikam atšķiršos no lielākā daļa viedokļi, bet es uzskatu, ka tas ir normāli, ka visi pircēji nav pieklājīgi, ētiski, ar korektu vēstuļu saturu utt.

Tu šeit esi pārdevējs-tas nozīmē, ka tu parādi preci, ko gribi pārdot. Savukārt portālā cilvēki “iet garām” tavai precei, “uzmet skatienu”, pabaksta, papēta. Tās ir viņu tiesības uzjautāt muļķīgo -“pieejama?” vai pamērīt un nenopirkt.

Ja Jūs aizejat uz veikalu, paņemat rokās iepriekš salocītu drēbes gabalu, lai paskatītos - un tad to noliekat atpakaļ- jūs arī gaidāt, kad pārdevēji izdzīs Jūs ārā no veikala, jo jūs tikai paskatījāties?

Protams, tas ir muļķīgi - rakstīt tās bezjēdzīgās vēstules un pazust-bet arī veikalā jūs uzmetat aci un tad aizejat.

Man liekas, ka ir cilvēki, kas pārdod lietas un zina, ko nozīmē pircēji/klienti-cik dažādi tie ir, kā atbildēt tiem un ko no viņa sagaidīt un ir individuāli pārdevēji kā šeit, kas tomēr vairāk akcentē savu “es”, kas ir svarīgaks par to potenciālo pircēju-jo šeit jau nevienam tas īsti nav pamatbizness-iegūt pēc iespējas vairāk naudas. 

Protams, es nevienu nenosodu, krīt uz nerviem dažreiz tie, kas pazūd, bet es vienmēr uz katru vēstuli skatījos mierīgi, jo varbūt cilvēkam ir aizņemta diena/darbs/bērni-10001 iemesls, bet pēc 3 dienām brīvdienās atbild normāli un preci pat nopērk.

Un par to pārdevēju attieksmi - esmu saskārusies ar to, ka gribot uzmērīt preci-cilvēks negrib tikties, jo nav laika (ok-saprotami). Piedāvājot sūtīt, es tomēr atteicos, jo man, bieži nemērot drēbi, tā beigās realitātē nepatīk. Bet uz to saņēmu atbildi - vai tad nu 10eur ir kaut kāda nauda vispār, ko pazaudēt, ja nepatiks?

:D 

Tas man liek vēl vairāk domāt, ka dažām pārdevējam par visu svarīgāk ir saņemt naudu, nevis saprast pircēju.

5. Tiek dzēstas atsauksmes, kas:

5.1. izvietotas atsaucoties uz Atverskapi.lv lietotāja neatbildēšanu uz vēstulēm vai preces nepārdošanu. Atverskapi.lv lietotājiem nav pienākums atbildēt uz visām vēstulēm, kā arī nav pienākums preci obligāti pārdot jebkuram pircējam;

Es nekad netraucēju pārdevēju ar jautājumiem: ja nav akūti vajadzīgs,ja nav lieka nauda,ja nav mans izmērs.Vienkārša ziņkāre nav manā stilā,vai nu pērku un momentā,vai nerakstu neko.

šodien svaigs gadījums: persona X jautā par žaketi,vai žaketei ir kabatas,vai tikai izskatās kabatu vietas,pētu bildi,redzu ka ir,bet vairs neatceros,jo sen likts sludinājums,skrienu uz otru dzīvesvietu skatīties vai ir.Apskatu,uzrakstu viņai,portālā pilnīgi bez apstājas ir bet man vairs neatbild.Uzjautāju,atbild ka domāšot??? nu besī ārā,interese vispār nav ,tikai klikšķināt jautājumus un tērēt laiku.Mērķis kāds vispār ir šādām personām?

Man pašai  ir gadījies neatbildēt ar laipnības frāzi,  ir gadījies apsolīt, bet aizmirst uzrakstīt,  ir gadījies arī to pašu saņemt pretī.  Pati apzinos, ka esmu zaudējusi potenciālos pircējus... 

Tagad labojos :)

Jo detalizētāk sludinājumā dots preces apraksts, jo mazāk jautājumu :-) Ja tiek uzdoti jautājumi, kuri jau ir doti preces aprakstā - man tas liek tikai būt uzmanīgai un iesaku arī jums tādām būt. 

Pircējas, kuras vispirms paprasa atlaidi un pēc tam pazūd neko nepasakot ir īpaši gadījumi un man izraisa tikai smaidu :-)

Jautājumu ''Vai pieejams?'' uzskatu kā ievadjautājumu un bez liekām emocijām atbildu :-)

nevajag uztrvert neko šeit nopietni, izņemot , protams, klaju nekaunību un necieņu, pārējais šeit viss kā jau tirgū :-)

..un galvenais, uzmanību un piesardzību, arī kā jau jebkurā tirgū :-)

41 - 46 с 46