Jautājums par Omnivu. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Jautājums par Omnivu.

Sveiki! Man tāds jautajums. Ir jauki, ka Atver skapi lietotājiem ir atlaide par Omnivu. Bet , kad noformeju pasūtījumu e-vidē un apmaksaju, banka paņem naudu par parskaitījumu. Un tad zūd jega tai atlaidei. Padalaties lūdzu ar info, vai jums arī bankas ņem nost komisijas maksu. Un , kuras bankas tās ir. Paldies. 

Ja pareizi saprotu, tad uz vietas pie pakomata nevar to atlažu kodu ievadīt. 

8 Ответы

Исправлено 20.07.2017 18:03

Maksāju no Swedbank viss ir kārtībā.

Viss atkarīgs kāds Jums komplekts ir pieslēgts. 

Sākumā ņēma 0,36 centus, nomainīju karti, jo beidzās termiņš, bankas darbiniece pieslēdza citu komplektu, tagad komisijas maksu vispār man neņem par pārskaitījumiem. 

Izmantoju SEB banku.

Man SEB banka, nekāda komisija nav.

Maksāju no Swedbankas- pieslēdzoties ar internetbanku un nekādas komisijas maksas nav....

Es ari pieslēdzos caur internetbanku. Visu laiku bija ok, bet šodien sāka ņemt komisiju. Caur Seb banku. Otru velak pamēginaju caur Citadeli, tur viss ok, nekadas komisijas. Seb banka sākusi par visu naudu plēst. 

Man swedbanka,neko neņem:)

Man Swed un Nordea neko neņem.

Bet tas ir atkarīgs ne no bankas, bet no kartes veida, Interneta maksājumu nosacījumiem konkrētajam lietotājam utt. Ar Paypal tāpat - atkarībā no kartes un "pieslēguma" kādam ņem komisiju no katra darījuma, kādam nekādu komisiju nav. Jākonsultējas bankā, ko labāk noformēt.

No Citadeles vienmēr noņem 0.36. Nav jēgas čakarēties ar kodiem un šo "atlaidi". 

1 - 8 с 8