Krāpniece?! Sintija Mežale - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Krāpniece?! Sintija Mežale

Sveiki!

Vai ir nācies sūtīt, kaut ko no šīs personas, ( Sintija Mežale) jo pēc atsuksmēs ļoti daudz ir sūtītāju bijuši, bet vai īsti profili, nez...

Nu jau nedēļu gaidu paciņu, bet nav, naudu saņēma, pati to apstiprināja, solījās izsūtīt. Tā ir gadījies pirmo reizi, varbūt kādam ir palicis viņas tel,nr., un no kurienes sūtīja paciņu. 

Ir doma, pat facebook, un draugiem.lv publicēt, ka negodīgs cilvēks, vai pat griezties policijā!

Gribu dot viņai iespēju, vai tiešām pa 7.69 ir vērts, sevi viņai apkaunot!!!

20 Ответы

Ja cilvēkam vēl dod iespēju, tad neapsaukā viņu par krāpnieku, bet ja jau konstatēts, ka krāpnieks, tādiem konstatējumiem ir viena vienota tēma veltīta un nav ko forumu piesārņot. Pati jau izlem, ko tu gribi un ko plāno darīt, nevis saber visu vienā čupā.

Vienkārši jautāju vai kādam kuršs ir sūtījis nav viņas tel.nr. vai no kurienes sūtīja, paciņu.

Varbūt ir kāds cilvēks kuršs var palīdzēt.

Tamdēļ nevaig būt tik agresīvai, ja Jums tā gadītos!

nemet ar akmeni, ka netrapa tev pasai, paris latu del neajag uznemties tadu greku, nu suuda lupatas, lai velns vinas parauj, kas ar jums latviesiem notiek...........

Nesaprotu...kamdēļ, man būtu jāatdod sava nopelnītā nauda citam, tā pat vien.....

Nopietni meitenes!!!

Runa pa to, kādēl jāļaij sevi un vēl citus apkrāpt

Jums tas patiktos!?

Tagat vnk ir principa pēc!!

Vai ar pārdevēju sazinājāties?

Man pašai pagājušajā nedēļā bija situācija, ka paciņa Omniva noliktavā bija aizķērusies gandrīz uz nedēļu! (un paldies pircējai, kura man privāti apjautājās, nevis izbļaustījās forumā:P- nepilnas diennakts laikā viss tika nokārtots un paciņa piegādāta).

Zvanīju uz omnivu nav uz tāda tel,nr.

Cik vēstules jau esmu nosūtījusi, neatbild, draugos jau aizrakstīju, facebook, viss klusums!

Tādēļ domāju, varbūt kādam ir viņas telefona nr., jo ir ko sūtījis, lai varu sazināties

> INGA REIDE

Vienkārši jautāju vai kādam kuršs ir sūtījis nav viņas tel.nr. vai no kurienes sūtīja, paciņu.

Varbūt ir kāds cilvēks kuršs var palīdzēt.

Tamdēļ nevaig būt tik agresīvai, ja Jums tā gadītos!

Omnivai zvanīji?

Man arī viena meitene sūtīja, bet nepareizi uzrakstīja manu mobilo numuru. Pirms tam arī sāku satraukties, bet neko forumā nerakstīju, jo visādi var gadīties.  Pēcāk viss nokārtojās, caur Omnivu uzzināju un saņēmu savu paciņu. Un vēl zinu gadījumu, kā te viena sieviete - man pazīstama, arī neizsūtīja divas paciņas, kaut pirms tam viss bija ok, un kā izrādījās, bija nokļuvusi slimnīcā, kur vēlāk nomira... Arī tā, diemžēl, var notikties :(

> INGA REIDE

Zvanīju uz omnivu nav uz tāda tel,nr.

Cik vēstules jau esmu nosūtījusi, neatbild, draugos jau aizrakstīju, facebook, viss klusums!

Pajautā, vai uz Tevis norādīto pakomātu no viņas potenciālā rajona tika nosūtīts tajās dienās. Pamēģini visus variantus. 

Paldies, Atverskapi.lv viņai norādīta viena atrašanās vieta, facebook cita, draugos bijusi 10.08., tad jau paciņai vajadzētu būt nosūtītai. 

Ir vēlviens komentārs pirms 3.ned., kad paciņu viņa nav tā ari saņēmusi, mēģināju ar tās meitenes arī sazināties.

Tur jau tā lieta, tagat mēģinu dabūt viņas rokā, esmu arī Draugie.lv, viņas radniecei pat vēstuli nosūtījusi.

1 - 10 с 20