Krāpniece?! Sintija Mežale - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Krāpniece?! Sintija Mežale

Sveiki!

Vai ir nācies sūtīt, kaut ko no šīs personas, ( Sintija Mežale) jo pēc atsuksmēs ļoti daudz ir sūtītāju bijuši, bet vai īsti profili, nez...

Nu jau nedēļu gaidu paciņu, bet nav, naudu saņēma, pati to apstiprināja, solījās izsūtīt. Tā ir gadījies pirmo reizi, varbūt kādam ir palicis viņas tel,nr., un no kurienes sūtīja paciņu. 

Ir doma, pat facebook, un draugiem.lv publicēt, ka negodīgs cilvēks, vai pat griezties policijā!

Gribu dot viņai iespēju, vai tiešām pa 7.69 ir vērts, sevi viņai apkaunot!!!

20 Ответы

Nu nevajag te aizstāvēt kur nevajag...arī ja cilvēkam kas noticis, var paziņot. Telefoni un datori slimnīcās netiek atņemti, ja kas.

Visādi jau var gadīties tiešām. Man savulaik bija tā,ka parskaitīja naudu, bet paciņu nepaspēju izsūtīt,jo pkšņi bija ar bērnu uz slimnīcu,kur pavadījām 4 dienas. Kontakttel. nebiju saglabājusi un pie interneta nevarēju tikt. Tp saziņas nekādas. Kolīdz tiku pie saziņas,pirmais zvaniju meitenei,lai apskaidrotu kavēšanas iemeslu un izsutiju. Par laimi otrā galā bija superfeina meitene,ļoti saprotoša. 

Vēl bija reize,kad meitene,kas man sūtija paciņu, vnk sajauca dažus ciparus. Gaidu sms par piegādi,kā nav tā nav. Zvanot uz ps,viss noskaidrokjās, ciparus izlaboja un gāju pakaļ paciņas,kas jau bija galapunktā :)

Katrā ziņā ļoti ceru,ka tev viss atrisināsies veiksmīgi.. ar atgrieztu naudu vai preci.. :)

Sorenta,Tev laikam naudu nav kur likt un vari pa labi un pa kreisi dāļāt visiem pa 7 eiro :D Te kaut kāda labdarības iestāde vai .. Tīŗi labdarībai i 20 eiro nebūtu žēl.. Bet ne jau tādām,kas pa kapeikām no katra savāc. Beigās jau sanāk glīta summa.. Un sirds mierīga,jo visiem tādi paši uzskati kā tev-lai tik čakarē, tikai stāvi un smaidi.. Pat zinot,cik tomēr mums, latviešiem grūti ir tās pašas kapeikas nopelnīt.. Un kāds darbs tajā jāiegulda.. Tā jau varētu norakstīt,bet principa pēc nevajag..Jo tad jau visiem sīknaudas izkrāpējiem zaļa dzīve :D 

Исправлено 14.08.2017 15:37

> zuzanna

Nu nevajag te aizstāvēt kur nevajag...arī ja cilvēkam kas noticis, var paziņot. Telefoni un datori slimnīcās netiek atņemti, ja kas.

Ja cilvēks ir komā, viņam kaut desmit mobilie blakus. Un ja nav zināms kontakts, tad arī nets nepalīdzēs. Un neviens te nevienu neaizstāv, bet izklāsta reālas situācijas, kurās nonākt var jebkurš!!!

Man pašai savulaik nozaga somu, kurā bija mob.un planšete. Un kontakti visi arī čau. Un daudzi to līdz šim nezin, jo šķiet, ka Nets ir visuvarens, bet tā tomēr nav, jo arī tos dažus svarīgus cilvēkus es neatradu.

> mazais

Sorenta,Tev laikam naudu nav kur likt un vari pa labi un pa kreisi dāļāt visiem pa 7 eiro :D Te kaut kāda labdarības iestāde vai .. Tīŗi labdarībai i 20 eiro nebūtu žēl.. Bet ne jau tādām,kas pa kapeikām no katra savāc. Beigās jau sanāk glīta summa.. Un sirds mierīga,jo visiem tādi paši uzskati kā tev-lai tik čakarē, tikai stāvi un smaidi.. Pat zinot,cik tomēr mums, latviešiem grūti ir tās pašas kapeikas nopelnīt.. Un kāds darbs tajā jāiegulda.. Tā jau varētu norakstīt,bet principa pēc nevajag..Jo tad jau visiem sīknaudas izkrāpējiem zaļa dzīve :D 

Pareizi!

Man arī savi 2eiro ir svarīgi, jo jābaro ģimene. Citam tas ir nieks.

Es prasītu atpakaļ noteikti!

Draugos.lv sèž, tad jau internets pieejams un telefons

> INGA REIDE

Draugos.lv sèž, tad jau internets pieejams un telefons

Ja zini, ka tā ir persona, kas saņēma naudu no Tevis, tad uzraksti viņai, lai atgriež naudu, citādi rakstīsi atbild.iestādēm.

Esmu jau sarakstìjusi viņai. Jau sazinàjos ar banku, var uztaisìt pieprasìjumi viņai lai uz naudas atgriešanu, jautàjums vai apstiprinàs!(Viņa)

nezinu kā ir citām bankām, bet dzirdēju SEB, lai atgrieztu naudu, ņem 20 eur :D

Fuj, riebjas šādi cilvēki!!! Gan jau viss nāks atpakaļ dzīvē, citiem katra kapeika ir svarīga un ļoti cenšas to nopelnit, bet tie kas aiz ekrāna jūtas lepni, ka dabūja tādu naudu un apkrāpj cilvēkus , tiem viss nāks atpakaļ dubultā . Un vispār kāda starpība cik tā nauda ir, tā tomēr ir nauda. VEIKSMI, LAI IZDODAS NOĶERT! 

11 - 20 с 20