Jautajums. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Jautajums.

Man favoritos, bija sarkana adas kurtka, tagad vairs nav. Cik saprotu pardevejs vai nu ir izenemis vai beidzies sludinajumam laiks. Jautajums, ka es varu zinat, kuram pardevejam, ta kurtka bija?

21 Ответы

Tas nozime,ka viņa vnk to ir pārdevusi=D

> Aiga*

Tas nozime,ka viņa vnk to ir pārdevusi=D

Jautajums bija, ka var uzzinat, kuram pardevejam ta kurtka bija? 

Ja tikai pārdevēja atsauksies,ieraugot jūsu jautājumu,citādi nekā,jeb ja atceraties viņas segvārdu,pie lietotājiem var atrast 

> Aiga*

Ja tikai pārdevēja atsauksies,ieraugot jūsu jautājumu,citādi nekā,jeb ja atceraties viņas segvārdu,pie lietotājiem var atrast 

Demzel neatceros vinas segvardu. Nu loti zel, ka ir jauna versija, bet tadu opciju nav ieviesusi. 

Veca labaka versija,ertaka,bet ari daudz kas joprojam nav izlabots

> Inese Karpova ex.Urbane

> Aiga*

Demzel neatceros vinas segvardu. Nu loti zel, ka ir jauna versija, bet tadu opciju nav ieviesusi. 

Var jau lietot ari veco versiju.

Vecajā versijā ar tādas opcijas nebija, ja favorītos ievietotā prece pārdota, tā no favorītiem pazuda...

Tāda sarkana ar melnām detaļām un ap 36-o izmēru? Man ar tāda bij favorītos, kaut kur pedējās nedēļas laikā pazudusi,

atceros, ka pārdevēja no Bolderājas

Veco ari lietoju,bet var tapat jau lietotaju ielikt favoritos,kura prece patika nevajadzes tad ari meklet

Исправлено 20.08.2017 18:53

Šī?

https://atverskapi.delfi.lv/lv/sludinajumi/1621696-cinque

1 - 10 с 21