Jautajums. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Jautajums.

Man favoritos, bija sarkana adas kurtka, tagad vairs nav. Cik saprotu pardevejs vai nu ir izenemis vai beidzies sludinajumam laiks. Jautajums, ka es varu zinat, kuram pardevejam, ta kurtka bija?

21 Ответы

Old ir veca versija

> Casablanca

Šī?

https://atverskapi.delfi.lv/lv/sludinajumi/1621696-cinque

Labots: šodien, 18:53

Ne, man bija silta adas kurtka.

A tada opcija varetu kadreiz te paraditos, ja pat lieta ir pardota, bet pardevejs vienalga paliks redzams?

Sen jau ir - zvaigzne lietotāja profilā. Un viņš paliks tik, cik būs vēlme viņu tur paturēt.
Ne nav, Margueritte, ja prece ir pardota vai sludinajumam beidzas laiks, prece pazud, un tu nevari zinat, kuram pardevejam ta bija.

> Inese Karpova ex.Urbane

Ne nav, Margueritte, ja prece ir pardota vai sludinajumam beidzas laiks, prece pazud, un tu nevari zinat, kuram pardevejam ta bija.

Margueritte runāja par to, ka pašu lietotāju var pievienot favorītos. Lietotāji nepazūd, atšķirībā no sludinājumiem.

> Inky

Margueritte runāja par to, ka pašu lietotāju var pievienot favorītos. Lietotāji nepazūd, atšķirībā no sludinājumiem.

Bet neko tamlidzigu es neprasiju. Un es pati zinu, ka no favoritiem pardevejs nepazud, bet tas neko daudz nedod, ja neatceries, kada prece pie ta pardeveja patika.

> Inky

Bet neko tamlidzigu es neprasiju. Un es pati zinu, ka no favoritiem pardevejs nepazud, bet tas neko daudz nedod, ja neatceries, kada prece pie ta pardeveja patika.

Savādāk tas nav iespējams - jāmeklē sludinājumos pa jaunam.

Lūk jautājums, kopēju oriģinālvarinatā: A tada opcija varetu kadreiz te paraditos, ja pat lieta ir pardota, bet pardevejs vienalga paliks redzams?

Tas tieši te ir jautāts, uz ko es atbildu - jā, zvaigzni spied, būs redzams, un arī tad, ja viņš pārdos kaut visas savas preces. Nekur jautājumā nav par pārdevēja saistību ar preci. Neproti noformulēt jautājumu, bet, protams, vainīgs ir tas, kas atbildēja tieši tā, kā prasīji.

> Margueritte

Lūk jautājums, kopēju oriģinālvarinatā: A tada opcija varetu kadreiz te paraditos, ja pat lieta ir pardota, bet pardevejs vienalga paliks redzams?

Tas tieši te ir jautāts, uz ko es atbildu - jā, zvaigzni spied, būs redzams, un arī tad, ja viņš pārdos kaut visas savas preces. Nekur jautājumā nav par pārdevēja saistību ar preci. Neproti noformulēt jautājumu, bet, protams, vainīgs ir tas, kas atbildēja tieši tā, kā prasīji.

Pirms atbildet, vareji izlasit ari ieprieksejos komentarus. Kuram vajadzeja tas saprata, ka bija domats sis jautajums.

11 - 20 с 21