Palīdziet ! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Palīdziet !

Sveikas gribēju pajautāt :

Kāda ir pirkusi kaut ko on internetaveikala Amazon un kādas atsauksmes? Preces atbilst bildēm?  Un cik dienas atnāk? Es neko nesaprotu bet vajag pasūtīt vienu lietu. Palīdziet ja varat ! :)


7 Ответы


Sveika.Esmu sūtijusi no Amazon de.atsauksmes precēm pieliek pircēji,bet ne visām.Pašai ir bijis kas patīk,ir kas nē,tad to mēģinu notirgot,jo atpakaļ neesmu neko sūtijusi.Preces pārsvarā atnāk  +/- pa nedēļu


Bildēm apģērbi parasti neatbilst-tur skaistāki!


Bet nu cik apmēram ir jāmaksā par sūtīšanu? 


Up


no kuras amazon j'us gribat suutiit? amazon.de, amazon.com, amazon.co.uk ?

 


Piegādes izmaksas ir atkarīgas no izmēra un svara, precīzak to vari uzzināt, ieliekot preci grozā,  un tad arī piegādes izmaksas parādās. Ja nezinam, ko pirksi, nevaram vairāk palīdzēt. 


Amazon nav veikals, bet platforma darījumu noslēgšanai un preču piedāvāšanai (aptuveni kā te), lai gan pats Amazon daļu preču tirgo pats. Līdz ar to atbilstība bildēm, piegādes cenas utt. lielā mērā ir atkarīgi no konkrētā pārdevēja.

Piegādes maksu var redzēt uzreiz preces aprakstā vai arī ieliekot vajadzīgo preci grozā un uzsākot pasūtīšanas procesu - otrajā solī aptuveni jau būs norādīta piegādes cena.

Piegādes izlgums ir atkarīgs arī no pārdevēja, no viņa izmantotā piegādes dienesta un no tā, kurā Amazonā viss notiek, kā jau augšā minēja.

Īsāk sakot, nepieciešama ir konkrētika! Pagaidām jautājums ir no sērijas - cik Rīgā maksā dzīvokļi, nenorādot ne rajonu, ne istabu skaitu, ne platību.

1 - 7 с 7