ko sakat?:) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

ko sakat?:)

jauztaisa kadaa nedelas nogale riga meitenem tirdzins:)kura arii varetu klatiene patirgot vai pamainiit mantas:) nu kaut kaa taa!:)

19.06.2013 17:09

Tad jau man arī jāpiekrīt par to datumu..

19.06.2013 17:33

Tad kad galvenais organizators tiešām pateiks, ka telpa ir izīrēta uz to datumu, tad jau varēsim taisīt diskusiju par to kurš tad īsti būs, lai var rēķināties! :)

Vispār domājiet kādu tēmu pasākumam? Vai vienkārši visi ved visus apģērbus kādi vien ir pārdodami, nu tā gan laikam nevajadzētu, tas būtu par velti!

Varbūt apspriežam par to tēmu un ko labāk ņemt līdzi un kādas intereses ir pircējiem un mainītājiem, un arī izmērus, tad pašām arī tas viss klātienē būs vieglāk! :)

19.06.2013 21:43

Varētu arī kādas izklaides, vai ko kopēju visiem kopā apsriest un tamlīdzīgi, galdi tajā vietā ir, būtu ērti! :)

Es tik domāju, ka nevajadzētu neko taisīt ar alkaholu vai tamlīdzīgi, varbūt tik kaut ko nopirkt, kas nav alkahols, jo ja no katra pa 1.50ls tur kopā sanāktu liela naudiņa, visiem kopā vajadzētu iztērēt! ;)

19.06.2013 21:55

Kāds vispār ir iedomājies uzrakstīt šim portālam uz e-pastu mūsu idejas par šāda veida pasākumu? Ko administrācija vispār par to domā???

19.06.2013 21:57

Domāju, nav nepieciešama tik liela dalības maksa, ja daudz naudas paliek pāri.

Ja 10 pārdevēji piesakās, tad tie jau sanāk 60sant no katra par īri, 15 cilvēki mazāk par 50sant.. Iesaku drīzāk 1Ls un par pārpalikušo naudu nopirkt pāris limonādes/sulas uz akciju, cepumiņus un tēju (ar kafiju baigi ķēpīgi, ja nav aparāts, bet to var vēl apdomāt, piem., paņemt lielo kannu ar biezumu nospiedēju), jo nebraucam jau pierīties un nodzerties. Ja ir vēlme kaut ko stingrāku ēst, pārdevējas var paņemt pašas līdzi.

19.06.2013 22:02

> Inky

Nu ja, es arī domāju, ka nevajag lielu dalības maksu, nu 1ls tas jau būs tā simboliski, nevienam jau drošvien nebūs žēl tā lata, priekš tik jauka pasākuma! :)

Starp citu pārdevējas un pārdevēji, nav jau tikai pārdevējas, nevajag visu sieviešķīgi tikai! :P :)

19.06.2013 22:24

6.jūlijs ideāli.. :)

19.06.2013 22:26

tas būtu ļoti feini, ja visi sadraudzētos un to tirgošanos par maziem svētkiem pārvērstu.. Un varbūt tiešām ja paliek pāri kāda naudiņa, tad kko no uzkodām un kko bezalkoholisku nopirktu, jo, ja tur dzīvosies pusdienu, tad vēders prasīs savu.. :)

19.06.2013 22:28

> ande

forši, izklausās, ka visi ir apmierināti ar to manis ieteikto datumu un telpu, būs jautri! :)

bet tā visa tirgošanās tik meitenēm?

19.06.2013 22:35

Es arī labprāt piedalītos:) laba ideja:)

61 - 70 с 100