ko sakat?:) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

ko sakat?:)

jauztaisa kadaa nedelas nogale riga meitenem tirdzins:)kura arii varetu klatiene patirgot vai pamainiit mantas:) nu kaut kaa taa!:)

6 Jūlijs ir labs laiks! Tēma.. varbūt var ieķert arī rudenīgas lietas, jo, diemžēl, tas nav aiz kalniem. Taču ja šāds pasākums iznāk, tad tādu var rīkot ik sezonu, domāju, ka tas nebūtu pārāk bieži, vai 2x gadā. :) Visu nosaka, cik plaši viss izvēršas. 

19.06.2013 23:43

> Kristaps18s

Pret puišiem jau iebildumu nav, bet ka nesanāk kā tajā Andelē, kur puisis bija atnācis un neviens neko nepirka, jo tikai meitenes bija..

19.06.2013 23:51

Kautrīgie puiši :D

Kristaps jau grib tikai uz meitenēm paskatīties.. ;D

20.06.2013 00:24

Redziet, Latvijā tas nav tā, ka puisis mierīgi var rakāties pa meiteņu drēbēm, ĪPAŠI Rīgā, kur uz tevīm «pa kreiso» paskatīsies pat tad, ja tev būs mazs pleķis piemēram uz svārkeim vai jebkas cits, jo tā ir Rīga.. Pavērojiet cilvēkus un padomājiet par to, kāda ir mūsu sabiedrība.

20.06.2013 00:43

Es nekautrējos, pat palīdzu taču visu organizēt! Nevajag man nekādas meitenes skatītities! :D Tikai arī domāju ko nopirkt jauku un varbūt arī ko pārdot! :)

Jā, Rīgā nedrīkstam svārkus nošmulēt laikam, jo tad skatīsies dīvaini, citur gan laikam ir vieglāk ar kādu pleķi staigāt, bet nezinu, vienmēr cenšos nenošmulēties, īpaši Rīgā! :D:D

20.06.2013 00:51

Mūsu RĪGAS sabiedrība ir ļoti vērīga un kritiska uz katru mazāko sīkumu...

20.06.2013 00:55

Es nezinu vai pasākumā laist arī kādus no malas gribētājus, vai arī labāk būtu taisīt sarakstu, ar lietotāju nikiem, kuri būs, tad zinās no kā ir dalības maksa un no kā nav, pierakstīt nikus un atzīmēt kas ir un kas nav ieradušās! :)

20.06.2013 01:00

Varbūt.. Es vienu dienu biju apmācībās, kurās drīkst piedalīties tikai kompānijas konsulltanti un viens apmeklētājs bija no malas vienkārši ienācis.. (Gāja garām)

Visi pierakstījās protokolā, bet tam puisim, kas bija vienīgais starp visām meitenēm prasa..

Vai Jūs jau pierakstijāties?

Es?

Nē.. Es te vienkārši gāju garām, man likās baigi forši, nolēmu paskatīties..

Labi, jauku Jums dienu :D

Šitas bija labs, ka no malas vienkārši ienāk cilvēks noskatīties, kas jauns kompānijai sakāms saviem konsultantiem :D

20.06.2013 01:06

> Sunny

Nu tad es domāju labāk būtu atverskapi.lv lietotāji, jo diezvaigarāmgājēji maksās dalības maksu, bet varbūt ja līdzi ņem kādas draudzenes, kaut gan tam arī nepiekrītu, jo ja "skapis" ir sanācis, tad tā arī ir, visi iepazīstās tikai "skapja" lietotāji! :)

Ceru, ka kādai būs kas interesants piedāvājumā ko es varētu nopirkt, lai nesanāk pa velti tas viss! :D ;)

71 - 80 с 100