ko sakat?:) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

ko sakat?:)

jauztaisa kadaa nedelas nogale riga meitenem tirdzins:)kura arii varetu klatiene patirgot vai pamainiit mantas:) nu kaut kaa taa!:)

20.06.2013 10:10

Ar tiem savējiem un citiem var būs tā, ka šodien kāds ir svešais, bet rīt jau būs reģistrējies AtverSkapi.lv un  savējais. Jā, bet jāorganizē viss tiešām vairāk kā privāts AtverSkapi.lv lietotāju pirkšanas - pārdošanas tuss, kur vienlaicīgi vieni un tie paši cilvēki gan pārdod, gan pērk, gan mainās.

12.07.2013 15:24

Cik es noprotu tad tirdziņš nenotika, jā? Vai vēl ir gribētājas/ji? :)

12.07.2013 15:38

Doma ir laba. un man šķiet, ka vajadzētu kādu, kurš uzņemās iniciatīvu to organizēt. 

Man šķiet, ka lai nesanāk kā tirgū, kad atnāk sievietes un pārdot 20 vienādus humpalu krekliņus, varētu pieteikumus sūtīt, tā kā andelē mandelē

Es aizvien par! :)

Ja man būtu lielāks dzīvoklis (tikai 45m2), būtu gatava Jūs uzņemt! Varbūt kādai ir lielāki apartamenti? :)

12.07.2013 16:01

Es pa brīvdienām padomāšu par vietu, kur tas viss varētu notikt. It kā šādas tādas idejas un iespējas ir, tikai jānoskaidro vai šobrīd ir iespējams.

12.07.2013 16:16

vai , Kristapiņ, ko tu te atkal esi aizmirsis, es gan nesaprotu...) Ja šī te ideja kādreiz arī tiks realizēta, tad pirmais, kas būs jāizdara organizētājiem, tas ir visiem spēkiem norobežoties no tādiem meiteņu apakšbiksīšu meklētājiem kā tu)

12.07.2013 16:20

Исправлено 12.07.2013 16:20

Patiesībā to vajadzētu organizēt TIKAI meitenēm, bet puiši lai organizē paši savu. :)

* Meitenes taisa savu skapja izpārdošanu (Piedalās TIKAI meitnees)

* Puiši savu. (Piedalās TIKAI puiši)

Tā būs labāk pēc manām domām.

12.07.2013 16:35

Jā puišiem pie meiteņu tirdziņa tiešām nav ko darīt ;)

12.07.2013 16:41

> Susie

Piekrītu.

Tas būtu tikai pašsaprotami un godīgi, ja meitenēm būtu sava vieta, kur tirgoties, bet puiši lai rīko savu citā dienā un laikā.

Meitenes arī jūtīsies labāk savā sabiedrībā :)

13.07.2013 04:01

Исправлено 13.07.2013 04:15

Ideja - skatījos, ka visas zāles nomāt iznāk diezgan dārgi. Varbūt kāda ir palikusi labās attiecībās ar kādu skolu un var sarunāt uz brīvdienu pa kādiem 10Ls iznomāt sporta vai aktu zāli?.

Vēl uz mazliet publiskāka pasākuma izvēršanu var mēģināt sarunāt ar t/c Krokuss, kur arī notiek tie tirdziņi zem nosaukuma draugiem.lv/modeincomode.lv Šiem gan iet diezgan čābīgi, jo veikalā tautas nav daudz, maksa 2Ls par vietu un arī pārdevēju nav daudz līdz ar to varētu arī izmaksas nosegties.

Vēl varētu mēģināt sarunāt ar Riga Plaza, jo tur maz cilvēku. It īpaši 2. strāvā, bet nu jā.

Un vēl šito kkā uzraku: http://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/premises/shops/riga-region/balozi/lfjin.html šie varētu arī pa 10-20Ls/dienā gandrīz visu 2. stāvu izīrēt - vietas noteikti pietiktu :D Vienīgi 45min brauciens no centra un nevar zināt kādā stāvoklī telpas..

Vai pa Rīgu braukājoties vnk paskatīties pa logu, vai kkur palielākas telpas netiek izīrētas.

Tikai brainstormings nakts vidū.. Vai nu jau skaitās rīts o.O

81 - 90 с 100