Sveikas māmiņas! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Sveikas māmiņas!

Aicinu atsaukties māmiņas, kurām ir bērniņi. Улыбаюсь

141 Ответы

Vai tad neaicināja atsaukties māmiņas, kurām mazie ir līdz max 5 mēn. veci. :) Mēdīgs

Sintija

Bet vai tad tas ir tik ļoti svarīgi. Lai tak raksta visas. Autorei pašai visi bērni ir vecāki par diskusijā norādīto :)

Protams nav svarīgi, bet ja autore minēja, ka māmiņas kurām ir jaundzimušie, tātad viņai kkas bija padomā :)

Bučas mučas un attā :*

hey! man ir superbēbīte 3,5 mēneši :))

Sveikas, Māmiņas! Man tiešām bija kas padomā, kad veidoju šo diskusiju – pirms svētkiem centos izdabāt dažiem mazulīšiem ar attiecīgo piedāvājumu no mana skapja.

Savukārt ar laiku man kļuva interesanti, cik tad patiesībā meiteņu ar bērniem šo mājas lapu ir iecienījušas (jo, kā redzat Lietotāju vecuma diapazons šeit ir ārkārtīgi dažāds), tā kā nav nekas slikts, ja pārējās meitenes ar vecākiem bērniņiem ir nolēmušās pievienoties šai diskusijai. Turpmāk zināsim, ar kurām mammām mums var būt vairāk kopējo interešu un problēmu, kā arī vai vispār ir vērts šeit pacelt to vai citādu tēmu.

Paldies visām, kas atsaucās. Bērni ir mūsu laime! Смеюсь

Lai novērstu tālākās iespējamās domstarpības, es pakoriģēju šīs tēmas nosaukumu. Краснею

> Sintija_

Vai tad neaicināja atsaukties māmiņas, kurām mazie ir līdz max 5 mēn. veci. :) Mēdīgs

Laikam ar redzi viss man nav kartība - bet kur ir rakstits , lai atsaucas mamiņas , kuram bērni ir max 5 mēnešus veci? :o

man 2 kiparini mazi 3gadini un 8menesisi:)

man meitinai 8 gad iun puikam 1 gadinc

Исправлено 21.01.2014 17:35

ir 4 gadus jauns bērns

21 - 30 с 141