Sveikas māmiņas! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Sveikas māmiņas!

Aicinu atsaukties māmiņas, kurām ir bērniņi. Улыбаюсь

141 Ответы

džekiņam pusotrs gadiņš :)

izmantojot situāciju šodien visas drēbītes arī mazulim līdz 2 eiro , rīt līdz 1 eiro utt =]

manai princesei ir 2.3 gadiņi

Manam delinam ir 6 gadini,meitinai pecinai 1.6 gadini :)

Manai jaunkundzei 9.5 gadi, mazajam bosikam 9 mēneši Vēsais

Manai meitinai 6 gadini(Delins vel dzivojas pa punci:))

nu atsaucos... ko tagad?

> Sabīne

nu atsaucos... ko tagad?

Neko... Tagad mēs redzam kA citAm meitenēm ir ar bēbīšiem. Piemēram man LIELS PRIEKS, ka tik daudzAm tie ir, un pat vairAki!!! 

Ja kAdu joprojAm interesē, kApēc izveidoju šo tēmu, varu paskaidrot: ManA apkArtnē ir daudz tAdu ģimenes pAru, kas laimīgi dzīvo bez bērniem, ceļo, realizē sevi karjerA; bet vīram ir arī tAdi draugi, kas jau sen pēc 30, bet nevēlas veidot ģimeni vispAr - paskatAs, parēķina un saka NĒ, to man nevajag, vienam dzīvot labAk, visu ko sev var nopirkt utt! Pēc visa iepriekšredzētA spriežot, varēja jau likties, ka mēs (tie, kas ne tikai sapņo par kuplu ģimeni, bet arī to īsteno) esam kA dinozauri... Laikam citu cilvēku acīs tA arī ir... Bet, atkArtošos, man paliek siltAk uz sirds, kad dzirdu kA pArējAs meitenes maigi un ar lielu mīlestību runA par saviem DArguminiem. :) Ceru kA vairAkums meiteņu mani sapratīs!

Man ir 7 gadnieks un 6 gadniece! Vēsais

Исправлено 31.01.2014 13:39

Piekrītu! Pēc tām tādi cilvēki paliek ļoti nelaimīgi un nopērk sunīšus un sāk ienīst bērnus....ir man tāda kaimiņiene..zobus gribās izsist,cik pretīga, jo pašai nav bērnu..

51 - 60 с 141